От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 14

  • 103 134
  • 732
# 525
Здравейте!
Знаете ли какво се случва с Бритс Бг? Трябваше днес да раздават един от последните си курсове, но няма никой, махнали са телефоните си от сайта, не намирам и фейсбук-профила им... Не ми харесва нещо тази история!
stuffinka, взе ли си пратката и обясниха ли ти нещо от Бритсбг?
Виж целия пост
# 526
Да, вчера мъжът ми е взел, но за съжаление не всичко. Обяснили са му, че и другата седмица, вторник или сряда, ще има още един курс, но нищо друго. Започвам да правя проучване за друг посредник.
Виж целия пост
# 527
Здравейте ! Бихте ли споделили мнение относно поръчване чрез ukdostavki.com ?
Виж целия пост
# 528
Какво по-точно те интересува - те да поръчат вместо теб или да ги ползваш за транспорт, защото те само с транспорт не се занимават май. Иначе често ги ползвам за общи поръчки - доволна съм, всичко е било ОК.
Виж целия пост
# 529
Дами, някой с отзиви за shopper.bg? Офисът им е с много удобна за мен локация.
Става въпрос за ибей търг, искам да посоча адреса на фирмата като шипинг адрес и след това да си взема пратката от склада на фирмата в София.
Виж целия пост
# 530
Здравейте!
Знаете ли какво се случва с Бритс Бг? Трябваше днес да раздават един от последните си курсове, но няма никой, махнали са телефоните си от сайта, не намирам и фейсбук-профила им... Не ми харесва нещо тази история!

Аз съм много разочарована от тях. Писаха на страницата си първо че до края на януари ще приемат пратки. На 5 -ти януари на техния адрес е нямало кой да приеме пратката и са я върнали в пощата. Писах им във фейса. Промениха съобщението, че ще се местят, че нямало вече кой да приема и това за това. Писах им няколко пъти на имейла, писах във фийса - изчезнаха. Ни вопъл ни стон. Даже не си правят труда да отговорят на писмата ми. Сега като се върне пратката, пощенските до новия адрес кой ще плаща?! Да се разходят до пощата да съберат неприетите пратки, и това няма. В крайна сметка проблема не е в мен, че не съм прочела, а че те така са решили. И предполагам не съм само аз, на която пратката седи в пощата.
Виж целия пост
# 531
Препоръчайте ми някой друг превозвач от Варна.
Виж целия пост
# 532
Здравейте!
Знаете ли какво се случва с Бритс Бг? Трябваше днес да раздават един от последните си курсове, но няма никой, махнали са телефоните си от сайта, не намирам и фейсбук-профила им... Не ми харесва нещо тази история!

Аз съм много разочарована от тях. Писаха на страницата си първо че до края на януари ще приемат пратки. На 5 -ти януари на техния адрес е нямало кой да приеме пратката и са я върнали в пощата. Писах им във фейса. Промениха съобщението, че ще се местят, че нямало вече кой да приема и това за това. Писах им няколко пъти на имейла, писах във фийса - изчезнаха. Ни вопъл ни стон. Даже не си правят труда да отговорят на писмата ми. Сега като се върне пратката, пощенските до новия адрес кой ще плаща?! Да се разходят до пощата да съберат неприетите пратки, и това няма. В крайна сметка проблема не е в мен, че не съм прочела, а че те така са решили. И предполагам не съм само аз, на която пратката седи в пощата.
Мда, много махленско поведение. И аз прочетох, че старият адрес е валиден до края на януари, но все пак ги попитах във фейсбук страницата им (докато я имаше) от кога започват да приемат пратки след празниците. Не ме удостоиха с отговор. Добре, че не поръчах и аз щях да съм в тази ситуация в момента. Или нещо са загазили или повече не смятат да се занимават с тази дейност, защото трудно се печелят клиенти, но лесно се губят.
Виж целия пост
# 533
Препоръчайте ми някой друг превозвач от Варна.

Коректни изглеждат dostavki-anglia.com. Но за съжаление некст не приема и техния адрес. Иначе бързо ми отговориха на запитването (не че ми помогна в случая, де). Но ако пазарувате от други магазини или с общи поръчки мисля, че ще свършат работа. Но най-добре да се изкаже някой, който ги е ползвал.
Виж целия пост
# 534
Не съм във Варна, но защо не ползвате Габко или КД? Това са силни и утвърдени превозвачи?
Виж целия пост
# 535
Аз ползвам КД, Габиели отскоро и за малки пратки ползвах Бритс -много ми беше удобен офисът им,  тъй като прескачах в обедната почивка да си взема нещата. Много странна история,толкова години работят и винаги всичко е било наред, кой знае. На Габиели офисът им е на малко неудобно място -до Военна болница и през седмицата раздават, което за мен е малко неудобно, но пък те возят на най - ниска цена. А на КД е хубаво това, че може да се разбереш с момичето да си вземеш нещата в удобно време.
Виж целия пост
# 536
Аз пазаря само от ибей и амазаон. Трябва ми евтина оставка за пратки под 1 кило и да е някъде в града. Четох ги всички, или вземат много за 1 кило, или да далече от центъра. и. Ще мисля вариант
Виж целия пост
# 537
   Аз по-скоро виждам логика, точно когато пратката е с малко тегло (под 1 кг.), цената да не е от такова значение, тъй като така или иначе сумата няма да е голяма. Вече за по-обемни пратки е разбираемо цената на кг. да е от по-съществено значение.
Виж целия пост
# 538
Мисля, че всички превозвачи таксуват минимум 1кг.

Габиели ги мерят заедно, така че ако имате 3 пратки по 0.300кг ще са 2лв, а не 3 * 2лв. Ако е една пратка за 0.300кг също ще е 2лв.
Виж целия пост
# 539
Ако са в един курс, и GGBG, и Габко, събират теглото на пратките и тогава отчитат. Ако са в различни курсове, пратките от всеки курс се смятат отделно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия