Сладкарничка за книги - тема 25

  • 29 227
  • 726
# 285
Дес ,
Скрит текст:
ужасно ме зарадва . Това е прекрасна новина . Ще помагаме , тези хора имат нужда от нас . След празниците ще пратя запис , нека хорицата да имат спокойни старини , доколкото е възможно с тези болести .


Мижче , верно съм за бой . Какъв принц да си хвана , трябва не знам колко пари да получава , че да ме трае с това купуване на книги и съхраняване.  ooooh!  

Аз ходих в мама , даже тиквеника е готов да се пече . Утре ще купим салатки , ядки аз накупих онзи ден, питка ще купя , малко мезета и готово . Всяка година правим и готвим ще кажеш , че идва края на света . Тази година им казах по ограничено да приготвяме , няма смисъл , само се тъпчим като прасенца .
Виж целия пост
# 286
Утре е последен работен ден на пощите. Моля всички да проверят дали нямат нещо за получаване - ей така предпразнично  Whistling Mr. Green
Нелко ти например?  Whistling Heart Eyes
Който много слушка, дядо Коледа го навестявал честичко. Тъй знам аз. Flutter

Отивам до магазина. После ще редя елхата. Счупих си връхчето  Cry Утре имам среща у моУа. Дано си намеря това, което искам  Heart Eyes

До по-късно. Вече няма да лягам с кокошките. Наричке  hahaha Hug
Виж целия пост
# 287
А така , Точунка , няма да лягаме с кокошките , а с петлите  Whistling   Mr. Green 

Аз се зачетох в книгата . Вени , този Филипчо започва да ми допада , засега няма да го фраскам с тигана  Joy  Ама Елизабет , повече ме кефи  Whistling
Виж целия пост
# 288
Благодаря ви ,приятелки ,за стиснатите палчета и положителните мисли.  Hug Казвам си "и това ще мине" и продължавам напред.  Peace
Предстоят празници-ще се опитам да се настроя за тях. По традиция на Бъдни вечер си посрещам децата у нас. Приготвям си всичко сама ,е и ММ помага.
На Коледа сме или у нас ,или у сестра ми цялата рода,както дойде.
Утре съм на работа ,но ще тръгна по-рано за да пазарувам. Като знам какво е в последния момент ,направо не ми се мисли.  ooooh!
Дано през тези почивни дни ми остане време и да почета.
Нарче,ти скоро няма да закъсаш за книжка !  Mr. Green
Виж целия пост
# 289
Нези, и аз мисля да пазарувам утре, но ще го направя преди работа. Имаме голям магазин до офиса и сутрин рано е по-спокойно.

Наричке, за кой Филипчо говориш  newsm78? Да не би да имаш предвид Хенри?
Виж целия пост
# 290
Засегна ме една неприятност /по-точно А./...наистина може да има последствия, имам нужда от стиснати палчета...не мога да го коментирам....
Виж целия пост
# 291
Деси, съжалявам да го чуя..., дано се справите  Peace!
Виж целия пост
# 292
О,Дес,и ти ли?
Стискам,много силно!!!  Peace
Виж целия пост
# 293
Деси , стискам палци , всичко да е наред при теб  Praynig  Hug

Ох ,Вени , голяма съм патка , ами Хенри ми , какъв Филипчо и аз пиша  ooooh!   Mr. Green

Не се давайте момичета , мислете положително само  Praynig
Виж целия пост
# 294
Момичета, благодаря ви  Hug
О, аз мисля положително, по пътя на логиката всичко трябва да се нагласи, но...не зависи само от нас /дано има справедливост/  Praynig
Виж целия пост
# 295
Деска,  spoko , дано да минава тази неприятност, ама и ти не се давай. Ти щастие заслужаваш, не непрекъснати борби с незнамкакво вече.  Hug Heart Eyes

Нези,  Hug!

Точи, аз ще си имам подаръче тези дни, знам си, ще ви кажа.  Simple Smile Обаче тази вечер като се прибрах, намерих в кутията призовка.  Joy Призована съм в пощата утре, ще ида да ме видят, да се подпиша, да си пожелаем хубави празнични дни. Кой ме изненадва, идвайте в изповедалнята.  Naughty

 Много сме се разредили тази вечер. Банкети ли има пак.  Whistling Камиче, например, не се е появявала.
Камиче, още онази вечер мъжът ми прочете "Рейнско злато". Възхищаваше се на илюстрациите, по едно време пита дали наистина те познавам. Ами, щях да те познавам, и на живо, ама...Сега и той иска да те познава.  Wink И аз ще чета книгата, съвсем скоро ще го направя.
Виж целия пост
# 296
Ох, изморих се от тази зумба, голямо подскачане беше, Наричка ти ходи ли на танци?
Абе жена, ти да не би да отваряш книжарница Laughing

Деска, стиснати палчета и от мен, дано всичко се нареди най-добре за теб Hug

Утре последен ден newsm68 и после чааак на 6-ти януари Crazy
Дано успея да понаваксам поне с взетите за прочит книги Rolling Eyes

За бъдни вечер винаги приготвям сърми, боб, питка и пълнени сухи чушки с боб и разни други работи, но тази година може и да сме у етървата, пак ще приготвям половината неща, но поне няма да разчиствам после Wink

Утре в офиса ще си правим парти, един ще носи баница, друг вино, трети пъстърма, суджуци, чийзкейк ще прави едната колежка и т.н.., ще става купон и представете си как ще свършим многото работа като за последно Laughing

Зори явно още няма достъп до форума Rolling Eyes

Хубава вечер сладуранки Hug
Виж целия пост
# 297
Гиговче , пропуснах хората тази вечер , настинала съм и съм
Скрит текст:
"разстроенА'
  Laughing  Книжарница не , ама виж една библиотека мога да направя  Laughing  Мечта ми е да си имам книжарница , ама ...... хайде в другия живот , в този да не ламтея толкова .  Joy

Моя шеф , не се сеща да ни направи почерпка , мъжка му работа , два дена само звъни и пита кой какви подаръци иска и от какво има нужда , както винаги се купува в последния момент .  Laughing  Утре и аз ще опаковам подаръци и отиват под елхата в мамини .  nuts

Наистина сме оредели тук днес , къде сте момичета . Дано и Зори скоро да се включи , че сме нетърпеливи за нейните подаръци да гледаме както и на Нели  Wink 

Утре последен работен ден , уж де , после чак на 29 , като ще е лудница , не е истина колко клиенти се записаха са тогава .  ooooh!  А ако има нужда и на Коледа ще ходя , ние сме на повикване общо взето . Има ли работа ....почивка няма .
Виж целия пост
# 298
Аааа тук съм и аз Simple Smile

Деси изпращам си всичките руси, положителни мисли  Hug

Нелко да се похвалиш утре след пощата  Peace

Прибрах се с последните покупки за сладките. Утре през деня ще е ужас, а сега беше спокоен магазина. Всичко имам - яйца, масло, мляко....... Утре като запретна ръкави ще ви пускам снимки, да сте съпричастни Grinning
Ако на някой му е скучно да ми пише. Скоро няма да легна като гледам Crazy

Наричке и аз чакам петела, че ...
Скрит текст:
започвам да изкукуригвам. Толкова пране се е събрало  Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 299
 Тъкмо щях да си отивам в покоите, Точи, а ти се появи. Съвестно ми е някак да те оставя тук самичка.  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия