Пейпал - помощ - 11-та тема

  • 91 155
  • 764
# 45
Бързо сменяй пароли в Пейпал!!!
Това не е сайтът на Пейпал, опитват се да ти откраднат данните. Виж си адреса в браузъра какво пише - escol.com
Виж целия пост
# 46
dontcheva1973 Ако си платила от наличност от картата, то парите автоматично ще се върнат там до няколко дни нужни за осчетоводяване на транзакциите.  Peace
Виж целия пост
# 47
Момичета,преди малко започнах да си правя регистрацията и стигнах до стъпката с потвърждението,по имейла.Вече 15 мин. нищо не съм получила.Това нормално ли е?До колко време го изпращат?
Виж целия пост
# 48
Момичета,преди малко започнах да си правя регистрацията и стигнах до стъпката с потвърждението,по имейла.Вече 15 мин. нищо не съм получила.Това нормално ли е?До колко време го изпращат?

Провери за всеки случай папка СПАМ в пощата си. Може да е там.  Peace
Виж целия пост
# 49
да,проверявам и там,но е празна.
Виж целия пост
# 50
Здравейте, спечелих диспут в Paypal, минаха вече 2 седмици,а парите ми ги няма отразени. Пишеше, че им трябват 5 работни дни за да ми ги върнат. Трябва ли да предприема нещо или да си чакам.
Виж целия пост
# 51
Пиши им и пак според мен...че може да затворят диспута  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 52
Писах им на два мейла, но получавам някакви автоматични отговори.
Виж целия пост
# 53
При плащане от пейпал към ибей, например, пейпал взимат ли някаква такса?
Виж целия пост
# 54
При плащане от пейпал към ибей, например, пейпал взимат ли някаква такса?

На купувача - не. На продавача /получателя на парите/ - да.

Писах им на два мейла, но получавам някакви автоматични отговори.

Ако диспутът все още е отворен, не са ви върнали пари все още.
Ако диспутът е затворен, парите ви са минали през акаунта и са отишли в картата.
Търсете в трансакциите си, около датата на която е минало плащането на стоката, за която водите диспут. Трябва да има ред Refund from ... и след него Transfer to Credit card - а срещу него евентуално да пише Completed или Pending.
Виж целия пост
# 55
Благодаря, явно са ги върнали, пише reversed и после пише converted to credit card -completed.
Виж целия пост
# 56
Здравейте,
Може ли да ми кажете, ако платя в евро/70Е/ в немския eBay, на какъв курс /приблизително/ще бъдат превалутирани през Пей пал? Чета, че може да се избегне високия курс чрез избиране на опция при плащането. Правите ли го и голяма ли е разликата в курса? Благодаря!
Виж целия пост
# 57
Благодаря, явно са ги върнали, пише reversed и после пише converted to credit card -completed.

Значи 3-4 дни след плащането си ги търсете в извлечението по кредитната карта.

Здравейте,
Може ли да ми кажете, ако платя в евро/70Е/ в немския eBay, на какъв курс /приблизително/ще бъдат превалутирани през Пей пал? Чета, че може да се избегне високия курс чрез избиране на опция при плащането. Правите ли го и голяма ли е разликата в курса? Благодаря!

Курсът на Пейпал е по-висок от този на вашата банка. Ако вашата банка обменя еврото по около 1.95 лв/евро, то Пейпал го обменя за около 2.05 лв/евро.
Правя го автоматично, защото ми е маркирана опция да плащам във валутата на фактурата, т.е плащам в евро по курса на моята банка.
Виж целия пост
# 58
Моля за помощ?
Картата , която до сега използвах изтече и имам нова с различен номер. Понеже в ПП не ми дава да сменя номера новата карта я регистрирах като втора и и дадох да е primary. Когато се опитвам да изтрия старата ми дава това съобщение:
Removing this card will prevent you from sending credit card payments after you reach your account Sending Limit.

Как да го разбирам това съобщение? Означава ли, че новата карта отново трябва да верифицирам?

Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 59
Моля за помощ?
Картата , която до сега използвах изтече и имам нова с различен номер. Понеже в ПП не ми дава да сменя номера новата карта я регистрирах като втора и и дадох да е primary. Когато се опитвам да изтрия старата ми дава това съобщение:
Removing this card will prevent you from sending credit card payments after you reach your account Sending Limit.

Как да го разбирам това съобщение? Означава ли, че новата карта отново трябва да верифицирам?

Благодаря   bouquet
да, трябва да се верифицира и тя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия