Ако има болни да оздравяват бързо, а на другите зъбите да излизат тихомълком и безболезнено, че много гадно иначе, а и да се наспят всички мами
. 1905, много е неприятно това отношение на ТМ, не се давай
"Нищо и няма" е обикновено моя реплика
.

Не знам... знам само, че се давеше от нея. Може би на това се вика задна?
аз също кърмя но си пийвам кафе, даже покрай тези безсънни нощи напоследък и по 2 по-слабички, така че няма лошо в едно кафенце, малко пауър да ти даде

и АБ оспексин пиех....и да ти кажа от това че аз вдигнах температурата бебката акаше зелени акита 1-2 дни...но после се оправи всичко, не съм и давала нищо. Вярно нямше нито кръв нито желета но беше зелено.
и много благодаря за рецептата
Ама понеже не съм имала кой знае какви проблеми с баткото и не ми се е налагало да ползвам такива чудесии.

Иначе и той е мъж-мечта - никога не повишава тон, нито използва обиди, чисти, пере, готви по-добре от мен, глади, децата също може да ги гледа по-добре от мен, но не иска, щото е уморен; има златни ръце и не е мързелив..Обачееее, комбинацията дете+болест+лекар го кара нещо да му се изключи в главния мозък и откача... Освен това от невъзмутимото му спокойствие ми идва да се разстрелям
Всичко ще е шест, ако децата не се разболяват и не реват, щото го изнервяло това
Попитах го, може ли, докато чакам Ивко да продиша, аз да си изгладя балната рокля и тогава да ходим в спешното.....Божкееееййййй, тряснах му една възглавница и му пожелах лека нощ.
и с уговорката "Ама само тази нощ"
горкия чак ми стана жал и по закона на Мърфи и двамата с беб се гушкахме и спахме като пънове. Имаше само включване в 4 и нещо за храна
Ние май сме със скок в растежа, че нещо изведнъж много взе да си служи с тези ръце 
множо жално ми става
. А къща в близко село до града.. еха..супер. Дано бързо се нанесете.
. А къща в близко село до града.. еха..супер. Дано бързо се нанесете.Препоръчани теми