Намаления зима 2014/2015

  • 131 405
  • 736
# 60
Добре ме подсети-  тъкмо за тоя аутлет зад Метро се бях сетила скоро. Има ли нещо интерсно там, намаления? Не съм ходила от година сигурно
Виж целия пост
# 61
Момичета в Айко има 50% намаление на помпата на Авент от 97лв на 48лв.
Има и електрически стерилизатор, пак на Авент от 139 на 79лв.

https://www.aiko-bg.com/adlists/08.12.2014_aiko/files/assets/com … oads/page0006.pdf

Има и други изгодни неща в сайта им ги има цените.
http://www.aiko-bg.com/index.php?show=pms
Виж целия пост
# 62
Момичета в Айко има 50% намаление на помпата на Авент от 97лв на 48лв.
Има и електрически стерилизатор, пак на Авент от 139 на 79лв.

https://www.aiko-bg.com/adlists/08.12.2014_aiko/files/assets/com … oads/page0006.pdf

Има и други изгодни неща в сайта им ги има цените.
http://www.aiko-bg.com/index.php?show=pms

А до кога е промоцията на помпата на Авент, досега им разглеждах сайта и каталога - не намирам крайна дата  newsm78

Редактирам се - на последната страница на каталога им пише от 08 до 31.12.2014 или до изчерпване на количествата.
Виж целия пост
# 63
В Дебенамс намаление на козметика http://newsletter.debenhams.bg//t/1625481c851c70fb/.
Виж целия пост
# 64
И аз благодаря за информацията за талоните от Н&M.   bouquet
Виж целия пост
# 65
Момичета къде мога да взема мъжки дънки за около 50 лв
Виж целия пост
# 66
В Reserved, Kenvelo. Peace
Виж целия пост
# 67
Да се включа и аз. Днес има 20% на шампоани Керастаз в Златна рибка и в Абубу всичко е <28 лв.
Виж целия пост
# 68
Благодаря ...Аз хич не съм фенка на моловете и въобще незнам как са цените в повечето магазини
Виж целия пост
# 69
Здравейте момичета!
По предложение на съфорума от темата и аз се регистрирах за ел.бюлетин на H&M, получих писмо от тях със символ за прикачен файл, но като се отвори писмото вътре няма талончето и се опитвах с какви ли не програми да го товоря, но не става!Някакви идеи за помощ?При вас получи ли се с разпечатване на талончето за отстъпка?
Виж целия пост
# 70
Момичета къде мога да взема мъжки дънки за около 50 лв
Редовно има в New Yorker, Pull&Bear и Bershka, но са предимно с тесен крачол(slim). В New Yorker май повечето не са с тесен крачол.
П.П. Цените в Kenvelo са прекомерно завишени и с целогодишните им намаления стават нормални за магазин в мол.
Виж целия пост
# 71
Момичета къде мога да взема мъжки дънки за около 50 лв
Редовно има в New Yorker, Pull&Bear и Bershka, но са предимно с тесен крачол(slim). В New Yorker май повечето не са с тесен крачол.
П.П. Цените в Kenvelo са прекомерно завишени и с целогодишните им намаления стават нормални за магазин в мол.
Много благодаря ...Точно с тесен крачол искал.Категорично подчерта да не са широки
Виж целия пост
# 72
Кенвело винаги са ми били смешни с напомпаните си цени, които перманентно са на намаление - евтин маркетингов трик... За тяхното качество и смотани спортни модели дори и редуцираните им цени са високи!
Виж целия пост
# 73
Някой да е ходил там? Интересува ме намалението на продукти Буржоа - колко е CC кремът и коректорът към него?
Виж целия пост
# 74
Здравейте момичета!
По предложение на съфорума от темата и аз се регистрирах за ел.бюлетин на H&M, получих писмо от тях със символ за прикачен файл, но като се отвори писмото вътре няма талончето и се опитвах с какви ли не програми да го товоря, но не става!Някакви идеи за помощ?При вас получи ли се с разпечатване на талончето за отстъпка?
С браузър трябва да го отовориш, моят файл е html.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия