Крум попита Ваня дали е бил в една коалиция със Занев.Ваня не отрече,а Йори каза,че това се е случило заради нея.Крум каза,че не е знаел и за писмата също.
? Това не го разбрах...
Хили се на откровени глупости и гадости и разрешава явни несправедливости. Честно казано, ми е непонятно как някоя жена може да въздиша само по външността на един мъж. Хубав, хубав, ама като си отвори устата и хубостта му отива на вятъра ...
!Сега,ако кажеш и къде точно прочете тези всичките чувства към Надя ще си номер едно просто...И понеже явно още не ме разбираш-изпадаш в безсмислени крайности!
!Сега,ако кажеш и къде точно прочете тези всичките чувства към Надя ще си номер едно просто...И понеже явно още не ме разбираш-изпадаш в безсмислени крайности!
Препоръчани теми