Виждали ли сте парен локомотив? Станах от стола, извадих си панталоните от задника, че от толкоз чакане... и викнах силно - абе, по карираното палто ли позна, че съм Шерлок? Той само дето не ми каза, че нямам палто
Така силно викнах, че цял Карфур се обърна. Казах му, че утре вечер идвам и си искам договор и ако го няма, ще викам още по-силно. И ми го разпечата. Друг път объркаха нещо пак като ме прехвърляли на мама към фирмата. И моля ви се ми идва писмо от някакви, дето събират кредити. За сумата от 20.00 лв. Полудех! Аз, дето съм толкова изрядна. Веднага се обадих и разбрах какво се е случило, но преди това един господин ми съобщи, че не съществувам. Представяте ли си, не съществувам, нямало такъв потребител и аз не съществувам
И той още по-стреснат - да..... Ма, викам, верно ли, значи съществувам. Искате ли да ме пипнете..оня само дето не припадна. Ми шото, викам, един ваш колега ми каза сноши - ама госпожо, вие не съществувате. Е така обичам да се шегувам понякога, като ме ядосат.




ние с баща му така 
И чак като чу шаманското заклинание "Сигнал в КЗП" омекна и донесе ново колело.
Не се ли противят?То си е гадничко...