Да преправим старите мебели с любов - тема 28

  • 128 185
  • 804
# 420
Аз бих го боядисала бяло.
Виж целия пост
# 421
Аз бих го боядисала бяло.
И бих сложила еднакви дръжки.

Или го комбинирай с нещо друго в помещението - цвят на стената, масичка, завеси...
Виж целия пост
# 422
Идеята е да го сложа на мястото на най-лявото стоящо шкафче - друго място за гардероба няма. А той ми трябва за да държим дрехите, които са домашни или обличани 1 път, да не ми висят по столовете.
Няма ли да е грозно, ако е целия в бяло? Мислех си за фолио, но не знам има ли с такава шарка като секцията.
Виж целия пост
# 423
Според мен, за да ги сложиш едно до друго, трябва или да е едно към едно, или съвсем различно. Ако гардеробчето само наподобява секцията, би ме дразнило.
Виж целия пост
# 424
Според мен, за да ги сложиш едно до друго, трябва или да е едно към едно, или съвсем различно. Ако гардеробчето само наподобява секцията, би ме дразнило.

Именно. Не се сещам, обаче, как може да се впише, ако се направи съвсем различно.  Sad
Виж целия пост
# 425
Трябваше ми шкаф с точно определени размери и затова си го сглобихме от ПДЧ плоскости. Боядисахме го със същия латекс, който използвахме за стените и мисля, че не стои зле.
Скрит текст:


Виж целия пост
# 426
Защо да не се впише гардеробчето, боядисваш всичко бяло, венге, черно или както е направила Спунк с латекс или пък комбинираш два цвята
Виж целия пост
# 427
Hrisi, снимката не се отваря вече, да не би да си я махнала?
Не можах да я видя. Искам да те попитам ти оцвети ли амбалажната хартия и ако да - с какво?
Виж целия пост
# 428
Деси не съм я махнала, албума си е отворен ето http://hristina69.snimka.bg/properties/k-shta.710139.35257660 хартията я лакирах с лак на водна основа венге, една ръка.
Виж целия пост
# 429
Много хубаво, браво на теб  Heart Eyes
Утре ми предстои да облепя с цветна хартия една от вратите и ще се включа в темата със снимки. Хартията е за подаръци /опаковъчна, лек гланц/ и съм се спряла на Ц200 за лепенето. Основата е бяла блажна боя - мазнах преди няколко дни малко, за да не я хвърлям, ,че имах малко количество. Да ударя ли един "Бороконтакт" или да слагам направо ц200? Отгоре ще е с лак, утре ще го купувам.
Виж целия пост
# 430
Много хубаво, браво на теб  Heart Eyes
Утре ми предстои да облепя с цветна хартия една от вратите и ще се включа в темата със снимки. Хартията е за подаръци /опаковъчна, лек гланц/ и съм се спряла на Ц200 за лепенето. Основата е бяла блажна боя - мазнах преди няколко дни малко, за да не я хвърлям, ,че имах малко количество. Да ударя ли един "Бороконтакт" или да слагам направо ц200? Отгоре ще е с лак, утре ще го купувам.











Дори я надраскай леко с шкурка и бороконтакт. В лепилото сложи малко вода, намачкай хартията и много добре я накисни  в лепилото да залепне добре.
Виж целия пост
# 431
Имам от дълги години маса и 4 стола от масивно дърво, в много светъл цвят. Били са лакирани с лак в прозрачен цвят, който от времето тук там се е изтъркал. Бихте ли ми препоръчали вид лак, с който мога да ги освежа? Лак, по възможност бързо съхнещ.., защото имам пухкав домашен любимец и не бих искала, при грижите ми да ги отделя в отделно помещение, масата и столовете да бъдат ощетени от него.., а и самото коте да не се лакира..
Благодаря предварително, Анна-Маргарита
Виж целия пост
# 432
Поне за ден ще трябва да ограничите животинката
Виж целия пост
# 433
Боядисвам една секция с боя Сократес - бяла. Ще се наложи може би да нанеса 4 ръце, защото шкафа беше тъмен. Интересува ме след като вече е готов дали трябва за финал да нанеса някакъв лак, който да запечата боята и да я предпазва от надрасквания и тн
Виж целия пост
# 434
Боядисвам една секция с боя Сократес - бяла. Ще се наложи може би да нанеса 4 ръце, защото шкафа беше тъмен. Интересува ме след като вече е готов дали трябва за финал да нанеса някакъв лак, който да запечата боята и да я предпазва от надрасквания и тн







Няма нужда от лак
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия