
Добре, че ми е от приятелка, та не ме е яд за пари, защото по принцип е скъп модел. Малчо вече не се търпи - иска да гледа постоянно - като малък откривател е, все се надига. И понеже от три часа гледам из нета колички, включително и в продавалника / има доста читави до 50-70 лв/ и се чудя каква да избера - искам да е лека, ама много лека, да има поне 3 позиции на облегалката, едната задължително легнала или поне полу-легнала и този път май искам и глезотия - да е с табличка за детето 


Но да ми е здравичка пък другото като му дойде времето. Аз дадох заешко с тиква. Еми не и хареса, плю, маза, мрънка....добавих плодово пюре и тогава го изяде 
Добре, че ми е от приятелка, та не ме е яд за пари, защото по принцип е скъп модел.
но ако трябваше ето тази много ми харесва http://www.cosatto.com/explore-our-range/products/pushchairs/str … s/supa/poppidelic има хубави и за момченца, но ние сме дами
и Честит празник на всички именници днес 


, като първия опит беше с подобен резултат. Педи спомена нещо и за пъщърнак, взела съм, но знам ли? Според нея за около две седмици трябва да замести едно хранене. За 10 дена и два опита сме на 1/3 пюре и все още запек. Мдааааа .... А трябва вече и друга храничка. Помагайте със съвети.Препоръчани теми