Сладкарничка за книги-тема 24

  • 23 341
  • 742
# 285
Вени, колкото си ти щастлива, два пъти по толкова съм и аз  Hug
Много се радвам, че си хареса специалните подаръчета и че съм уцелила най-желаната от теб книжка.

Срещата мина прекрасно, както винаги. И както винаги - стори ми се кратка.
Благодаря пак на Маришка, че ме отмени с покупките от Панаира и се сдобих с три книги.
Едната на Кинг - "Мистър Мерцедес" - отиде веднагически при Миж за прочит. Трябва да се спазва традицията новите книги да се четат първо от 5 съфорумки  Laughing
Втората е Фирминчо и третата "Рейнско злато".
Камиче, респект за труда  omm ! Сега като я държа в ръцете си тази книга е уникално усещането. Ще я четем съвсем скоро с детето. За илюстрациите не намирам думи. Великолепна книга във всяко едно отношение.

Сега ще засядаме с детето над домашното по български език.
По-късно пак ще дойда.
Виж целия пост
# 286
Прекрасна среща, както винаги  Grinning
Радвам се, че се запознах с Мариша и с Мери  Hug
Върнах се с новия Кинг на Кали и с Калунята на Рейнчето - традициите са си традиции: новите книги трябва да минават първо през другарче  Laughing
Качих снимки от подаряването на подаръка на Вени в затвореното албумче. Други снимки не сме си правили този път, но вие вече си ни знаете  Laughing

Присъединявам се към думите на Кали за "Рейнско злато" - разгледах я и аз, наистина е едно книжно бижу!  Heart Eyes Илюстрации, печат, всичко е перфектно!
Виж целия пост
# 287
Отново красиви ,усмихнати, зарадвани момичета има . Честито , Вени , супер подаръци , вярвам и много емоции е имало при отваряни на това кащонище  Laughing   Hug  Кали , голяма душа си с голямо сърце , миличка  Hug

Другарче Лофче , честит да бъде рожденния ден на дядо ти , да му празнувате още най - малко 20 години празниците .   bouquet

Дес , честит подарък и на теб , сладурка  Hug Котето добре пази подаръка , няма вземане от него май  Laughing Оказва се , че и Мери не мие другарче , е добре де кое е ?  newsm78

Нели , кои момичета остава да подаряват , вече съвсем изгубих дирите. И Кости я отписвам за другарче , кой остава - Зори само помня , че не е пратила и Мариетка май  Thinking  Голямо любопитство ме гризе  Mr. Green
Виж целия пост
# 288
Оооо, Авлига, с тези книги направо си ми написала дипломната  Crazy отдели ми ги, моля те, ще ти изпратя адрес на лично и след празниците може да ги пуснеш, а аз тая седмица ще се постарая да се видя с преподавателя си и да решим каква ще я върша Grinning

Аз пък закъснях за срещата, този път мойте книжки никой не пожела Grinning но аз взех още една за колекцията. Случайно да не остана без книга за четене Grinning
Виж целия пост
# 289
Нарче, ние с теб не сме слушкали достатъчно и си нямаме другарчета този път .....  Outta Joint

П.П. Ето статистиката на Кости:

"А сега, остават да получат: Лоренка, Мижка, Нара, Вени, Точица, Нели, Мариета, Деси, Зори
Подаряващите са: Мери, Нели, Кали, Мариета, Кости, Синя слива, Скарамуш, Деси, Зори."

В червено са вече получилите подъръци след поста на Кости  Hug
Виж целия пост
# 290
Нарче, ние с теб не сме слушкали достатъчно и си нямаме другарчета този път .....  Outta Joint


Еееее , Мижче , не може така , добрия старец и при нас ще дойде , ама като забравих кои момичета остава да подаряват . Слушкали сме , ти недей така , е , нямам дългите уши на Арито ...ама все пак  Laughing

Забравих да кажа , че чакаме и Точунка да се появи , днес се чухме , добре звучеше , не е като да е пяла цяла вечер , май само се е мятала на дансинга  Laughing Hug

Дес , днес чета "Вярност" , хубава е книгата , мисля че ще ти хареса  Peace

Прочетох си и "Щастливите хора четат и пият кафе" , не знам защо се казва така книгата , щастие не видях , напротив и прекалено ми дойде повърхностна , въпреки основната тема , понякога кориците ме заблуждават за съдържанието на книгата.  Tired
Виж целия пост
# 291
Ох, не знам какво първо да ви разкажа...
Пристигнах на срещата ошашавена и за малко да сгазя Сливчето, бе  ooooh!! Аз влизам в един паркинг, тя пресича, портиер вдига бариерата, а ние си ръкомахаме  hahaha!
Поседнахме и току след нас идват Кали с Тонката и носят един огромен коледно опакован кашон. Питам Тони дали не е за него, но той отрече и Кали си призна, че чака другарче на срещата и ще подарява. Бога ми, изобщо не заподозрях, че късметлийката може да съм аз! И си седнахме, и се разприказвахме и се смяхме... Даже някой поръча цяла кана айрян. По едно време вече подхванахме темата за това, дали чакаме още някой, дали Кали да не вади кашона и като го измъкна изпод масата и ме погледна с думите "Ти си моето другарче", вече загубих и образ и картина! Страхотно се почувствах още на момента, а като го отворих... не, като го разкъсах, вече бях на черешата!

Кали е избрала за мен най-най-най желаната книга от списъка - "В смутните часове по здрач" от Юхан Теорин. Освен нея, като допълнителна изненада получих трети том от новата трилогия на Кен Фолет "Прагът на вечността".
Скрит текст:
Ще ми повярвате ли, че два пъти ходя на панаира и двата пъти подминавам издателството, защото книгите са луксозни и скъпи, а толкова ги исках!
Кали , нямам думи, с които да ти благодаря! Твоят избор е повече от удар в десятката и Джак Ричър има много да стреля, докато те настигне  Hug Hug Hug!
Скрит текст:
Другата ми изненада, защото те не свършват, е много интересен сборник с шоколадови рецепти. Кали, абе ти що си ми яла от книжката  hahaha?
Всъщност това е намигването, към нашите умения в кухнята. В интерес на истината ям само шоколадови торти и шоколадови сладкиши. Това е нещо, което ще влезе в употреба, съвсем сериозна съм!
Скрит текст:
Имам прекрасен свещник-бухал, шоколад и разкошни бонбони, които както гледам, Марти явно е дръпнал, защото на тези снимки вече ги няма  Joy.
Картичката и писмото  Heart Eyes говорят за любов, уважение и едно разкошно приятелство! Благодаря ти, за всяко редче и всяка мила дума!

Като напишете понякога, че се просълзявате, когато си отворите подаръците, все си мисля, че трябва повече да се радвате, но ето, и аз сега подсмърчам.

Ужасно съм щастлива днес! Ужасно! Кали, ти ми донесе коледния дух  Hug, беше ми залипсвал!
Виж целия пост
# 292
Всички разбрахте кое е моето другарче - прекрасната Мери

Постарала се е да ме зарадва, чрез толкова много неща и всичките прекрасни и вкусни

Пазителката пусна кутията с подкуп - сурово яйце.

Отворих кутията и от вътре се подадоха шоколадови изкушения и един лъскав бухльо

И понеже колкото съм търпелива толкова съм и любопитна та реших опакованите неща да ги разопаковам  Laughing
И очите ми видяха невероятно ръчно правени красоти - бутилчица с късметче /което ще прочета на Коледа става ми второ нарочено за тогава/ и едно ангелче-феичка, която ще ми сбъдне желанието  4470
Скрит текст:

Освен това, вътре имаше и нежен прасковен лак за нокти за кифленската ми същност
Перфектно се връзва с няколко мои червила  Heart Eyes
Скрит текст:

истинският цвят е

Бухльо отблизо
Скрит текст:

Бухльовците не свършат  Laughing
Скрит текст:

Освен всичко останало при книгата има или друга книга или някакъв страхотен тефтер...ще разбера на Коледа...за малко за разкъсам пакета на картичката...добре че в последния момент видях да не се пипа до...Коледа така, че нещата, който останаха опаковани отиват под елхата  Peace

Мери се е справила невероятно, подбрала ми е големи красоти и сладости за поддържане на форма  Hug Такова Креспело не съм яла...справи се блестящо с жокерите разпознах се само в един и затова не се вторачих в нея, в на Зори подсказките се преоткрих повече...така че окончателно съм скъсана в "Гадател на темата"

Емоцията да получиш подарък е несравнима и вълнуваща, благодаря ти МЕРИ, че ми причини това   bouquet

Лофче, дай боже още много рождени дни да празнува дядо ти  Hug

Вени, другарче сладко, честити подаръци и на теб  Hug
Нара миличка на теб ще подарява една девойка, която притежава нещо, което и аз имам
Добре, ще я потърся в библиотеката, макар че уж си обещах да изчета моите и твоите книжки първо /твоите със сигурност скоро ще ги почна, да не те моткам/
От Щастливите...очаквах по-розов финал...

За сега ще ви оставя, че ме чака къщна работа  #Cussing out #2gunfire а как ме мързи....
Виж целия пост
# 293
Дес , всичко е прекрасно , което ти е подарила Мери , може да си я крадна да е на мен другарче за следващата размяна ... Нели , чу ли ?  smile3506 Hug
Дес , пак не ти схванах жокерА КЪМ МЕН , МОЖЕ ЛИ ДА СЪМ ТАКАВА ГЪСКА  Joy

Имам чувството , че като си получа подаръка , няма да мога да го оставя до Коледа , много съм нетърпелива вече май  Embarassed Laughing
Виж целия пост
# 294
Честито на Десси! Simple Smile
 Страхотни подаръци,остава да видим и книжката,но ще чакаме с теб до Коледа.  Wink
Честито и на Вени,която наистина много се развълнува от подаръка на Кали!
Срещата беше много приятна,както винаги!  Hug Аз си тръгнах с една камара книги отново.  Crazy
Камиче,респект и от мен!   bouquet Книгата наистина е много красива! А ти,жалко,че не успя да дойдеш!  Peace
Виж целия пост
# 295
Добра вечер и от мен!!   bouquet

Срещата беше много хубава! След първата си такава казах, че нямам намерение да пропускам и продължавам да го твърдя!  Flutter
Днес се запознах със Слив, която никак не ме изненада, защото си е същата форумна сладурана!  Hug  Hug

Ааааа, Нези, ти си тръгна с чанти пълни с книги, но част от тях си бяха твои - панаирни.  Laughing

Снимките от днешната среща са само на Кали и Вени.  hahaha На някои от моите се виждат Слив и Тони. Утре ще видя дали някоя става и ще кача в албума.
Другите момичета - нямаме промяна.  Flutter

Присъединявам се към думите на Кали за "Рейнско злато" - разгледах я и аз, наистина е едно книжно бижу!  Heart Eyes Илюстрации, печат, всичко е перфектно!

+ 1!!  Peace
Браво на автора, художника, издателството и всички други допринесли за книгата!
Специални поздравления за Камиче!   bouquet

Деси и Вени, много хубави подаръци!!  Hug
На Вени имах удоволствието да го видя на живо... и шоколадовата книга ми събра очите. Много вкусна изглежда!  Crazy

Деси... не мога да разбера, какво е това търпение да чакаш Коледа.. Аз не мога.  Joy

На неполучилите подарък, само да припомня, че може да получат втори.. Из онези дни Мария Ч. каза, че докато нейното другарче не получи, тя няма да изпрати!  Sunglasses

п.п. Аз имам още едно попадение от първоначалните ми брътвежи, относно кой на кого.  Flutter
Виж целия пост
# 296
Нези, а аз напълних кашона от Кали  hahaha!

Деси, честита радост и на теб! Ще успееш ли наистина да издържиш до Коледа? На мен дори и през ума ми не мина  Laughing.

Аз продължавам да съм в някакво еуфорично настроение newsm19. На тия състояния майка ми им вика телешки възторг  Grinning.
Изобщо не очаквах изненада от Кали; за миг не я заподозрях! Толкова малко жокери даваше, че си помислих, че просто не познава другарчето си много добре. Пък то какво излезе  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 297
Честит подарък и на Деси   bouquet

Хехе...Вени, а ти представяш ли си Кали като ти беше поднесла кашона и ти да беше казала - "Благодаря, ще го отворя на Коледа!"  Joy  Дали нямаше да има насилствено отваряне на подарък насред Мр.Пица от страна на публиката т.е. нас?  hahaha
Виж целия пост
# 298
Десииии, много се радвам, че съм улучила с подаръчетата  Heart Eyes  Hug Hug Hug Чаках с нетърпение да си отвориш нещата Grinning Отваряй и картичката! Така и така си отворила другите неща. За книжката нищо не пише в нея  Wink  Hug Hug Hug

Вени, честит ти подарък и на теб Grinning Имало защо да подминаваш Кен Фолетчо!  Laughing
Виж целия пост
# 299
Хехе...Вени, а ти представяш ли си Кали като ти беше поднесла кашона и ти да беше казала - "Благодаря, ще го отворя на Коледа!"  Joy  Дали нямаше да има насилствено отваряне на подарък насред Мр.Пица от страна на публиката т.е. нас?  hahaha
А ха ха, представих си го цветно, Миж  hahaha!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия