Сладкарничка за книги - тема 25

  • 29 227
  • 726
# 255
Слив, ти пък си намерила за какво да се ядосваш  Laughing
Аз всичко си правя сама и от никого нищо не взимам  Mr. Green
Виж целия пост
# 256
Слив, комбинация???? Това не го разбрах, някакъв таен език ще да е.

Вени, жената с косачката, резна дръжките, а?  hahaha

Аз чакам телефонконференц с един швейцарец. Дори му писах, че съм готова да го изслушам още сега, че искам да ми се маха от главата, но нееее .... може ли той да си развали определения преди месец и половина термин.  Rolling Eyes А го виждам, че бездейства. Хора без работа! Кой знае какъв Линдт е захапал!  Mr. Green
Виж целия пост
# 257
Миле,не е от Линда,от кравата е Hug
Комбинация е картинките,които са ми в подписа.И аватара.
Миж,има някои,които ме впечатляват с оригиналност на идеята и настроението,което съм в момента.Както и да е.Няма да се ядосвам.
Виж целия пост
# 258
Здравейте, момичета! Hug

Още не съм изчела цялата тема, имам поне 10 страници да наваксвам.  Rolling Eyes

Мижжжка, страхотен ти е подаръка от Мариетка! И на двете - браво за това, че се докоснахме до силната ви положителна емоция! Hug Hug Hug

Зори, честито, миличка! Значи ти си късметлийката с двата подаръка! Супер!  Hug Hug Hug

Нези, палците са стиснати!  Hug Hug Hug

Слив, абсолютно нищо не разбрах, но се надявам скоро да ти мине!  Hug Hug Hug

Мижжж, Венка, при мен не е така. Имам си истинска работа и то не малко... Дано успея да се справя без много висене в извън работно време.  Praynig

Миле,  споко, почти го избутахме и ние! Mr. Green

Правихме вчера коледни меденки у дома. по рецептата на Мариетка. Супер станаха. Не са такива украсени, но пак са много вкусни и с малкото момче много се забавлявахме, докато ги направим.  Grinning

На всички - хубав ден!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 259
Слив хич не се ядосвай  Peace Сигурна съм, че не си останала гола  Mr. Green И аз преди правех сама, ама последно време нося само чужди комбинации  Blush Миж твоите все са много готини и все забравям да те похваля  Hug

Аз съм в търсене на модел за ноктите ми, че утре пак съм на маникюр. Този месец ми е за втори път и ММ ще ме изгони, ама нещо или ноктите ми не са в ред или маникюристката  Thinking
Виж целия пост
# 260
Лоф, маникюристката ти не е в ред  Peace При читава такава гелът издържа 30 дена без проблем. А ти ходи скоро...може би преди 2 седмици?!?
Виж целия пост
# 261
Уф Деси знам аз, че издържа преди си карах по 4 седмици без грам забележка. А сега все не попадам на маникюристка тази ми е трета и все греда. Иначе точно 2 седмици и 4 нокътя са отворени и един е наполовина без гел  Shocked За жалост утре пак съм при нея, че преди празниците няма как да ходя без маникюр  Blush
Виж целия пост
# 262
Здравейте. Simple Smile

Още не съм ви изчела, писали сте много. Преди малко се прибрах и веднага седнах с кафето. Цял ден по задачи, пазар, после минах през леля. Без крака останах. ooooh! Като си изпия кафето ще събера сили да вляза да се изкъпя. Но преди това ще направя едни спагети с кайма.

Милето, много ти благодаря за хубавите думи!  bouquet Много мило ми стана...

"Ключът към бездната" и на мен ми допадна. Странна е, но е интересна и не липсва действие. Сомоса не е за всеки (каква мъдра мисъл) Grinning но все пак "Стръв" повече ми допадна.
Виж целия пост
# 263
Лофче, сменяй я  Naughty
Предполагам, че работи със стари материали. Не е възможно за 2 седмици и вече да са ти се отворили четири нокътя.
Аз като ходех с гел случвало се е и повече от 4 седмици да изкарам без да се отвори никъде, е, само прорастваха, но просто сменях  лака  и така спасявах положението  Mr. Green

Иначе за модели в Pinterest има океан, океанИ  Crazy
Виж целия пост
# 264
Дзак!

Пътьом минавам да се похваля. Може да завиждате  Mr. Green Току що си видях графика за Януари .... На работа съм чаааак на 8ми  Shocked newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 Приготвям пъзелите и книгите и се мятам  Mr. Green

А иначе днес направо откачих. Хората са полудели!!! Не може да се мине през градът нормално. Някакъв ад и лудница навсякъде. Мисля да не мърдам от нас  Crossing Arms

Сега отивам да видя прахосмукачката дали работи или ми се сърди, че рядко й обръщам внимание  Mr. Green Blush

Hug Hug Hug за всички.

Някой няма ли нови подаръци  Mr. Green Вече си мисля за следващата игра. Много хубаво и празнично е тук  Heart Eyes Вече никой не може да ме убеди, че дядо Коледа/Мраз не съществува  Naughty
Виж целия пост
# 265
Добър вечер  Hug

Точунка , голям кеф , голям релакс е това , супер  Hug

Нели , ето това е пъзела , но не знам дали няма липсващи , никакъв спомен нямам  Thinking Даже задната му кутия я няма , но това не е проблем за пращането щом картинката я имаш да я гледаш .
Скрит текст:
 

Отивам да снимам книгите , които все още не съм чела , но най - нахално искам от вас и библиотеката  Mr. Green
Виж целия пост
# 266
2000 парчета  Crazy На мен ми дайте нещо до 500 парчета, нека вървя плавно нагоре  Joy

Нара, чакаме снимката, сигурно ще са няколко  Grinning
Виж целия пост
# 267
2000 парчета  Crazy На мен ми дайте нещо до 500 парчета, нека вървя плавно нагоре  Joy

За мен важи същото  Mr. Green Blush

Нарче аз няма да ги гледам, че ще взема да си поискам нещо за четене а трябва да си прочета моите книги в този живот  hahaha
Виж целия пост
# 268
Подреждайки моята кочинка, да взема и аз да снимам всичко, което ме чака ли? Тези дни може да свърша една такава работа. Подозирам, че ще са над 50  newsm78 Whistling

2000 още не съм си вземала. Само 1500. Като подредя тези, които имам, може да си направя един подарък за Трифон Зарезан  Mr. Green Hug Мисля, че ме чакат 5 пъзела в момента  newsm78

 newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang 1dishes newsm71 #Puppy dog

Лофче, Мери на вас ще дам пъзелите, които са омръзнали вече на Алекс - има и по 12 парченца!  newsm62 smile3534
 Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 269
Точ  Twisted Evil Нидей са подиграва, най-големия пъзел който съм редила е 20 части /като дете/.

Обмислям дали утре да не спретна едни коледни сладки, ама ще ми е за пръв път  Blush Иначе си имам дори точилка /даже 2, едната ми е от моминското парти Mr. Green/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия