
И двете не ме кефят, а Йорданка направо ме отблъсква.
Освен това не са виждали присламчването на Надя към Занев. Добре, че беше дневничето, че да разберат. Щяха да си умрат в неведение.
Аргументът отпада. Благодаря за вниманието отново
Виж сега, по принцип такива анкети, като ''Кой е прав - Йори или Надя'' са тъпи. Факт е, че и двете си играят техните игри. Това е Съравйвър, тук са важни единствено стратегиите на участниците по пътя им към финала и нищо повече. Но, докато Надка се е лепнала за Занев тихо и кротко и си чака финалната петица, Йори се скъсва от простотии. Да, може да имаш лична стратегия, но без да засягаш участниците и да сипеш обиди по тоя или оня, щото не те кефят. Това е жалкото. И това се нарича манталитет и простотия. Гонят те, ами хубаво. Излез с достойнство има кога и къде да загатнеш по - деликатно кой какъв е и какво прави, а не да се хилиш инфантилно и да чудиш кой да захапеш. Друго, което ми е интересно. Стана на въпрос, че Ваня и Йори са гледали американските Сървайвъри. Е добре, Йори едва ли не е разбрала, че точно тази стратегия ще й донесе супер много негативи за журито. Тогава за какво играе? Едва ли е хоби да пътува 10 000км. само, за да трови нервите на играчите. Със сигурност има и друго.
.
И такива запазили детското в себе си.
Готов си да напишеш всякакви глупости, само и само да оправдаеш долните постъпки на Йорданка и Ваня. Толкова ли е трудно да си признаеш, че нещо не те е изкефило?
... но и ти кефиш доста... хем точно толкова "свежо и с ненатрапчиво чувство за хумор":
Харесвам и Финдо,ама....
Виж сега, по принцип такива анкети, като ''Кой е прав - Йори или Надя'' са тъпи. Факт е, че и двете си играят техните игри. Това е Съравйвър, тук са важни единствено стратегиите на участниците по пътя им към финала и нищо повече. Но, докато Надка се е лепнала за Занев тихо и кротко и си чака финалната петица, Йори се скъсва от простотии. Да, може да имаш лична стратегия, но без да засягаш участниците и да сипеш обиди по тоя или оня, щото не те кефят. Това е жалкото. И това се нарича манталитет и простотия. Гонят те, ами хубаво. Излез с достойнство има кога и къде да загатнеш по - деликатно кой какъв е и какво прави, а не да се хилиш инфантилно и да чудиш кой да захапеш. Друго, което ми е интересно. Стана на въпрос, че Ваня и Йори са гледали американските Сървайвъри. Е добре, Йори едва ли не е разбрала, че точно тази стратегия ще й донесе супер много негативи за журито. Тогава за какво играе? Едва ли е хоби да пътува 10 000км. само, за да трови нервите на играчите. Със сигурност има и друго.
Не че съм очаквал друго.
Препоръчани теми