
Аз изкарах доста напрегнат уикенд,та сега се отдавам на заслужена почивка.
Прав е бил този,който е казал"Любовта към свекървата се измерва в километри"
Честито на именниците !


и пъстърва върху канапе от спанак и лимец...ахххх
Аз много обичам жито. Баба ми го прави много "богато". Като го свари го отцежда, поръсва го със захар докато е топло, за да се разтвори, настъргва му лимонена кора, обикновена бисквита, слага му канела, смлени орехи. Аз понякога си добавям мед и ябълки, когато съм на диета и цял ден ям само тази смес.


Наготвих супа тапчета и грах с телешко. Понеже свеки ми е на гости, я нагостих и тя доволна, каза че майстор готвач съм станала. Така де, не всеки ден се чуват подобни думи от свекърва. Ама много взела да забравя... вчера ме пита едни неща, днес същите, едно към едно. Иначе голяма игра играе с детето, два дни я занимава на макс.
Но пък за сметка на това днес видях друга потребителка от тази ни тема, първо се загледах в едно красиво дете, стори ми се познато и хоп, поглеждайки и жената след него вече споменът се избистри
Аз съм си и голям физиономист.
Няма вече нормални разходки, няма!
:
Не знам защо само две взех... е знам де, защото вече няма къде да ги складирам, ама май ще си взема още.
Наздраве и честит празник!
А и аз мога да изпляскам тирамисуто на свекърва ми след малко и нейната ню-ню торта ще влезе в употреба
Аз даже имам пред-рождена седмица, питай го моя как се оправя

Препоръчани теми