Over the Rainbow - 2

  • 61 458
  • 737
# 480
И аз не мога да го разбера, но Бум показва разни статии за американците като цяло, от които е логично да се крият, представям си какво психическо напрежение им е.
Виж целия пост
# 481
Не, аз го разбирам, знам, че е факт, но ме дразни ужасно.
Ето ти сега две различни жени, актриси, на различна възраст, с различна аудитория.  На едната не и пука особено, другата е по-добре да не излиза от шаблона, защото ще има последствия. Защо? Откъде накъде трябва да има значение при кого се прибираш вечер?
Както и да е де, по темата 'защо' няма нищо неказано, просто на моменти ми идва повечко Simple Smile
Виж целия пост
# 482
Много хора не знаят или забравят, че Щатите са страна основана от религиозни фундаменталисти, да не кажа фанатици,.
Щатите не са Холивуд или Бродуей, а реднеците от Средния Запад, тъмнокожите от Юга и Югоизтока или латиносите от Югозапад или мормоните от Юта. Всички тези групи са много далеч от толерантността в големите мегаполиси или Университети. Лицемерието е култ.

Затова и аутването е толкова голяма работа. Дитрих е казала, нещо от сорта вие американците отдавате твърде голямо значение на секса, в Европа ние просто го правим (тя особено, де Wink)
От друга страна в много европейски страни селебрититата не си правят труда да се аутват, а си правят каквото си искат, безспорно така е по-удобно, нo дали е по-правилно бих поспорила.

Поколенчески различия, Маграт.
Вчера между другото майката на Кей Стю е дала на заден, цитатът бил изваден от контекста дъра-бъра ПРски булшит
Виж целия пост
# 483
Никол и Наоми на  Гала за жените във филмите снощи





Санди Бълок също е наминала



И Кей Стю е била там,


и Мария Бело
Виж целия пост
# 484
То излиза , че всяка втора актриса е гей
Виж целия пост
# 485
НЕ, статистиката на популацията е стабилна още от времената на Рим и Елада
около 10% гей, + още около 20% би- едва ли актьорите са друг биологичен вид
  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 486
 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 487
Ще ползвам цитат от музикалната защото ми катализира и избистри една мисъл

откакто гледах за първи път песента на Тайчето се чудех за този ред откъде ми е познат
Cherry lips, crystal skies
I could show you incredible things
Stolen kisses, pretty lies
You're the King, baby, I'm your Queen


И чак сега се сетих
Анджелина Джоли в Джия (знаят всички коя е била Джия, нали)


Скрит текст:
Виж целия пост
# 488
Малко повече и за вдъхновението зад част от визията на Blank Space












И оригиналният клип на Карли за Тамара Мелон, режисиран от бившата манекенка (Виктория Сикрет 2001) и актриса Ри Расмусен (AngelA на Бесон)

Виж целия пост
# 489
Чувствам се цитирана и веднага долитам.  Laughing

Аз пък не знам коя е Джия  newsm78, но ще проверя в Гугъл.

Тейлър се е превърнала в копие на Карли и дори професионалните й изяви копират тези на Карли.
Отделен въпрос е дали й отива, според мен - не особено.
Виж целия пост
# 490
Аз пък не знам коя е Джия  newsm78, но ще проверя в Гугъл.

И филма с Джоли виж. Единствената нейна роля, която ми харесва.
Виж целия пост
# 491
Джия е първата американска топ-манекенка от края на 70-те началото на 80-те,
първата изкарала над 100 хиляди $ за една година
Умира от СПИН, заразява се, защото е хероиново зависима... а и е била гей  Twisted Evil,
супер хипер гей като Кара или двете гълъбици, но без параваните.

Биографичния филм е с Джоли, една от първите и знакови роли


Отива и, според мен, на Тайчето, придава и много лъскав вид в сравнение с предишните селенийки

поне 4 от 10-те костюмчета на 1989 Тour са вдъхновени от облекла на Карли,
това което облича в ежедневието, в клиповете и по килимите отделно...

Ето още едно примерче
 
Виж целия пост
# 492
Благодаря за инфото, ще гледам филма. Не се съмнявам, че точно в тази роля Джоли ще е неотразима.  bowuu

Срам, не срам, признавам, че понякога ми липсва каубойската принцеса.  Blush
Но това копиране за мен е неоспоримото доказателство за силни чувства, имам опит в тази област.  Crazy Един ден се погледнах в огледалото и видях него... луда работа.

Лицето на Тай ми се струва променено, не знам дали е от отслабването, или е някаква реконструкция. Преди беше кръгло, имаше бузки... Thinking
Виж целия пост
# 493
От възрастта е, вече е на 25, изчезва бебешката мекота...

Виж целия пост
# 494
При мен не изчезва  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия