Всички видяхме, че когато му е важно дори скъсаните неоперирани коленни връзки не могат да му попречат. Следващият ще е Занев, а последен ще хване влака Митето.
Благодаря ти. Просто понякога се дразня на псевдоморалисти.
Благодаря ти. Просто понякога се дразня на псевдоморалисти.
А пък и ми стана забавно, как феновете на Ваня, които го закичихте едва ли не с ангелски ореол, така удобно подминахте тази случка. И да, наистина не очаквах такова нещо от него. Оказа се, че и той бил обикновен човек, а не божество. 
А пък и ми стана забавно, как феновете на Ваня, които го закичихте едва ли не с ангелски ореол, така удобно подминахте тази случка. И да, наистина не очаквах такова нещо от него. Оказа се, че и той бил обикновен човек, а не божество. 




Весело изкарване утре



Препоръчани теми