Търся електронна книга - тема 14

  • 138 822
  • 740
# 360
Здравейте, търся десета книга от поредицата "Братството на Черния кинжал"
в различен от "PDF" формат, ако някой я има, моля нека да я изпрати на e-mail: luckybsd@mail.bg
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 361
Търся Разкритието на древния ръкопис от Карън Мари Монинг.....някой случайно вече да я има?

Може ли и на мен в epub?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 362
Вихър през ключалката на Кинг има ли я в електронен вариант на бг?

Няма го още Sad Знаеш ли колко хора го чакаме... Гледам, в работното ателие на Читанка е със статус "планира се". Обаче е така от близо година, та не се надявам на тях. Може би някоя добра душа ще го сканира и обработи, щото не го виждам да се продава във вид на електронна книга.
Виж целия пост
# 363
Helloweenka, къде в Читанката да видя кои книги предстои да излязат там?
Виж целия пост
# 364
Имат си страница "Работно ателие" - http://chitanka.info/workroom
Обаче мноооооого се бавят. Започват го, а се появява след година-две  Sad
Виж целия пост
# 365
Не забравяйте, че всичко се прави на доброволни начала. Първо трябва да се сканира книгата, после се търсят доброволци сканът да се обработи, изчисти от грешки и конвертира в различни формати и чак след това се качва в Читанка.
За това е нужно желание - някой да се заеме и време - за да се направи. Не всеки се наема да го прави. Най-лесно е да се чете.
А и има известно ограничение за книгите, които се качват - трябва да са минали 3 години от издаването им. Изключение са книгите, предоставени от авторите им или фен преводите.

Извинявам се за отклонението, но истината е, че повече са потребителите, отколкото тези, които реално създават електронните варианти на хартиените издания.
Виж целия пост
# 366
Имат си страница "Работно ателие" - http://chitanka.info/workroom
Обаче мноооооого се бавят. Започват го, а се появява след година-две  Sad

Всички, които се трудят и мноооооого се бавят там, го правят между другото...
Другото е свободното им време за семейство, деца, хоби и почивка...
Виж целия пост
# 367
Е, аз го казах информативно, не като упрек. Ясно ми е, че зад всяка книга стои доброволен труд. Аз например искам да снимам няколко книги, но не мога да измисля как да стоят разгърнати. Нямам скенер, затова се чудя как да го направя с фотоапарат.
Виж целия пост
# 368
Е, аз го казах информативно, не като упрек. Ясно ми е, че зад всяка книга стои доброволен труд. Аз например искам да снимам няколко книги, но не мога да измисля как да стоят разгърнати. Нямам скенер, затова се чудя как да го направя с фотоапарат.

Ето една идея...
Вероятно има и други начини... потърси из нета...
Виж целия пост
# 369
Хм, това е доста добра идея, ще хвана баща ми да ми помогне с изработката. И за да не спамя повече темата, искам да питам - някъде не се ли появи "Стогодишният старец, който скочи през прозореца и изчезна"?
Виж целия пост
# 370
Търся следната книга Стогодишният старец, който скочи през прозореца и изчезна, нека някой, който е има да ми я прати на пощата. Благодаря.
thedon@abv.bg
Виж целия пост
# 371
Здравейте, търся на Сюзън Ел.Филипс "Чаровник по рождение" и "Рай в Тексас", също така на Джулия Куин "Тайните дневници на мис Миранда Чийвър". Не ползвам МВ за момента, още не съм го разучила как става. Embarassed Чета на Киндъл, две от книгите ги имам, но са ПДФ който ми е изключително неудобен за четене.
Благодаря на отзовалите се предварително. Hug
Скрит текст:
Виж целия пост
# 372
Разгледайте за търсените книги тук  Peace http://knigi.spasete.me/ някой е споделил доста Heart Eyes
Виж целия пост
# 373
Благодаря, намерих на Джулия Куин.  Hug
Сюзън Ел. Филипс е ПДФ пак. Confused
Виж целия пост
# 374
Благодаря, намерих на Джулия Куин.  Hug
Сюзън Ел. Филипс е ПДФ пак. Confused

http://ebook.online-convert.com/  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия