Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мислите за обиколните кошари?
Какво мислите за четенето в интернет и събирането на информация?
Какви са мненията за бебешките обиколки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мислите за обиколните кошари?
-
Какво мислите за четенето в интернет и събирането на информация?
-
Какви са мненията за бебешките обиколки?
Мненията за бебешките обиколки варират. Някои майки ги харесват, защото създават уют и завършен вид, докато други смятат, че те са ненужни. Важно е да бъдете внимателни при използването им, тъй като могат да бъдат опасни за по-големите деца, които могат да ги използват за катерене и потенциално да причинят наранявания.
-
Какво е мнението за превантивното приемане на магнезиев препарат по време на бременност?
-
Какво е мнението за закупуването на помпа за кърма преди раждането?

. Мен ме караха от 40 ден да захранвам със сок, а извинете, "той сока не е захранване"
(само му наливаш киселина направо в стомахчето и се чудиш после от къде са тия колики). Ама май ни е рано да коментираме тези неща още. Всяка майка да си преценява кой да слуша и кой не. Просто си имаите едно наум за повечето лекари и проверявайте на поне още едно място това което ви казват
Аз също щях да казвам, че тези бабешки истории са абсолютни дивотии, включително мазането със свинска мас ...
исках да кажа. Сега се връщам да ви видя коментарите
. Отстрани изглежда по сложно, отколкото е
Ние тук си се учудваме, но по малките населени места из България сигурно все още се практикуват разни щуротии.. Горките родилки, или по-скоро горките бебета 
А за печалбарството го усетих на първата ФМ, когато доц. Димитрова си промени тона като разбра, че няма да си правя БХС при тях...директно за втората ФМ смених мед. център да не се ядосвам