Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 13 (3.12-9.12)

  • 53 559
  • 1 166
# 885
И тъй като сега вече няма да се гонят предлагам да почнем да залагаме кой кога ще се класира на финала, то други неизвестни не останаха. И понеже Йори беше права за краката на Занев - според мен той ще има доста сериозен проблем в утрешната игра.
Аз залагам, че първи за финала ще се класира Ваня.
Всички видяхме, че когато му е важно дори скъсаните неоперирани коленни връзки не могат да му попречат. Следващият ще е Занев, а последен ще хване влака Митето.

Знам  Hug Благодаря ти. Просто понякога се дразня на псевдоморалисти.
Защо да сме псевдоморалисти? Не знам за другите, но за мен това наистина беше гнусно. И добре, доскучало им взели дневника, ама защо трябваше да четат пред камерите или да се обсъжда на съвета? Хайде от Йорданка не съм изненадана, но от Ваня, наистина не съм го очаквала.   
Виж целия пост
# 886
Аманда аз не говоря за теб, а за хора дето сума други глупости харесват, а за дневника се правят на интересни.
Виж целия пост
# 887
Amandacanfly -да не си загубила някакъв облог,че непрекъснато повтаряш за този дневник Laughing. Понеже Ваня е супер уравновесен и никой не обижда или засяга сега сте се хванали за тази случка като удавници за сламка. Другите какви ли простотии не говорят и правят, ама задължително 55 пъти трябва да се напише какво голямо зло е сторил Ваня като е дал на Йори да прочете 5 изречения от дневника на "романтичката".
Виж целия пост
# 888
Amandacanfly -да не си загубила някакъв облог,че непрекъснато повтаряш за този дневник Laughing. Понеже Ваня е супер уравновесен и никой не обижда или засяга сега сте се хванали за тази случка като удавници за сламка. Другите какви ли простотии не говорят и правят, ама задължително 55 пъти трябва да се напише какво голямо зло е сторил Ваня като е дал на Йори да прочете 5 изречения от дневника на "романтичката".

Спокойно, нищо не съм изгубила.  Wink
Просто отговарям, когато виждам цитиран мой пост, както и в този случай.  Wink  А пък и ми стана забавно, как феновете на Ваня, които го закичихте едва ли не с ангелски ореол, така удобно подминахте тази случка. И да, наистина не очаквах такова нещо от него. Оказа се, че и той бил обикновен човек, а не божество.  Grinning
Точка от мен по въпроса за дневника, освен ако някой не ме цитира отново.  Grinning
Виж целия пост
# 889
Да си имаме уважението, please.
Аз не съм фен на Ваня, повтарям го за N-ти път, но пък не го съдя за постъпката му.
Виж целия пост
# 890
Amandacanfly -да не си загубила някакъв облог,че непрекъснато повтаряш за този дневник Laughing. Понеже Ваня е супер уравновесен и никой не обижда или засяга сега сте се хванали за тази случка като удавници за сламка. Другите какви ли простотии не говорят и правят, ама задължително 55 пъти трябва да се напише какво голямо зло е сторил Ваня като е дал на Йори да прочете 5 изречения от дневника на "романтичката".

Спокойно, нищо не съм изгубила.  Wink
Просто отговарям, когато виждам цитиран мой пост, както и в този случай.  Wink  А пък и ми стана забавно, как феновете на Ваня, които го закичихте едва ли не с ангелски ореол, така удобно подминахте тази случка. И да, наистина не очаквах такова нещо от него. Оказа се, че и той бил обикновен човек, а не божество.  Grinning
Точка от мен по въпроса за дневника, освен ако някой не ме цитира отново.  Grinning
Нито едно от изброените неща не се е случвало, други са божествата тук и нито един фен на Ваня не е твърдял това което си написала. Аз бях първата която изкоментира случката, може да се върнеш и да провериш. Друг път проверявай все пак когато твърдиш нещо да не стават такива недоразумения Wink
Виж целия пост
# 891
Хм, за този коментар ли става въпрос?  newsm78  Crazy
Това с дневника май ще е забавно Mr. Green. Много си ме кефят Ваня и Йори Heart Eyes
Не успях да видя кой е петият човек в играта за имунитет.
Edit: Вече разбрах кой е Mr. Green
Честно, не ми се рови по-назад в темата повече, за да търся какво и кога си казала. Щом не съм го запомнила, значи не е имало защо. Можеш да ги харесваш колкото си искаш, но не очаквай от останалите същото.  Wink
Аз ще си лягам вече, че утре съм на мач.  bg
Виж целия пост
# 892
Хм, за този коментар ли става въпрос?  newsm78  Crazy
Това с дневника май ще е забавно Mr. Green. Много си ме кефят Ваня и Йори Heart Eyes
Не успях да видя кой е петият човек в играта за имунитет.
Edit: Вече разбрах кой е Mr. Green
Честно, не ми се рови по-назад в темата повече, за да търся какво и кога си казала. Щом не съм го запомнила, значи не е имало защо. Можеш да ги харесваш колкото си искаш, но не очаквай от останалите същото.  Wink
Аз ще си лягам вече, че утре съм на мач.  bg

