Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Коя е Св. Варвара и как се отбелязва нейният празник?
Какви са причините за кървене от носа и запушен нос по време на бременност?
Каква е препоръчителната цена за фетална морфологична ехография (ФМ) и къде мога да я направя?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Коя е Св. Варвара и как се отбелязва нейният празник?
-
Какви са причините за кървене от носа и запушен нос по време на бременност?
-
Каква е препоръчителната цена за фетална морфологична ехография (ФМ) и къде мога да я направя?
-
Какво е мнението за промивките с лайка по време на бременност?
-
Какво представлява БХС и защо е важно?
. Тъкмо на време, че щеше да остане без подарък горкото.
.
.
Измери ми кръвното и видяхме бебето за 1 минутка.Било добре ритало с крачета....дрън дрън и това беше.
Пол не спомена,но не съм се и надявала.В средата на Януари ще ида на ФМ в Стара Загора и най вероятно тогава ще разбера.
мноого съм загубена,а имам още доста от нея и смятам да си я пия докато сърши.

реших, че не искам да се тровя в този момент с мисълта, че съм
, а и кантара в къщи нямаше батерия. На записване на ЖК - 12 г.с. лекарката ме претегли с дрехи и обувки и каза 90 кг. Днес се тегля в къщи (без дрехи и без да съм яла, както си се тегля по принцип) на нашия си кантар и пак съм 87,8. Ако кантара в къщи е в ред (не може да се знае) не съм качила нищо. какво ли и да качвам, като се има предвид, колко съм си угоена. Под сланинките имам малък корем. За да не си помисли някой, че съм едра жена да уточня, че съм 153 см.
Моя робот е на Бош. Много съм доволна, има си всичко- резачка за сокове-цитруси и не цитруси
за шейкове, за рязане на салати, на картофи. Само за бъркане на тесто нямам. Но пък имам хлебопекарна и там си меся. Не ми заема много място, просто защото имам една малка кухня в която само готвя и всичко ми е наредено, за да се използва, а не да го прибирам в шкаф и да го вадя само при нужда.
Сега съм с Икаров (пшеничното) и май е ок. Имах много добри отзиви от близка, която го е ползвала, а и определено ми допада повече от финансова гледна точка
Това не е шега работа и не го пренебрегвай. Като нищо и ти да минеш на аспирин протект. Аз пия по едно хапче до финала на бременността, заради калцирането на плацентата ми през първата бременност. Не забравяй да се консултираш!!!
Мн ми е интересно, когато стане голямо и почне само да се намества, периода, когато няма място вече за въртене, тогава искам малчо да го пипне, имам чувството, че ще се изплаши.