Искам да кажа ... (15)_15.12-21.12

  • 38 785
  • 811
# 120
.
Виж целия пост
# 121
За Ванини от суеверие си мълча  Laughing
Виж целия пост
# 122
Хихи, Бърди, готино! Hug Да вземеш периодично да правиш резюменца на пропусналите, а? Grinning
Виж целия пост
# 123
И е съвсем истина това " Големи деца, големи проблеми"  ooooh!
Виж целия пост
# 124
Хихи, Бърди, готино! Hug Да вземеш периодично да правиш резюменца на пропусналите, а? Grinning
И липсващите в резюмето да не вземат да се фръцнат обидени като Дари  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 125
Какво да направя? Просто никога не ми е било приятно.  newsm78 А и не обичам стълпотворения и блъсканици. Или звука от пищящи деца и търчането им насам-натам  Embarassed
Нямам представа как ще е след време, когато стана баба. Вероятно към внуците ще е различно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 126
Моята дъщеря ще има  три  дни тържества в училище.  Без стихчета и подобни, мюзикъл,  кино, хапване и дискотека. И някакви официални лица ще държат речи. Голямата екстра е че  ще  са без униформи.
Виж целия пост
# 127
Ама и Дари има един късмет. Ние тъкмо взехме да си говорим за нея, а тя се отписа. Пуст късмет.
Виж целия пост
# 128
Абе, по-добре да не съм толкова често във форума, че да конспектирам - тежък момент в офиса ми е и се разтушавам тук с вас, ама ще ми е по-добре да нямам много такива моменти.

Шаги,  hahaha за фръцването
Виж целия пост
# 129
Хихи, Бърди, готино! Hug Да вземеш периодично да правиш резюменца на пропусналите, а? Grinning
И липсващите в резюмето да не вземат да се фръцнат обидени като Дари  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Взе ми го от клавиатурата. Тъкмо мислех да пиша колко съм възмУтена,че ме няма в резюмето. Crossing Arms
Вечеряхме много късно тази вечер и сега ми е тежко.   baby_neutral
Но пък да си похваля мъжа- купил ми е страхотни ботуши, които си пасват идеално на якето, което ще ми е подарък от брат му за Коледа. Ще се фръцкам скоро с нов тоалет. Flutter
Виж целия пост
# 130
Това не е форум , не са сървъри, връзки и каквото там, ами някакъв дигитален охлюв.

Един гайдар ми трябва и ставам коледар в махалата, ще събера хлапетата. Ще си тура на прадядо ми шубата, тя и за коледари, и за кукери е показана, както би казал някой хирург.
Виж целия пост
# 131
За зеленцето нищо не казваш...
 Laughing
Виж целия пост
# 132
Ааааа,няма ме в резюмето  Shocked Що така грубо  Thinking Crossing Arms

ГледамЕ Сървайвър ние и се вълнуваме,особено аз  Crazy

Моят син днес се върна на училище и по физическо им казали, че заради него няма да ги пускат в салона до края на седмицата,'щот бил боледувал от варицела   Thinking Хм!?
Виж целия пост
# 133
Мен ли питаш, belinda?

Готово е опреди дни - розово, ароматно, хрупкаво, със жълтеникава сърцевина. Големи листа има - не сърмичка, ами половин петел или цял джолан може да завие. Завчера бях на някакъв разкошен банкет, та на сутринта и чорбицата му опитах.

Три-четири глътки, па ми светна.
Виж целия пост
# 134
Ама и Дари има един късмет. Ние тъкмо взехме да си говорим за нея, а тя се отписа. Пуст късмет.
100% съм сигурна, че чете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия