Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 13 (3.12-9.12)

  • 53 558
  • 1 166
# 930
На мен тази Йори в "Преди обед" не ми харесва - прекалено блага и добра беше. Не съм очаквал да обижда, но исках да е по-директна и да казва нещата до край. Какъв проблем беше да си каже, че след 4-ия час са й предложили кафе и цигари, за да спре да стои горе и че не е издържала на изкушението например. Ето затова е гадно когато някой се представя в образ, с който иска да се хареса на зрителя - това ако го беше правила в Сървайвър щеше да отпадне рано рано.

Ръсел сам се изкарва най-добрия играч в света. И е факт, че не е спечелил нищо, а за разлика от Йори всеки път вярваше, че ще е победител. Няма как да стане... Дори и при друг манталитет като американския.

Значи сега това не го вярвам - Ива и Надя да пуснат на Занев, за да е финалист?! ooooh! Wooot!? Ако е така, тия 2те наистина не знам как да ги определя (пазя се от грозни определения Grinning). Ще видим,де, интересно ми е кой ще е 1вият.
Аз това го подозирам от снощи насам. И то защото знаем кои са финалисти, какво е състоянието на Занев и кой се е класирал в петицата. Днес играта ще я спечели Митко или Ваня според мен. На другия ден - другия и последен ще е Занев с тези двете. И причината ще е точно крака колкото и да отрича. Освен ако не направят някоя игра за балансиране на ръце нещо например като тази, с която Кехайов се класира на финала в неговия сезон. Тогава Занев може и по-рано да се класира.
Виж целия пост
# 931
На мен тази Йори в "Преди обед" не ми харесва - прекалено блага и добра беше. Не съм очаквал да обижда, но исках да е по-директна и да казва нещата до край. Какъв проблем беше да си каже, че след 4-ия час са й предложили кафе и цигари, за да спре да стои горе и че не е издържала на изкушението например. Ето затова е гадно когато някой се представя в образ, с който иска да се хареса на зрителя - това ако го беше правила в Сървайвър щеше да отпадне рано рано.

Ръсел сам се изкарва най-добрия играч в света. И е факт, че не е спечелил нищо, а за разлика от Йори всеки път вярваше, че ще е победител. Няма как да стане... Дори и при друг манталитет като американския.
Това вярно ли е?
Цитат
Ръсел сам се изкарва най-добрия играч в света. И е факт, че не е спечелил нищо, а за разлика от Йори всеки път вярваше, че ще е победител. Няма как да стане... Дори и при друг манталитет като американския.

Хахахахах, нали? Абе ще си съвместим с теб мненията накрая, подозирах го! Wink
Виж целия пост
# 932
Какъв проблем беше да си каже, че след 4-ия час са й предложили кафе и цигари, за да спре да стои горе и че не е издържала на изкушението например.
Това вярно ли е?
Ми тя го призна с половин уста в предаването. Преди това само завъртулки докато я натиснаха да обясни.

Впрочем в американския формат това е стандартна практика, но там го показват - там най-вече с храна ги подлъгват.

Цитат
Ръсел сам се изкарва най-добрия играч в света. И е факт, че не е спечелил нищо, а за разлика от Йори всеки път вярваше, че ще е победител. Няма как да стане... Дори и при друг манталитет като американския.
Хахахахах, нали? Абе ще си съвместим с теб мненията накрая, подозирах го! Wink
Още от снощи насам сме общо взето на едно мнение за всичко.
Виж целия пост
# 933
Егати и играча тогава!
Стояла заради Ваня, стояла заради Емо - -дрън-дрън!
А Ръсел по-бих го оприличила на Занев - такава мания за величие и его до небесата!
И той нисък и късокрак! Laughing
Виж целия пост
# 934
На мен Йори от самото начало изобщо не ми харесва. Не може да се държиш толкова арогантно и надменно с всички. След сливането и след коалицията със Занев показа и друго лице, факт, добър играч е, обаче това не може да изтрие лошото ми впечатление. Хубаво е човек да има самочувствие, но нейното е болест.
Виж целия пост
# 935
Стояла заради Ваня, стояла заради Емо - -дрън-дрън!
Бе не точно... В един момент просто й е било ясно, че ще слиза и си е изтъргувала стоянето. Така си мисля аз. Щото 4 часа да стоиш си е злоба  Laughing И според мен това което каза на съвета снощи е най-вярното - стоя просто, за да прецака Занев напред, не толкова за Ваня и Емо Laughing
Виж целия пост
# 936
Цитат
Значи сега това не го вярвам - Ива и Надя да пуснат на Занев, за да е финалист?! ooooh! Wooot!? Ако е така, тия 2те наистина не знам как да ги определя (пазя се от грозни определения Very Happy). Ще видим,де, интересно ми е кой ще е 1вият.


Ще гледаме и ще видим
Най ще ми е забавно ако първи се класират Митето и Ваня
Занев ще се пържи в собствената си злоба до края.
Интересно ще е да останат претенденти за последния финалист,Занев,Ива иНадка
Ива е силен играч,Занев също така че би трябвало да видим равностойна игра
Да видим дали Йори ще излезе права
Виж целия пост
# 937
Тук е мястото да призная Ваня за най-добрия ИГРАЧ в Сървайвър. За мен той нарочно загуби и тази игра. Внимателно проследих излъченото от играта. През цялото време (и особено в края) изглеждаше много по-стабилен от Ива. Дъската му беше абсолютно хоризонтална, а на Ива вече се накланяше все повече. Ваня забеляза, че Ива губи контрол, погледна с крайчеца на окото, че й остават 1-2 минути и загуби. Ива също отбеляза този момент.
Така Ваня постигна много -  1/ в очите на Йори игра мъжки за нея и тя остава в плен на чара му; 2/ Всичките му хора са в журито; 3/на финала освен него, ще има поне двама от Гаруда, което ще разконцентрира гласовете им.
Голям играч.

Много ясно, че е така. Големите играчи в Сървайвър обаче си признават такива ходове. И пред приятелите в играта.

Прочетох какво е казала Йорданка за Занев и Мартинов и това подкрепя все повече засилващите ми се очаквания за гласуване на зрителите. След "Занев е човек на екипа и гласовете за него са купени" битката след играта продължава сега със "Занев се мисли за по-велик от Ники Мартинов".
А "Ива пуснала Занев на финал" от bigfish, който нямал повече информация от нас, преди епизода, е класика. Отсега знам кои ще повярват.

Дано поне гласуването е за любимец на зрителите, а не за победител. Макар че и там не вярвам на Милошев след победата на Светла Димитрова над Дренски.
Виж целия пост
# 938
Егати и играча тогава!
Стояла заради Ваня, стояла заради Емо - -дрън-дрън!
А Ръсел по-бих го оприличила на Занев - такава мания за величие и его до небесата!
И той нисък и късокрак! Laughing

За егото и манията за величие си приличат но Ръсел е доста по груб от Занев и не толкова добър физически и в игрите като него. Но пък за разлика от Занев играта му не е се води от емоции. Та освен егото, манията за величие и ситния ръст други прилики не виждам.
За мен точно Йори се доближава като игра до Ръсел.
А и Ваня нещо във фейса се оприличаваше на Ръсел, само дето нито играта им нито поведението им са близки.  
Занев по нещо прилича и на Роб, нали той също се залюби в Сървайвър. Simple Smile Само дето Роб си избута момичето до милиона и са семейство с деца в момента.
Виж целия пост
# 939
Colby, не ти ли омръзна да се правиш, че си за някой, а вътрешно да го мразиш?

А "Ива пуснала Занев на финал" от bigfish, който нямал повече информация от нас, преди епизода, е класика. Отсега знам кои ще повярват.
Добре де, обясни ми защо Ива не е на финал тогава? Ама разумно. Занев я е бил в това си състояние? Не го ли виждаш, че на игрите след 4-часовата го няма никакъв. Само се прави, че всичко му е наред. Знаем всички кои са финалистите и дори мога да ти кажа от кой участник - г-жа Агонцева.

А на какво вярваш и на какво не - ми е все тая вече. Даже ми е омръзнало да го обяснявам. По-важно е че аз съм чист пред съвестта си.

А ето какво пише в анонса:
Цитат
Предстоящата игра ще определи първия от тримата финалисти в Survivor. А изискванията към него стават все по-високи - бързина, баланс, памет, концентрация и математика ще донесат триумф и шанс за титлата „единствения оцелял” на по-добрия от всички.

Къде виждаш Занев на бързина и баланс?
Виж целия пост
# 940
Ясно вчера си пролича, че Занев не може да пази баланс, та той едвам се задържа 20 минути. Представете си сега как ще се справи щом е още по-трудно.
А това с предварителната информация вече е тъпо. И bigfish го каза, но всички го забелязваме. Половината форум е под влиянието на онова джудже Светлин Занев и все едно се мултиплицират Заневци тук...
Виж целия пост
# 941
Понеже доста време нищим поведението на Йори и някой беше попитал дали наистина е възможно да се харесва такъв човек,  дали искате подобен персонаж в обкръжението си аз искам да попитам момчетата във форума
Абстрахирайте се от победите на Занев
Искате ли да приличате на него като характер и поведение ,искате ли такъв човек сред приятелите си и обкръжението ви
Може и момичетата да си кажат мнението-дали иска такъв мъж около себе си не зависимо като колега ,приятел или връзка
Виж целия пост
# 942
Джолева, пази Боже от такъв мъж до мен като половинка  Mr. Green Не че като приятел бих приела такъв човек. Някой си така да ми крещи постоянно, да командва... Ооо, не  Naughty При това е егоист и той е този, който се мисли за "Краля на вселената".
Виж целия пост
# 943
Добре, изтривам си го. Simple Smile

За Занев не знам, мисля, че с близки хора не би истерясвал толкова. За колега не, за приятел не знам, но за половинка може и да го приема, аз съм мазохист и поддавам на команди. Laughing
Виж целия пост
# 944
според мен Занев донякъде акумулира едни от най-хубавите и същевременно едни от най-лошите мъжки качества, но май лошите са повече. Иначе тези, които биха искали да приличат на него са най-вероятно някакви тинейджъри, виждайки че му върви с жените. По същата логика и жените, които си падат по него са също неосъзнати, неопитни момичета или жени тип "Надя", така че за всеки влак си има пътници
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия