Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 13 (3.12-9.12)

  • 53 558
  • 1 166
# 1 050
Колко са смешни всички. Ами човекът не иска да разговаря с тях и затова прави това, което му доставя спокойствие. Сега пък няма да му дадат да яде. Жалки хора.
Виж целия пост
# 1 051
Аууууу ужас  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 1 052
Ужасни хора... Ужасни.
Как ще го оставят без храна... Нямам думи.
Виж целия пост
# 1 053
Страшни тъпанари са тия... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 054
На Занев простотиите, сигурна съм, че негова е била идеята. Как не ги досрамя, а Надя като я гледам как се хили изобщо не и вярвам, че и е било неудобно.
Виж целия пост
# 1 055
Надя: Ма много ми е гадно, неудобнооо..
И после: Ивеееее, знаеш ли какво стана #Cussing out  Stop  Stop
Виж целия пост
# 1 056
Ваня пък съвсем ми пада в очите. Не е мъж като мъж да каже, че трябва да се даде и на другия. Хили се и се носи по вълните.
Виж целия пост
# 1 057
Ужасни хора... Ужасни.
Как ще го оставят без храна... Нямам думи.


Да, ужасни са. Не очаквах Ваня да им се включи в глупостта.

Дано Митето да спечели играта
Виж целия пост
# 1 058
За мен няма вече други играчи! Само Митко! Това най-напред не е човешко, да не му дадат храна! Да не говорим колко грозно Надето го споделя с останалите! Sick
Виж целия пост
# 1 059
Надя си показа колко е проста, а Ива доказа колко долно същество е..
Виж целия пост
# 1 060
Ужасни хора... Ужасни.
Как ще го оставят без храна... Нямам думи.
Отврот! Rolling Eyes
Спомням си че някой каза че на острова е имало много повече храна и Митко е бил поне малко сит или поне се надявам да е така. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 061
Ами той и самия Митко се усети ,че всичко идва от Занев , Надка му е прислужницата и прави това което и казва Занев ,защото му била длъжна
Наясно е Митето кой му прави номерата


А и Занев го е правил вече един път-с Ралица
Така ги съсипва психически
Виж целия пост
# 1 062
 Crossing Arms
Няма нищо по-грозно от това,което направиха,нищо.А комнтарите след това от страна на Надя ooooh!

Наистина искам Митето да спечели първата игра.

 smile3515
Виж целия пост
# 1 063
Страшни тъпанари са тия... Rolling Eyes
Повръща ми се от тези селяци. Толкова да си недобронамерен и прост Sick Sick Sick.
Всички са маскари. Отвратителен сезон наситен с простотия, избухливи неприятни хора с техните низости и безнравственост.
Така намразих Брадъра и не го следя, предполагам, че и Сървайвър вече няма да гледам.
Не искам да се дразня, искам да ми е приятно и забавно, като гледам някой формат.
Виж целия пост
# 1 064
Добре, че е Митко, че да влезе малко Ваня в кадър... и естествено пак с мишкарско поведение...

Обаче Митко е блестящ днес! Simple Smile Той е свикнал да е сам срещу всички и като гледам - добре ще ги оправи и тези 4-мата Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия