БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 957
  • 1 024
# 795
И аз влезнах в профила на Албена и точно това не ми хареса и на мен - злорадството и .Но там нещо ми се губи,нали уж бяха приятелчета в къщата Thinking

Все пак това не ми пречи да я виждам изключително обективна и точна в преценките и Peace
Виж целия пост
# 796
От профила на Албена:

Albena Vuleva
10 декември в 16:36 · Sofia ·

Страхотно, добрата ми мисия завърши успешно! Кариерата на невестулката Анастейша запада: родители са почнали да си спират децата от школата на лъжливия гей Месечков, с право не желаят да поверяват отрочетата си в ръцете на подлеца-предател със съмнителна репутация и ориентация! Алилуя! " Сам съм, като куче", реве шушумигата-така и ще си остане с такъв ахлив и лицемерен нрав! хи хи хи
Виж целия пост
# 797
Но какво е провокирало тази война между тях?
Виж целия пост
# 798
А той само ги учи да танцуват, не ги прави гейове!Това му е работата - да ги научи да танцуват.А тя го изкара педофил.
Виж целия пост
# 799
Но какво е провокирало тази война между тях?

Албена го обвинява, за това че бил безучастен в Къщата и за това, че не си признавал, че е гей. За последното аз мисля, че си е негова работа какъв е и не е длъжен да дава обяснение.
Виж целия пост
# 800
Но какво е провокирало тази война между тях?
Защото той каза при Венета,че се сближил с нея, защото го било страх от нея.Имал е право да го е страх.
Виж целия пост
# 801
А той само ги учи да танцуват, не ги прави гейове!Това му е работата - да ги научи да танцуват.А тя го изкара педофил.

Точно. И да е гей, това не му пречи на работата. Човекът не е направил никому нищо лошо, още по-малко на децата. Гейове има на много места. Аз съм имала учител по чужд език- гей, всички ученици го обожавахме, защото преподаваше блестящо и беше забавен, учеше ни и беше добър в работата си.
Виж целия пост
# 802
Но какво е провокирало тази война между тях?
Защото той каза при Венета,че се сближил с нея, защото го било страх от нея.Имал е право да го е страх.

Това не съм го гледала, но ми говори само едно- че Албена се чувства предадена, когато е разбрала, че дори единият й приятел в Къщата не й е бил такъв.
Виж целия пост
# 803
Но да съсипеш нечия кариера и да злорадстваш...
Виж целия пост
# 804
В коментарите под поста на Албена,се намеква нещо за някакви снимки на Месечков.Като имам време ще се поразровя да задоволя току-що разпаленото си любопитство Wink
Съгласна съм,че това каква е сексуалната ти ориентация,няма нищо общо с професионалните качества.Непрофесионално е да нападаш,целейки се там.Но все пак не знаем за какво точно става въпрос.
А за Месечков не се ли знаеше отпреди,че е би Thinking Аз поне винаги това съм си мислела за него....Защо това да е мотивацията на родителите да си оттеглят децата от школата му?
Виж целия пост
# 805
Но какво е провокирало тази война между тях?
Защото той каза при Венета,че се сближил с нея, защото го било страх от нея.Имал е право да го е страх.

Да, точно от това се беше почувствала предадена Албена! Каза го, като беше при Гала!
Виж целия пост
# 806
http://hotarena.net/tejka-sydba-nasko-mesechkov-ima-6-plastichni … e-mu-e-korigirano

А снимки из нета колкото щеш.Но това не значи нищо.
Виж целия пост
# 807
Но какво е провокирало тази война между тях?
Защото той каза при Венета,че се сближил с нея, защото го било страх от нея.Имал е право да го е страх.
По-точно е казал да не го удари #Crazyнали при Гала на дневен ред беше агресията и
Нормално е Албена да се обърне срещу него
Виж целия пост
# 808
Призна,че е виновна,призна.И се извини на колегите си за коментарите относно личния им живот.
На колегите си.А на тези,които изтормози вътре?
Това ,че само нея ни натрапваха ,не означава ,че само тя е била дразнещата.Стана ясно ,че специално за песентта на Петер Бу и флакона с лак ,не се е молила през 5 минути нито е пяла толкова често песента.То даже и от кадрите се вижда ,че е с една и съща рокля когато пее ,просто са монтирали няколко кадъра които се скапаха да въртят.
Далеч съм от мисълта да защитавам Петя,но Катя и компания не оставиха никой не одуман и неоплют.Ако не е Петя, ще е Христо.Само те са най -добрите.Ми Емил се оказа по голяма клюкарка от жените ,само подхвърляния и намеци,и седи и слуша после коментарите на другите.
И какъв е този зор всички да са в кухнята ,иначе са недостойни за ББ.
Защо наричат Калина писателка newsm78,журналист....... hahaha
Има такива жени като Петя поддържани ,добре гледани ,глезени............
Виж целия пост
# 809
Малко късно, но сега се сетих нещо.  Simple Smile Когато Петя приготвяше рибата, ми се привидя телефон в ръката ѝ, откъдето четеше рецептата. Забелязахте ли? Преди това размаха няколко хартийки с рецепта, но после държеше нещо телефонесто.  Thinking Някой може ли да ми помогне с видео, че не ми дава мира. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия