БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 939
  • 1 024
# 840
Какво да коментираме, що ги дават тия пиянски истории. Гнусна работа.
Виж целия пост
# 841
 Егати, това вече няма как да е сценарий, мега пиян е.
Виж целия пост
# 842
Егати, това вече няма как да е сценарий, мега пиян е.
Не беше и според мен, но това сега с Китаеца си е сериал  Joy
Виж целия пост
# 843
Абсолютно.
 Joy
Виж целия пост
# 844
Стигнахме до драматичната развръзка на сагата
Виж целия пост
# 845
Никой ли не гледа? Не коментирате... То не че има нещо невидяно досега.
Скандали, разправии и пиян Тошо, какво да се коментира.
Виж целия пост
# 846
Калина и Катето "четат" в темата.  Joy
Виж целия пост
# 847
А Китаеца и Христо - никакво мъжко поведение!
Виж целия пост
# 848
 smileys и аз си го помислих.  Joy
Като за последен дейли епизод можеше да покажат някои забавни моменти на съквартирантите поне.
 
Виж целия пост
# 849
Страхотно пеят! Joy
Виж целия пост
# 850
 rotfImao rotfImao rotfImao
Виж целия пост
# 851
Авторитет????    rotfImao rotfImbo   Имидж smile3532 newsm78  Егати,чак аз замалко да се вържа Outta Joint Mr. Green
Виж целия пост
# 852
Монтанския галфон какво се прави на мъж? newsm78  че това, което той приказваше на Пламена не беше ли също толкова цинично? При това той беше трезвен, а в Тодор има един шамар живот - какво му скача  да го бие ... егати загубеняка прост

а така... получи си го  Mr. Green
Виж целия пост
# 853
Според мен ще извадят Тодор, защото се прекали там.
Виж целия пост
# 854
Емил, браво  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия