

А може и да направя и за нас с ММ.

И не знам как да помогна... Аз ги качвам през http://tinypic.com/ и нямам проблеми. 




, а и нали сме на една дата 

Покрай тиквените пюрета за бебка сега плескам мъфини с тиква- да не останем и ние с ММ назад.
При най-малкото бутане се обръща ама това си е баш чужда помощ. Сама не ще 
Заредила съм панадола и лепенките до чантата, дано и сега мине без температури 






. Имаме врата, която отделя кухнята и антрето от останалата част на апартамента и като излизаме я заключваме защото кучето прави зулуми докато ни няма. Та ММ сутринта като излизат врътва ключа
. Аз чух прещракването и станах и му звъннах, тел-а му изключен и крещя като някаква селянка през джама
. И той се качва, отваря ми, ама с един такъв вид дето, "как па ми наруши ритъма и спокойствието заради това". И понеже ми хвана набиращия скорост поглед ме изгледа странно и вика " Е к'во, сори"
. Наистина ми идваше да го разтреса. А и му се случва за 2-ри път. И после отивам да се изкъпя, докато Амчето спи и отивам за кафе- машината изключена, скръцнах със зъби, пускам я и какво- свършил кафето
. С мократа коса нахлузвам якето слизам до магазина който е 20 стъпала надолу, ама все пак оставих бебето самичко за 2 минути...
Препоръчани теми