Прекалено мн хора са в този екип, истината рано или късно ще лъсне. Такова нещо няма как да остане скрито.
Прекалено мн хора са в този екип, истината рано или късно ще лъсне. Такова нещо няма как да остане скрито.
Прекалено мн хора са в този екип, истината рано или късно ще лъсне. Такова нещо няма как да остане скрито.
А и към това като добавим простотиите на " звездните столичани" и той нямаше с кой нормално да контактува...Всъщност какво значи, че не намерил приятелства вътре?...Първо, той не е отишъл там да си търси приятели, а при тази селекция не мисля, че изобщо някой нормален би могъл да се сближи с който и да било там...Видяхме какво ли не за този 1 месец...А всичко това се е играло пред очите му ...Христо е разумен, здраво стъпил на земята, праволинеен, хетеросексуален, грижовен съпруг и баща, със стабилна ценностна система ...С кой можеше да се сближи?...
А и що за лицемерие, да се напъваш насила да ставаш близък с хора, различни от теб...?!...Приятелство не става с всеки...Що за идиот е този ББ?...ама като няма с какво друго да "насоли" Христо...Човекът, единствен се възмути от простащината там, открито го каза и пред Тодор, и пред Емил, но ББ пак ни внуши, че не го направил както трябва...
/
Прекалено мн хора са в този екип, истината рано или късно ще лъсне. Такова нещо няма как да остане скрито.

Китаецът и на мен ми е мега гнусен.
Емо поне не се преструва,че е простак,натурално го раздава Препоръчани теми