! На всички пожелавам да е много весела, много щастлива и пълна с предвидени и непредвидени изненади. Мами бебета и татковци много да се обичат!
), та 5 степенното меню, което иизскваше цял ден кибич в кухнята, си беше чисто " принудено", легнах си в 1и нещо, но гостуването продължи до 03 и 30
а който познава италианци знае колко са ...хмммм...гръмогласни и мносоловни. За капак ММ като реши да се присламчи в семейното ложе взе да проявява нежност след няколоко бутилки какво- ли- не и вярвайте ми за една бройка да го очистя в 4 без 10...

за новата година 



Предложи с приятелско семейство да ходим някъде за 2-3 дни, но аз категорично отказах. Нямам намерение да размотавам малката в тези студове. Има време, живи и здрави пак ще ходим. Аз се чувствах добре в новогодишната нощ, баткото също. Хапнахме, пийнахме, дръпнахме късмети от баницата и както се казва ...какво му трябва на човек
мн съм зле.Ама хич не ми направи впечатление зеления цвят
Не му хареса,ама нали е за лапане,изяде го,ама добавих само 3-4 л към тиквата с картофа.Давам още по 30- на гр ,май трябва да увелича,поне 50.Акито беше като топче,ама после се отпуши,това основно следя.Вие в каква последовстелност ще захранвате?
дребния неотрази бомбите.
Иначе малката се събуди и тя от пукотевиците, но не я вдигах, легнах до нея и след 15-ина минути заспа отново. В тази връзка на някой от вас бебето приспива ли се само и ако да - как го постигнахте?
Много наконтени мацки
Виж питайте за шоколади и торти - спец съм 



гледам, да обгръщат добре, да се регулират на височина и гръбчето и това общо взето, а и да имат колелца. харесала съм това http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/stolcheta-za-hranene/ … s-rozova-orhideja но не съм и гледала много, много. Препоръчани теми