SUPERNATURAL: 200 episodes and counting

  • 28 002
  • 751
# 720
Не можах да свикна с халката. Сигурно на подсъзнателно ниво се чувствам все още само "заплюта", т.е. донякъде свободна Mr. Green . Шегувам се, нямам намерение да излагам себе си или половинката, нищо че имам няколко изневерителни картбланша Laughing . Два от тях са за Уинчестърите, предполагам защото са измислени герои, които така или иначе няма как да срещна hahaha .

Промо за след почивката:



Ще го напиша очеизвадно (Лиса, теб гледам Laughing ) -

следващият епизод ще е чак на 18 март, сряда (новия ден за излъчване), за нас - четвъртък.
Виж целия пост
# 721
Импалка  Hug

Мале , чак 18-03  #Crazy


  Heart Eyes

Смятам да до 18-ти март
Виж целия пост
# 722
Цял месец в леглото с Дийн? Така се прави Wink !
Виж целия пост
# 723
Цял месец в леглото с Дийн? Така се прави Wink !
smile3508
Виж целия пост
# 724
 hahaha
Виж целия пост
# 725
Да не забравяме, че има и Сам в легло:





Дори оръжието го приемаме - за нова, малко по-различна тръпка Wink .
Виж целия пост
# 726
Колкото повече,толкова повече  Mr. Green
Виж целия пост
# 727
Хахах  hahaha
Пистолета внася някаква доза сигурност  Mr. Green със Сам в леглото.
Виж целия пост
# 728
Мен би ме подтикнал към извънредна прилежност с елементи на съгласимост Mr. Green .

Отивам да изгледам новия епизод Peace .
Виж целия пост
# 729
Приятно гледане ,Импала  Hug

Аз изоставам с епизодите нещо
Виж целия пост
# 730
Аз само с новия, но днес по-късно ще гледам.
Виж целия пост
# 731
Ама каква е тази почивка  Cry
Виж целия пост
# 732
Да, бее, много гаднооо  #Cussing out
Виж целия пост
# 733
Дълга почивка наистина.
Ще трябва да си запълваме времето прекарано в липсващите епизоди с нещо друго. Wink
Виж целия пост
# 734
Все ще измислим нещо Wink .
Сега да кажа за епизода. Просто чудесен Heart Eyes ! Със сигурност ще ми държи влага през целия месец почивка. Много Дийн, много дребни, но важни неща. Ще изгледам пак внимателно, и ще коментирам и гифчопадя например утре, за да не ви спойлирам. Засега общото ми впечатление е за много случили се неща, които виждаме на екран, много промени вътре в героите, както и интересни насоки за развитието на действието нататък. УХА!

PS. Ще пусна новата тема, когато тази наближи лимита от 750 поста или по-рано. Готова съм Peace .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия