
Правим си подаръци и без повод. Мисля да му взема един таблет за работа, само се чудя Ipad как се свързва с принтер, защото ако не може, няма да му върши работа, и също дали може да се инсталира фотошоп, от appstore ли се сваля и дали е платен, и дали може и от замундата да се инсталира някой пиратски фотошоп
че без тази безценна програмка сме за никъде ние творците





всеки един проблем има своето решение и както казва една приятелка-Спестените нерви,носят най-високи лихви

Много е сладка Амчето. На снимката не е ли седнала? Мойто чавче се напъва много, но ми се иска поне още половин месец да мине и тогава. Нашата лятна количка май е на повече от 45 градуса, но ще пробвам пак и ще видя...
Взех му на Хип заешко с картофи, вчера го излапа цялото, имаме още 3 бурканчета докато си намеря домашен заек да купя 
- в този ред на мисли май не съм почерпила :
мерси Елфи,от парична новина имах нужда
Препоръчани теми