Искам да кажа ... (13)_01.12-07.12

  • 48 516
  • 1 077
# 150
Гласуванията за номинации приключиха ли?
Виж целия пост
# 151
 Честит рожден ден, Мяу-че  bouquet от здраве да не се отървеш Simple Smile
Влизам за малко, не съм ви и чела. Утре, ако остаме време....
Виж целия пост
# 152
Никой не ми е отговорил днес.
Ясно....
Ще търся рецептата в миналата тема.....
Виж целия пост
# 153
Споменаха че са два вида меденките- на Джемма и на Джули май/тези вторите не ги знам/. На Джемма най- много хвалят и били много сполучливи, конкретна рецепта мисля че не е пускана. Гугълни си.
 Hug
Виж целия пост
# 154
Е, намерих.
Даже се оказа, че имам и подходящи формички - имам елхичка, звездичка...
Сега остава и да се опитам да ги направя.
Виж целия пост
# 155
Нино, приятелю, Не намерих формички с рогца- еленчета де.От къде да купя такива, а също и подправката за меденки, за да не правя нов маратон..."Слънцето" се връща след два дни.Детето иска да и спретнем изненада.А днес каква манджа сготвих по аматьорски- сега и мисля име.
Виж целия пост
# 156
Еленски форми с рога има в Джъмбо. Ходих в петък.
Виж целия пост
# 157
Никой не ми е отговорил днес.
Ясно....
Ще търся рецептата в миналата тема.....

Аз правя ето тези, стават фантастични.

http://luluto.blogspot.com/2010/12/blog-post_08.html
Виж целия пост
# 158
Пак ли подкарахте рецептите  Flutter

Аз не мога да готвя, в петък ще си правим парти/банкет с групата от народните танци и всеки ще носи нещо сготвено. Аз ще правя руска салата  Blush Има да се срамувам там.

И искам да кажа, че се ядосвам на производителите на бебешки дрешки. Защо по дяволите има хиляди неща за момиченца и такъв беден избор за бебета момченца? Замазах положението с едно комплектче от С&A, но не съм доволна.

И си купих най-якия балсам за устни. Силно го препоръчвам.
Скрит текст:

Някой е публикувал докато се натуткам. Искам да благодаря на Лиляна за усилията, които полага всяка седмица , за да даде начало на темата с нещо, което предстои през седмицата.   bouquet
Виж целия пост
# 159
И моите еленчета са от Джъмбо. Подправка за класическите европейски коледни меденки има в Лидл, ако това е, което се търси - смес от джинджифил, канела, карамфил, кардамон, анасон и пр. Нашенските са или само с мед, или с канела.

Аз тази вечер истерясах. Дребуса пак ми се врътна на поредната супа. А му бях сипала буквално три лъжици, колкото да си стопли коремчето и да мушне някое и друго витаминче,че нали беше дълго време болен . Тоя път подпалих. Викам, така ли, сине майчин, децата няма какво да ядат, ти ще ми се гевезиш на всяка манджа?! Държах го на масата 45 минути. Докато не я изяде, не му дадох вторто. Никога не съм правила това. Никога не съм хранила насила. Обаче това неговото минава всякакви граници. От няколко месеца кара само на месо и сладко, не става така. Изяде си трите лъжици де, ама с рев. Хем чувствам, че съм права, хем това усещане са победа, за надвиване на малкия човек, е много гадно. Чувствам се тиранин и лош родител. Сигурно има начин да го убедя доброволно, но не го намирам и в израз на безсилие просто ударих по масата Tired Не буквално, но ефектът е същият.
Виж целия пост
# 160
Аз и буквално тупвам с тежка лапа по масата. Готвила съм три часа, то даже не благоволява да опита. Туп! "Няма да мърдаш докато не изядеш 10 пълни лъжици." Точка.
Виж целия пост
# 161
belinda - и аз много се дразня на моето, когато сготвя нещо, което не му е от любимите неща /а, на мен ми се яде/ и прави фасони....И съм му тропвала по масата и съм му се скарвала, точно че има деца които няма какво да ядат, а той на готвено ще се мръщи.
Виж целия пост
# 162
белинда, и в къщи се разиграва същата сценка.....но още не съм "удряла" по масата.
Независимо дали аз, баща им, бабите готвят.
Днес баща им 2часа готви супа, второ и т.н...
Ами супата не я опитаха и двамата. А беше страхотна. (прави я по-хубава от моята)
Скоро усещам, че и на мен ще ми кипне.
Виж целия пост
# 163
В Джъмбо- мерси.А подправката?За пръв път съм се амбицирал, на щом Нино се е справил, колко му е.Как изглежда опаковката на тая в Лидъл.
Виж целия пост
# 164
Нино, мъжки  Wink кажи подправката де.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия