Забременели след ин витро - тема 2

  • 54 556
  • 764
# 210
Перу, добре дошла! Simple Smile
И аз пиша на няколко места и в юлската, ама тук си ми е най-хубаво и сме на една вълна с въпросите и притесненията.
Някой ще каже ли малко повече за този Папп тест, аз четох само за Прена Теста /1500-2100 лв  #Crazy / и инвазивните тестове, освен ФМ и БХС. Този май не съм го срещала, прави ли се и в БГ и колко струва?
Виж целия пост
# 211
Аз за ПАП знам само за цитонамазка, и друг ли има  Thinking
Виж целия пост
# 212
Според мен няма мистерия, а ПАПП е PAPP-A, демек Плацентарният плазмен протеин-А, който се изследва при БХС заедно с бета ЧХГ.
Виж целия пост
# 213
А, да верно, там съм го виждала  ooooh!
Виж целия пост
# 214
Лили, честито официално Simple Smile

лека бременност

Биси, и аз мисля, че трябва да си останеш малко в леглото и малко по-релакс го давай следващите няколко дни. Ако много се притесняваш, иди пак на лекар да погледне положението да ти е по-спокойно.
Виж целия пост
# 215
Кей, скъсвам се от писане в няколко теми, скоро ще се разпеторя  ooooh!
Joy Питаш ли ме, аз съм в два форума. Ама пък се забавлявам, щото не съм много работна.
Виж целия пост
# 216
Биси, заради зацапване и при мен, тази седмица си останах в къщи. Много лежане, хапчетата и спокойствие Simple Smile
Виж целия пост
# 217
Еми момичета дойдох.. ще видим какво ще става. Ще си седя и това е. Бебето го гледаха вчера.. то просто не знам. Ако бях казала на моята приятелка, тя нямаше да има против да не идваме, но така реших, дано не стане нещо.
Виж целия пост
# 218
Бисе, не слушаш ти, ей  Naughty
Perunika, ти с каква плацента си и усети ли вече бебо? Аз съм с предна ама тук от няколко дни, незнам  newsm78 имам май някакви усещания, особено вечер, нещо като мускулни потрепвания или пощипвания  Joy долу под пъпа, по два-три пъти, не непрекъснато, ама то какви мускули, като там са само сланинки  Blush
Виж целия пост
# 219
 Grinning ааааааа Фрида ми може да е бебчо  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 220
Може, може  Joy чак не ми се вярва ама пък какво друго да е. Точно като мускулни потрепервания, все едно ти "играе" мускул, кога по-силно, кога по-слабо се чувства  Thinking
Виж целия пост
# 221
Според мен няма мистерия, а ПАПП е PAPP-A, демек Плацентарният плазмен протеин-А, който се изследва при БХС заедно с бета ЧХГ.
Яснооооо! Simple Smile Благодаря! Викам, да не съм пропуснала важно инфо за нещо по-достъпно от Прена Тест.  Hug
Виж целия пост
# 222
Аз правех по 500 коремни преси преди години и имам яки мускули. Но като спреш да тренираш, стабилно се подплътяват със сланинки  hahaha

Нищо не усещам, само къркоренето на червата ми - ям много люто и постоянно има бунт вътре.
А плацентата ми май беше задна. Това май е добре за чувствителността или бъркам  Thinking
Виж целия пост
# 223
Аз правех по 500 коремни преси преди години и имам яки мускули. Но като спреш да тренираш, стабилно се подплътяват със сланинки  hahaha

Нищо не усещам, само къркоренето на червата ми - ям много люто и постоянно има бунт вътре.
А плацентата ми май беше задна. Това май е добре за чувствителността или бъркам  Thinking
Да, при задна плацента по-рано и по-добре се усеща бебето, а и дебелината на коремната стена има значение.
Виж целия пост
# 224
Току-що говорих с моя си док. Обичам го този човек, бееее. Разплака ме.
Даде ми съвети какво да правя, къде да ида, при кого да се следя и къде да раждам.
Намаляваме по схема преднизолона и естрофема от понеделник, спираме дуфастона и пак ми повтори - без много щъкане - лежане, филмчета, почивка. И без секс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия