От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 14

  • 103 149
  • 732
# 390
14 дни е добре. Зависи кога е пристигнала поръчката на адреса на превозвача, кога е тръгнал курса за БГ. Понякога и повече се чака. Случвало ми се е и за седмица да си получа нещата, но е много рядко това.
Виж целия пост
# 391
моля за информация за dostavka-anglia.com - коректни ли са, бързо ли пристигат курсовете им, виждам, че цената им за доставка е най-добра, подвеждат ли с това? bouquet
Виж целия пост
# 392
Мария, благодаря ти за отговора.  bouquet
Виж целия пост
# 393
Здравейте,
От Велико Търново съм и ме интересува дали има фирма със склад тук. Някой знае ли ?
Не искам Габко като цяло.
Виж целия пост
# 394
Интересува ме Габиели дали задържат пратки? За пръв път ги ползвам и не съм съвсем наясно с условията им, а и в сайта им никъде не пише. Чакам неща и със следващия курс и ми се иска да взема всичко наведнъж.
Виж целия пост
# 395
Има промяна на немския адрес на GGBG.BG. Вижте сайта им.
Виж целия пост
# 396
Момичета, имам въпрос към ползвалите Габиели за доставка на стоки от Германия. В петък поръчах обувки от амазон и за доставката пишеше, че трябва да е в понеделник. Днес гледам, че вече пътува и ще бъде доставена днес, а в сайта на фирмата събота е обявен за почивен ден. Какво мога да очаквам оттук нататък? Някакви проблеми ще има ли? Може ли да ми се загуби пратката? Embarassed
Виж целия пост
# 397
Момичета, имам въпрос към ползвалите Габиели за доставка на стоки от Германия. В петък поръчах обувки от амазон и за доставката пишеше, че трябва да е в понеделник. Днес гледам, че вече пътува и ще бъде доставена днес, а в сайта на фирмата събота е обявен за почивен ден. Какво мога да очаквам оттук нататък? Някакви проблеми ще има ли? Може ли да ми се загуби пратката? Embarassed

Ще има неуспешен опит за доставка днес и в понеделник ще я доставят  Peace
Виж целия пост
# 398
Благодаря, ЛЪВИЦA!  Hug Дано не се сгромолясам още с първата си поръчка от немско ...
Виж целия пост
# 399
Здравейте,
някой ползвал ли е тази фирма
http://portokal.co.uk/contacts/ ???
Ще съм благодарна за всяко мнение.
Скъпи са, но само с техен адрес успях да се регистрирам в
http://www.next.co.uk/
Виж целия пост
# 400
Здравейте,
някой ползвал ли е тази фирма
http://portokal.co.uk/contacts/ ???
Ще съм благодарна за всяко мнение.
Скъпи са, но само с техен адрес успях да се регистрирам в
http://www.next.co.uk/

 ooooh! Такива цени плащахме преди повече от 5-6 години. Има достатъчно алтернативи с цени в пъти по-ниски. За адресите също има доста алтернативи.
Виж целия пост
# 401

Не пише влязох в сайта на Yodel,вкарах си номераи ми изписва че е доставена на 23,10 в 11.33 часа.
Получател Costumer
Your parcel was delivered 
 Customer, UK
Ако не е доставена няма да пише час.
С мопа който поръчах,бяха ходили до Габко и ми изписа веднга че не имало никой на адреса и ще я занесат в следващ работен ден.И на неговия тракинг,не пише име на получате.Много странно  newsm78
[/quote]
 Аз имах подобен случай, пишеше, че пратката ми е доставена в толкова часа на тази дата и получена от Мария. Така и тази пратка не пристигна до мен, не се разбра, кой я е получил. Честа практика била да оставят пратките на съседите или пък в коша за боклук. Оказа се, че според куриера е трябвало да реагирам до 3 дни/ да напиша рекламация/, бях изпуснала срока, така че си върнах парите чрез ПП.
Виж целия пост
# 402
Здравейте,
някой ползвал ли е тази фирма
http://portokal.co.uk/contacts/ ???
Ще съм благодарна за всяко мнение.
Скъпи са, но само с техен адрес успях да се регистрирам в
http://www.next.co.uk/

Поля, в кой град живееш?
Виж целия пост
# 403
Здравейте,
някой ползвал ли е тази фирма
http://portokal.co.uk/contacts/ ???
Ще съм благодарна за всяко мнение.
Скъпи са, но само с техен адрес успях да се регистрирам в
http://www.next.co.uk/

Поля, в кой град живееш?
Пловдив
Досега ползвах KD, но не мога да се регистрирам с новия им адрес
Виж целия пост
# 404

Пловдив
Досега ползвах KD, но не мога да се регистрирам с новия им адрес
[/quote]
опитай
с Габко  аз съм  много доволна от тях имат адреси     
склад Пловдив - център
    склад Пловдив - Коматево
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия