Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е общата тема на публикациите във форума?
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните предизвикателства, които се обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е общата тема на публикациите във форума?
Публикациите във форума се фокусират върху споделянето на лични истории и опит от бременни жени, които са преминали през процедури за асистирана репродукция, като IVF или IUI. Те споделят информация за лекари, болници, процедури и се подкрепят взаимно в техния опит да забременеят и да износят успешно бременност.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са основните предизвикателства, които се обсъждат във форума?
-
Каква е ролята на форума за участниците?
-
Как се изчислява терминът на бременността?
Мина концертът, освен че го мислих през цялото време, бях добре си мисля. Имах разни пробождания в корема, ама не нещо кой знае какво. Имаше и няколко капчици. Цялата работа е, че преди това ми се наложи да се видя с една жена на спирката, която е буквално на 300 м. от нас... и това кафявото се появи веднага като се прибрах, хем ходих бая бавно. Явно не трябва изобщо да вървя. Тия дни пак ще си лежа. Ако тръгна на лекар, ще ми е за 3 път тази седмица и вече мисля че е прекалено.. Не че не искам, ама и тия прегледи толкова често да не би да разбутват нещата
Иначе бяхте прави, че не трябваше да излизам, ама аз съм такава, като кажа нещо.. и изобщо благодаря ви за подкрепата! Надявам се всичко да е наред! Пустото нещо е малко и е кафяво - не е правилно да го има, но поне не е ярка кръв, защото тогава наистина бих се притеснила. Ох отегчих ви...
и честит празник!