Мхм това е коментара. Малко по надолу мнение по въпроса е написал и bigfish. Това малко се разминава с твоето твърдение,че феновете на Ваня удобно сме подминали случката не мислиш ли Wink Весело изкарване утре Sunglasses
Виж целия пост
# 893
Аз не мога да разбера една - защо феновете на Занев могат да го определят като "Бог", а феновете на Ваня не могат да го защитават както си поискат?
Виж целия пост
# 894
Второ, Ваня пусна на Ива, защото ако беше спечелил тазо игра, трябваше да даде имунитет на Йорданка и два глса. А тя искаше да гонят Занев и на Ваня щеше за пръв път (изключая Агонцев) да гласува срещу изгонения. Изобщо Йорданка оттук нататък започваше да го вкарва в беля и му стана непотребна.
Ваня е най-добрият играч.
Виж целия пост
# 895
Веско ти принципно добре ли си психически?  Mr. Green Преди 10 поста плюеше Ваня, а сега Ваня стана най-добрия играч.
Ето заради това казвам, че си сменяте мнението през 10минути...
Виж целия пост
# 896
Одри, много мило, че се интересувате от моята психическа добретост.
Следя играта и коментирам. Иначе, в началото бях за Ваня, после бях неопределен за известно време, после стнаха от Митко, вчера се изкефих на Занев и станах от него, а тази сутрин като се събудих - пак съм за Митко.
НО - Ваня е най-добрият и фин играч. Безкруполен и точен. Изряза Йорданка от тялото си, в момента, в който започна да му пречи. При това, по такъв начин, че тя остава приятелка на него и хубавото му семейство за цял живот.
Евалла му правя. Ива си помисли, че той биул загубил концентрация, защото я е бил погледнал. А той я погледна само за да се увери, че сега ако не пусне, тя ще загуби и той отива в киреча.
Не виждам какво достойнство е да държиш от началото до края за някого, ако си просто фен. Аз си имам критерии за играичте и си ги следвам. А не според играчите да си наглсям критериите.
Това е една разлика, която Звярът във Вас Одри, се надявам да успее да осмисли и да разбере по-добре позициите, от които коментирам скромно и понякога твърде разпалено тук.
Виж целия пост
# 897
Не виждам какво достойнство е да държиш от началото до края за някого, ако си просто фен. Аз си имам критерии за играичте и си ги следвам. А не според играчите да си наглсям критериите.
Това е една разлика, която Звярът във Вас Одри, се надявам да успее да осмисли и да разбере по-добре позициите, от които коментирам скромно и понякога твърде разпалено тук.
Аз съм просто фен и държа на моя фаворит от началото, та до края. Има достойнство в това иначе не си никакъв фен, а просто гледаш предаването и си сменяш мнението с посоката на вятъра, което е глупова за мен. Но може би аз съм твърде принципна. Може ли да се откажеш от някой заради една негова грешка и след това той да спечели една игра,например, и ти отново да му станеш "огромен" фен? Какви критерии, като променяш мнението си? Някой в живота ти ако направи грешка ти изхвърляш ли го от живота си?
Звярът в мен е породен именно от факта, че харесвам играта, не одобрявам да се опорочава и от първата секунда, в която съм писала тук съм на едно мнение и така до днес, така ще е и на 15, когато е финала. От първата секунда искам Митко да спечели, харесвам Барни и не мога да понасям Занев, та  ако иска Занев и 100 победи да има това няма да го направи по-добър човек, това няма да го направи по-социален и това няма да му помогне да спечели.
Ааа единственият човек за когото този сезон ми промени мнението е Антон Агонцев. Харесвах го в "Екпедиция Робинзон", но този път се изложи ужасно много.
Виж целия пост
# 898
Искала си Митко да спечели, ама няма да е той.
Аз пък не се сещам за нещо по-глупаво от това да симпатизираш на един участник, обаче със зъби и нокти да драпаш в темата за Ваньо. А, сетих се, по-глупаво е да играеш сървайвър като Йорданка.
Да не си на хонорар и ти, Одри? Sunglasses



Ей, не спряхте, Надка към кого се била прикачила, била такава, онакава...  
А пък то хубаво му го прошепнаха в ушенцето на Карамазов на съвета. Чиста ревност и злоба си беше отношението на Йорданка, защото не успя тя самата да се прикачи към Занев. То мъжленцето й, петленцето й, легло му приготвяше на острова, ама бързо и замръзна усмивката, като се върна в племето и видя, че е хлътнал по Надето. Нали специално си каза, че ще й вземе дневника, за да провери какви са ги вършили със Занев на наградата. Просто не й се отвори парашута с дребния господин и си изяде ушите от яд Mr. Green

Виж целия пост
# 899
Искала си Митко да спечели, ама няма да е той.
Аз пък не се сещам за нещо по-глупаво от това да симпатизираш на един участник, обаче със зъби и нокти да драпаш в темата за Ваньо. А, сетих се, по-глупаво е да играеш сървайвър като Йорданка.
Да не си на хонорар и ти, Одри? Sunglasses
Елица, ти явно за пръв път ме виждаш тук. Grinning
Първо спечели, не спечели си е моя фаворит, не трябва да ти пречи. Второ не знам колко пъти съм го казала, не намирам нищо нередно в стратегията на Ваня. Ваня обърна играта, какво щеше да е сега ? Марчо и Явор в петицата - смях....

Дам на хонорар съм - 25хил. по-малко не падам. Тея 7-8хил на Агонцев не ме блазнят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия