Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 8 тема

  • 200 498
  • 751
# 270
Пролетта ще бъда в БГ и съм в истинска дилема, при кого да отида за ХК. Искам да си оправя назолабиалните, които Валянова направи асиметрични и нямаше никакъв друг ефект. И отново малко да сложа в устните.

Но като патила сега ще мисля и премислям и към момента не мога избера и да се доверя. При Паскова съм била за други процедури - тя работи само със "светилата", за простосмъртните е Лекова, която ми спука капиляри, вместо да ги премахне. За Денкова имам същите впечатления, два пъти съм била при нея на консултация.

Дайте съвет? Може и лекар в Пловдив.
Промоции не съмнителни мед. центрове не ме интересуват, цената не ми е определяща. Качеството и компетентността за мен са от първостепенно значение.
Точно поради тази причина се отказах от Денкова, Валянова , а при Паскова не съм ходила. Тя си прави предавания при Гала и едва ли ще се занимава с мен. За това много симпатична ми стана д-р С.Живкова, много земна и много премерена, не ти сваля звезди, казва каква е реалната ситуация, и предлага възможното. Доволна съм от процедурата извършена от нея. Не съм се подмладила с 10 години, нито пък назолобиалните са изчезнали на 100%, но определено са запълнени, падналата ми устна сега е естествено уплътнена , челото ми има съвсем леки следи от бръчки. Не са дълбоки и намръщения вид като цяло е изчезнал.
Т.е не съм напомпана като някои известни дами от телевизионния екран, които изглеждат за мен неестествени и дори комични , изобщо как може да има лекари , които допускат клиентките им да изглеждат като карикатури. Например журналистката И.Беновска- жури в "България търси талант". Умереността при такива процедури според мен е задължителна.
Виж целия пост
# 271
Междувременно, докато разглеждам темата и предишните, можете ли да ми препоръчате метод и специалист за премахване на петна и леки белези от пъпки? Имам записан час при д-р Демерджиева в Токуда, но видях, че има 2 неагативни отзива за нея тук, което ме обезсърчи...

В темата за борбата с петна момичетата казват, че лазерните процедури нямат никакъв ефект при тях...

С риск да се превърне в спам, искам да помоля за мнение по въпроса, който ме мъчи - освен за петната и неравностите от акне, искам да се консултирам и за състоянието на скалпа/косата ми и възможни процедури (имам себореен дерматит, като вследствие неправилно и агресивно лечение косата ми се разреди). Чуденката ми е дали лекарите, занимаващи се с естетична дерматология, са с достатъчно богат опит и във връзка с различни дерматити?
Виж целия пост
# 272
В Инфинити Клиник има и лекари и лазер за скалпа - като каска е, но по-голямо, сядаш на столче, пускат ти музика, слагаш очила и 20 мин "под лампата". Там има много и различни лазери, нови, също се правят естетични процедури.

Можеш поне да се консултираш  Peace
Виж целия пост
# 273
Понеже говорехте за болката - аз мезо не съм правила, но радиеса ужасно боли...
Виж целия пост
# 274
Аз съвсем се отказах от мезото...страх ме е.

Имам един въпрос, който се чудех къде да го задам и тъй като е вид естетична "поддръжка" реших да питам в тази тема.

Някой случайно да е ползвал Aemotio Spa?
Обмислям го като подарък за мъж и всякакви мнения ще са ми от полза.
Заслужава ли си доста високата цена?
Виж целия пост
# 275
В Инфинити Клиник има и лекари и лазер за скалпа - като каска е, но по-голямо, сядаш на столче, пускат ти музика, слагаш очила и 20 мин "под лампата". Там има много и различни лазери, нови, също се правят естетични процедури.

Можеш поне да се консултираш  Peace
Благодаря за съвета, Алена! Тук има ли доволни от тази клиника?
Виж целия пост
# 276
" За това много симпатична ми стана д-р С.Живкова, много земна и много премерена, не ти сваля звезди, казва каква е реалната ситуация, и предлага възможното. "

Това все едно аз съм го писала. С абсолютно същото впечатление останах и аз от доктор С.Живкова. Правих мезотерапия с Гуна. Останах доволна, не ми препоръча излишни процедури.
Виж целия пост
# 277
Относно болката при мезотерапията да споделя и аз.
Правих миналата седмица първото мезо Скинко Е при д-р Божинова, много е внимателна , не ме боля изобщо - усещането е все едно си скубеш косъм с пинсета  Thinking , първо обезболява зоната с упойка и после боцка.
Миналата година правих избелваща мезотерапия - там боцканията са доста повече отколкото при Скинкото ...... изтърпях го  Grinning   и определено си заслужаваше.
P.S. Все пак имам горе-долу висок праг на болка ....  #Crazy
Виж целия пост
# 278
В Инфинити Клиник има и лекари и лазер за скалпа - като каска е, но по-голямо, сядаш на столче, пускат ти музика, слагаш очила и 20 мин "под лампата". Там има много и различни лазери, нови, също се правят естетични процедури.

Можеш поне да се консултираш  Peace
Това не е ли бившата клиника Леграно?Същия екип ли са или нов персонал?
Виж целия пост
# 279
Благодаря на всички включили се по моето питане   bouquet
До Варна няма как да отида, затова и не питам за там.

Ще се доверя на д-р Живкова този път и както знаете ще пиша тук после Simple Smile

За Дерменджиева съм писала преди, ако преглед и лекарства се изписват и са адекватни в преглед траещ точно 4 мин. от влизането и излизането, то може и да решава проблеми. По стечение на обстоятелствата разбрах, че не е уважавана в средите на дерматолозите. За мен е отегчена и незаинтересована.
Виж целия пост
# 280
Самсара, с какъв тип кожа си? Спомням си, че не беше доволна от устните, но какво точно се получи с назолабиалните?
Виж целия пост
# 281
Самсара, с какъв тип кожа си? Спомням си, че не беше доволна от устните, но какво точно се получи с назолабиалните?

Смесен. И ми е много тънка кожата. Лесно се пукат капиляри и всяка пъпчица оставя петно. Капризна е и опърничава, като мен  Simple Smile

Назолабиалните - Валянова реши да сложи 0,7 мл и при следващо посещение останалите. Аз обаче след устните, не исках да стъпя повече там. И се оказа, че от едната страна е сложила повече филър и се получи много неприятна асиметрия. Освен асиметрията аз друг ефект не видях. И от двете стани си имах назолабиални след ХК. Просто едната беше по-видима.
Между другото тя също ползва наченати ампули. По-напред се писа в темата за подобна практика.
Виж целия пост
# 282
Като цяло 0,7 е малко за двете назолабиални при първо поставяне.
При тънка кожа би трябвало да се получи добре. Според мен при жени с плътна кожа е по-проблемно доброто запълване на назолабиалните.
Mисля, че Boreva беше писала преди няколко страници за моделирането на назолабиалните чрез подскуловото пространство, а не толкова за запълване на самите бръчки.
Тази година дерматоложката ми направи точно това и се получи по-добре от миналата, когато само запълни назолабиалните. Но не изчезват на 100%.
И трябва задължително да отидеш на контролния преглед, защото състоянието се променя след няколко дена и има възможност за корекции. Моя приятелка се сдоби с нови бръчки след поставяне на ботокс, но след корекцията оправиха всичко.
Виж целия пост
# 283
Шайн, и друг път съм те питала, но съм забравила. При коя докторка ходиш? Какъв филър сложи, колко мл., и на каква цена? Като се сложи филър в поскуловото пространство, не стават ли по изразителни скулите newsm78?
Виж целия пост
# 284
maden, отидох пак при д-р Коцева, както и миналата година.
Бях на консултация при Атанасова, много я хвалят, но личното ми мнение е крайно негативно.
Поставих пак Теосиал глобал екшън , защото имаше много добра трайност след първото поставяне. Моя приятелка с Рестилейн категорично го подновява на 6 м, а теосиала при мен изкара повече от година. Цената е 420 или 440( не помня точно, защото плащах и ботокс). Консултирах се с д-р Коцева и за Радиес, но тя е категорично против, заради срастванията, които дава.
Скулата не става голяма, защото тази техника е много различна от моделирането на скули. Поставя се точно под скулата и повдига бузата. Почти не си личи къде точно е поставяно, защото вследствие на птозата там си има някакво хлътване.
Но според мен това само временно замества лифтинга. При по-изразено смъкване на тъканите след години ще е необходимо много по-голямо количество филър, за да се повдигнат и ще се получи ефектът на "пълнената пуйка".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия