Сладкарничка за книги - тема 25

  • 29 226
  • 726
# 180
Абе, Мижче! Аз да не съм ти я дала тая книга да я рисуваш, я!
Joy Joy Joy
Ако ти я върне оцветена, ще я призная  hahaha.

И аз почвам да готвя, ще правя винен кебап, ама без вино  Crazy.

Нели, така се научих да карам, така започнах да карам. Когато се събирахме в компания, понеже не пия, после разкарвах всички по домовете Grinning. В началото дори изтрезняваха от моето шофиране, ама после се научих  Joy.
Виж целия пост
# 181
Кали, що така  Sad  Hug

Вчера забравих да честитя подаръка на Нара   bouquet И на Зори!!! Така и не разбрах защо ушатка? Браво на момичетата как ви зарадваха  Crazy

Аз след малко поемам пътищата и отивам при мама  Heart Eyes ще чета книжка във влака  Heart Eyes Лакирана съм  Grinning
Виж целия пост
# 182
Добро утро за поспаланките и Добър ден за ранобудните като мен.

Нарче честитнподарък, чакането си е заслужавало. Браво Кости страхотни неща, очите ми останаха в пъзела.

Да си призная честно никога не дъм редила пъзел, или май съм редила като дете. Мисля обаче след нова година да се пробвам.

Аз изпратих мама и татко и ми е малко мъчно, макар че ще ги видя след 4 дни. Сърчицето ми е свито, имам страйотни родители. Вчера за пръв път бях домакиня на голямо събиране в нас и ми беше много напрегнато а ММ вместо да помага само ми вгорчи деня, но пък мама не ме остави за минута и общо взето тя направи всичко а аз само се вайках.

Отивам да почина малко, че съм спала 5 часа и едва гледам. Прегръщам ви всички  Hug
Виж целия пост
# 183
Нели, да ти е жив и здрав половинката и много да те глези и цени   bouquet
Аз показах във фейса, ама за тези, които нямат да знаят - вие сте виновни  Laughing
Скрит текст:
Виж целия пост
# 184
Оооо, Мария, много кафеви неща си пУказала.  Grinning Аз си имам от Ион, но още не е отворен. Сякаш ми свиди да отворя някои шоколади, от които няма как да намеря после.  BlushНо сега се подсещам, че още не съм сервирала обяд, а пък може да предложа шоколад за десерт, че тортата свърши.

Вени, пътникът снощи не изтрезня, обаче незнайно как, прозорецът на задната врата сам се отвори. Joy

Точ, прочети ли Калуня Каля? Аз чета, чета, толкова места има за отбелязване, такива подходящи цитати намирам, които искам да постна, ама ще стане революция, затова си трая, но са ми полезни да ги чета, че и препрочитам даже.

Лоофче, разбирам те, душицо, за мама  и татко. Но ти вече имаш свой живот, приемай го такъв, какъвто е, пък тъгата по родителите винаги я има. И те те мислят, няма как.  Hug Heart Eyes

  Hug

 
Виж целия пост
# 185
Нели, няма страшно, ще пращаме тези, които ти харесат  Grinning
Децата сега ще са много щастливи, аз по принцип сериозно им ограничавам сладкото  Laughing
Виж целия пост
# 186
Точ, прочети ли Калуня Каля? Аз чета, чета, толкова места има за отбелязване, такива подходящи цитати намирам, които искам да постна, ама ще стане революция, затова си трая, но са ми полезни да ги чета, че и препрочитам даже.
Все едно аз съм го писала!
До средата съм. Не мога да я чета бързо... Уникална е тази книга за мен!
Който не е чел книгата да не гледа. Не, че е нещо кой знае какво, но... Peace
Нели,
Скрит текст:
Скрит текст:
За района на Батак се разказва нали?
Виж целия пост
# 187
Нареждам се на опашка за Калуня-Каля когато ви се освободи - тогава Peace.
Мижче, хапни си ги, без да се криеш под стола  hahaha
Тук стана ужасно студено, духа като за световно, аз изчезвам на маникюр, после се стягам за банкет, тъй че ако не се пУявя, да не ме мислите  Laughing
Виж целия пост
# 188
УмрЕла съм ви казвам! Гостите си тръгнаха около 12 вечерта ( което ме навежда на мисълта, че им е било приятно и забавно. ЛМ получи подаръци свързани предимно с приготвянето на месо на външната скара, което е супер, защото аз много обичам "джъз- бъз".

А какви красиви чинии получих!  Crazy Интересното е, че почти всички българи сме се концентрирали в един район и сме все съседи.  Mr. Green

Днес е ден за мързелуване, като бита съм и дори не знам дали ще мога да чета. Започнах "Булото", за сега нямам мнение.
Виж целия пост
# 189
Паяче,това са хубави неща.Разбира се,че ще им бъде забавно.С такава слънчева домакиня Wink
Мързелът превзе моето тяло вече втори ден.И не иска да го пуска.То си е направо мъчение.
Едно пазаруване къде съм направила и бърсане на прах.Нищо работа.
Обаче резервирах билети за Хобит за вторник,час за фризьор и маникюр за утре,още мързел пак за вторник.
Виж целия пост
# 190
Добър вечер , златни девойки  Hug  

Нели , няма да се притесняваш , шофирането  в едни момент става като чоплене на слънчоглед. Много е приятно .  Peace Относно пъзелите , имам един дано не бъркам е 2000 части , ако искаш януари да ти го метна да го нареждаш , но не знам дали няма липсващи части , никакъв спомен нямам , ако не ти е проблем , го пращам . Днес доста наредих , но това небе .... Мижче , позна  Mr. Green  Иначе е уникално красив , ретро , точно каквито харесвам.  Heart Eyes

Мариетка , приятно банкетстване , да се вихриш много на дансинга  Laughing  Hug

Другарче Лофче , няма да тъжиш , с тези телефони и технологии постоянно да се чуваме и виждаме много сме улеснени . Гушкам те много и искам усмивка на личицето ти .  Hug

Вени , какво стана с този прокълнат крал , да не го е тряснала чумата , че така го наричат  Joy Аз сега чета от Принцесата , ама тоз Хенри ми идва да го цапардосам с нещо , я тиган , я бухалка  Joy

Кости  Hug   Heart Eyes

Отивам пак да чета , днес цял ден нареждах пъзела , кафе пия , ям шоколад , и грам не съм чистила  Embarassed оставих го за сряда сутринта набързо да  newsm28 newsm79  Ох утре пак на работа , пууууу  Crossing Arms

Виж целия пост
# 191
Нара, почти прочетох книгата  Crazy. Филипката тук разказва историята на Хенри VІІІ и няколко от жените му, но през друг поглед, не като в книгите за Болейн. Интересна е  Peace.
Виж целия пост
# 192
Не съм се сещала да си разменяме пъзели, аз имам няколко от по хиляда парчета и един от две хиляди. Може на лято да донесе да си разменяме  Laughing
Виж целия пост
# 193
Привет!
Тези дни не ми се пише...
Но дойдох за две неща- едното да благодаря на Кали за уютното местенце,което ни събра за пореден път-Кали-  bouquet
А другото е да кажа едно голямо благодаря на Нели ,за страхотно красивата картичка и за топлите пожелания ! Мила Нели,да ти се връща от всичко хубаво по много!!!  Hug
Честито на всички,които са получили подаръци.
Стиснете по едно палче за мен. Имам нужда от положителната ви енергия.  Praynig
(не е нещо здравословно)
Виж целия пост
# 194
Добър вечер!

Незиfingerscrossed

Ужасно съм изморена и тази вечер май ще заспя рано. Дори не съм гладна, което си е учудващо. Grinning

Приятна вечер на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия