Иии Февруарския бебевалеж започна ! :)

  • 54 191
  • 632
# 510
Честито на всички родили мами, на останалите търпение и спокойствие!
Цвети аз като миналогодишна мама да ти кажа въпреки, че родих нормално на мен кърмата ми слезе чак като ни изписаха, бяхме 4 дена в болницата, но каналите ми бяха запушени и си правих компреси с гореща вода. Но аз не ползвах помпа и може би там ми беше грешката, защото не можах да стимулирам кърмата и бяхме на смесено хранене и на 5я месец малката сама се отказа. И моите зърна не бяха добре оформени да това е проблем, после се разраниха и се оправих с Лансинох. Ако не го знаеш този крем ти го препоръчвам, без отмиване е и много помага.
Ако мога да помогна на други мами насреща съм, знам как всяка дреболия те плаши, но след 1 месец всичко се нормализира, сякаш винаги си гледал бебе. Peace
Виж целия пост
# 511
Честито на всички новородили момичета  Hug  Да са ви живи и здрави бебчовците и бързо възстановяване на майките!

Има ли някой от чакащите, който е в крайно лошо настроение? Уж е следродилна депресията, май ме е хванала още отсега.... #Crazy
Виж целия пост
# 512
аз съм доста крива ....ама то не е от сега ххаха ,ами май последния месец два си ме държи....
Виж целия пост
# 513
Здравейте момичета! Как се чувствате в последния месец? На мен взема доста да ми тежи вече,едвам лягам и ставам от леглото ,а за обличането да не говорим Simple Smile) качила съм около 15 кг в 38г.с.съм. Имам едно въпросче - какви бебешки дрехи сложихте за
изписването?  аз мисля да сложа боди,гащеризонче ,комплект
горнище долнище ,чорапки и одеяло. Друго дали ще е нужно?
Виж целия пост
# 514
Здравейте, бъдещи мами.... И на мен накрая вече много ми натежава Sad Днес ми беше термина, обаче бебка не ще да излиза.... От 6-тия  месец съм с контракции и на магнерод, който спрях на 06.01.2015г. и очаквах, че веднага след спирането му ще родя, но уви, термина дойде и ще си мине , а бебе НЯМА  #Crazy Чудя се дали утре да отида в болницата , в която съм решила да раждам, да видят дали всичко е наред или да поизчакам 2-3 дни??!?
Виж целия пост
# 515
Благодаря ви за хубавите пожелания Мами Февруарки 2014   Hug
Сема завиждам ти за здравия сън. Аз от както се е родил бебо не съм се наспивала. Днес реших, че след като го нахраня в 9:00 часа, ще легна малко да подремна до към 11:30, да ама бебо не ми позволи. През 10 мин. се будеше и аз ставах да му подавам бибата, поне малко да се успокой. Почнаха ни и нас коликите.
На мен кърмата ми слезе на 3 ден след секциото.
За изписването аз си бях купила комплект, които съдържаше 10 части. но реално аз не ползвах всички. Донесоха ми в торбичка пелената, боди, блузка и ританки, шапка, ръкавичките и отделно едно одеяло. Мисля, че друго не е необходимо. Simple Smile
Виж целия пост
# 516
Да се похваля и тук. На 03.02.2015 г., малко преди полунощ, се роди Виктор - 3300 кг, 50 см - секцио. Вече сме си у дома и се гледкаме. Понеже ви изтървах - честито на всички новородили майчета, а на все още чакащите леко раждане!
Виж целия пост
# 517
Честити бебоци!   bouquet

Виждам, че има много мами родили секцио, кажете някоя и друга окуражаваща дума по темата  Mr. Green
Виж целия пост
# 518
Честито на всички новородили момичета  Hug  Да са ви живи и здрави бебчовците и бързо възстановяване на майките!

Има ли някой от чакащите, който е в крайно лошо настроение? Уж е следродилна депресията, май ме е хванала още отсега.... #Crazy


На мен ми е много тъпо настроението,защото трябва да си седя все вкъщи и вече стените ме задушават.пък и не си е мойто вкъщи ,така че ми е още по тягостно...ето съчувствам ти и пък и аз да си се пооплача Simple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 519
Sarnichkata: Аз трябваше да раждам нормално, но така се случи, че се наложи секцио. Понеже нямах много време за настройка си казвах, че съм в добри ръце и по време на самото секцио нищо не зависи от мен. Поставих си за цел първо да чуя бебо как изплаква и чаках този момент. Знаеш сигурно, че бебчетата ги вадят много бързо от третата до седмата минута. Колкото до усещанията болка няма никаква - усещащ само натиск и дърпане и то от време на време. След като извадят бебо се успокояваш и казваш, че още малко и всичко ще приключи и ще остане само твоето възстановяване. През това време ти показват бебо, говориш си с екип-а и наистина минава бързо, само притесненията са големи. След това има болка, но не е нещо, което не може да се преодолее. Освен това не е толкова дълго време. При всеки е различно обаче-има момичета, които ги боли малко, други много - мен не ме боля непоносимо - като по-болезнен цикъл. По важното е да се раздвижиш по-бързо след това, което за мен беше трудно макар да станах 14 ч след операцията. Но пък след това наистина с всеки ден се чувстваш по-добре. Кураж! Всичко ще мине и скоро ще си най-щастливата мама Simple Smile
Виж целия пост
# 520
dotiraz  Hug  за успокоението, вече ми идват в повече емоциите, много майки изслушах с разказите си, някак си ми е трудно да се настроя, но като дойде момента няма къде да ходя. Голям съм паникьор значи. Според мен почти всеки губи самообладание в някакъв момент, не си представям някой, който да не го е шубе поне малко.
Sisona85, и аз съм така по цял ден между 4 стени както се казва, мога принципно да изляза, да отида на гости, имам бременни приятелки, да поканя някой да се разсея, но и нямам желание вече, пазя се от настинки и прочие вкъщи и си чакам момента. Ту се успокоя малко, ту пак почнат едни мисли... Ясно е, че скоро ще премине всичко, но дотогава си е голям зор.
Виж целия пост
# 521
Сърничката намери си някакво занимание, та да не мислиш за раждането толкова. Аз пък не се спирам по цял ден съм в движение - стълби, автобуси, влакове. Тия дни сменихме жилището, всичко е на камари още. Тук ми се инатят за секцио още утре последно ще ходя да решат, че малко ми били завишени левкоцитите и не можело ако съм болна. Искаха ми бележка от личния лекар, че съм здрава. Даже багажът ми още не е готов  Mr. Green
Виж целия пост
# 522
Tartorina, евала за настроението и динамиката. Аз съм се окопала като в бункер все едно кой знае какво ще става Mr. Green  Едно от заниманията ми е детето, което не е на градина сега, постоянно нещо ме занимава, но повече се ядосвам отколкото да се разсейвам, защото е много палава и едвам смогвам на моменти. Като си дойде мъжа ми от работа го правя спрял направо  Grinning едно мрънкане пада. По принцип мразя да се мрънка и да се оплаква човек, ама сега съм станала точно така. Но и защото нещата ми не вървят по план хич напоследък...и някой трябва да е виновен все пак  Mr. Green
Виж целия пост
# 523
Здравейте, момичета!
Поздравления на всички родили вече и успех на чакащите Simple Smile
Аз съм от мартенките, но съм за началото - 02.03 затова от доста отдавна ви следя "тайно" Simple Smile
И аз вече се подготвям, че не остана много - някакви си 2 седмици, ама тегави. Вече ми е много тежко, не мога изобщо да спя, много киселини имам, бебка раздава болезнени шутове на поразия. Имам усещането, че няма да дочака март, затова реших да се запиша и при вас. Приемате ли нови попълнения? Simple Smile
Виж целия пост
# 524
dotiraz  Hug  за успокоението, вече ми идват в повече емоциите, много майки изслушах с разказите си, някак си ми е трудно да се настроя, но като дойде момента няма къде да ходя. Голям съм паникьор значи. Според мен почти всеки губи самообладание в някакъв момент, не си представям някой, който да не го е шубе поне малко.
Sisona85, и аз съм така по цял ден между 4 стени както се казва, мога принципно да изляза, да отида на гости, имам бременни приятелки, да поканя някой да се разсея, но и нямам желание вече, пазя се от настинки и прочие вкъщи и си чакам момента. Ту се успокоя малко, ту пак почнат едни мисли... Ясно е, че скоро ще премине всичко, но дотогава си е голям зор.

Дам така е Simple Smile,то в тоя студ къде да ходим,колко пък мога да изперкам  вкъщи незнам,ще видим..комшийката ми е с малко  бебенце и като я питам,казва че много й е готино да си стои вкъщи,знам ли накрая и аз мога да свикна,че чак и да ми хареса Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия