Сладкарничка за книги - тема 25

  • 29 227
  • 726
# 315
ДУ Hug
Хубав и слънчев последен работен ден ви пожелавам!
Отиваме да подреждаме софрата в офиса и се почва...
По късно ще ви нагледам  Wink
Виж целия пост
# 316
ДУ, девойки, не-девойки, женища и ефирни прелестни същества, която за каквато се смята  Hug

дИвойка  Flutter bowuu

Добро утро и от мен  Hug

Наричка, Лофче пристигам и аз за кафе   food010

Зори и тук добре дошла  Hug

Скарамушче по-добре ли си?  Hug

Мариетка и тя днес с изненади. И Нелка .... Още някой? Тук постоянно има подаръци или рожденници и именници. Супер!  Heart Eyes

Гиговче и Сливка  Hug Ние бракове нямаме, ама и аз съм с етърва  Heart Eyes

Деси първата ми мисъл сутринта беше за теб Thinking Да не би да съм сънувала нещо Rolling Eyes Дано да е било хубаво  Hug Hug
Виж целия пост
# 317
Точи и ние нямаме брак, но етърва имам Simple Smile
Зори, добре дошла Hug
Скарамуши,оздравя ли?
Виж целия пост
# 318
Привет, момичета  Hug
Аз съм от работните по празниците  Mr. Green но днес ми е последния работен ден преди празниците.. и после отивам на 7 януари  Grinning
Нарче, благородно и не чак толкова, завидях за леглото с книжките  Embarassed Набелязах си вече няколко и след празниците ще пиша, за да прочета някоя  Heart Eyes
Лофче, завидях и на твоите книжки  Blush
Нези, силни прегръдки за теб - надявам се, че всички сте здрави  Hug Hug Hug
Зори, добре дошла и от мен, другарче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 319
Мария привет   bouquet

Гиговче чакай да похваля моята  Mr. Green От известно се занимава с декупаж и ето какво ми подари за РД  Heart Eyes
Скрит текст:

Вече е пълна с дрънкулки  bowuu
Виж целия пост
# 320
Тук съм приятели мои  wavey

Незнам дали на вас съм ви липсвала,но определено вие на мен мноооого  Hug Hug Hug
Влизам в форума и първо в тази тема се лепнах,като наркотично зависима съм.... Laughing
Благодаря на всички за топлите думи,как да не се почувства по-добре човек!
5 дни олежах леглото и се дрогирах с мента-глог-валериан,обаче вече съм по шен..... Grinning
Костелив орех съм,трудно се чупя... tooth
И тъй като подобаващо мързелувах и вече кипя от енергия да правя нещо,тази сутрин разкачих де що има пердета из нас и се опнах да чистя прозорци сабалям.... Smile
НемОа се спра.... hahaha


Да честитя на всички останали момичета които са си получили вече Коледните подаръчета тук.
Да благодаря на Нели за прекрасното поздравление послучай имения ми ден  в събота сутрин/поплакахме си и двете май.... Blush/  
smile3525 и да ѝ пожелая на патерица честит такъв и на мъжкото и рамо в къщи!
Нелко,да ти е здрав мъжкия огън,да те топли винаги  Hug


Зори,добре дошла у дома миличка  Hug
Сигурна съм,че си много щастлива!

Нези,Скарамуш,Деси гушвам ви силно и дано неприятностите ви вече са зад гърба  spoko

Мариета,очаквам те след малко тук ей така   newsm68 newsm44
Коя ли Снежанка те е зарадвала  newsm03

На всички желая много топлина,любов,хармония и щастие през идните празници  Hug
Обичайте се и бъдете щастливи!

Пак ще намина  Peace

Виж целия пост
# 321
Точунка , страхотна кутия , прелестна  Heart Eyes

Аз ще се опитам догодина да не вземам книги от библиотеката и от вас . А поне моите донякъде да прочета , че пак ще купувам и тези ако така стоят ..... така че е ред на моите книги след празниците  Joy

Дев Hug  Радвам се че си тук  Hug

Чакаме и днес подаръци , хайде момичета  Hug
Виж целия пост
# 322
Дев, звучиш страхотно! Така ми харесваш  Hug!
Точи, много е красива кутията!

Нара, е как така ще се опиташ, като вече си имаме договорка с теб  Crossing Arms. Искаш или не, пращам ти Сарду и хич не ме интересува купчинката ти под леглото  hahaha Hug!
Виж целия пост
# 323
Дев, винаги пишеш много мъдро и красиво! Направо си ми за пример за доброта и силен дух!  Hug Ама само не знам как ви идва музата за тия пусти прозорци, че и зимата на всичко отгоре. Аз все я чакам, но все не идва. Ама не се и трогвам много де!

Вени, все се каня да те питам кои книги за Изабел Кастилска чете? Аз прочетох "Обетът на кралицата", но не ми хареса много. Не знам дали авторът толкова си може или самото й управление не е благодатно за роман. Тъкмо ми стана интересно по едно време и тя взе, че книгата свърши.
Виж целия пост
# 324
Елинка, споделям впечатлението ти от "Обетът на кралицата" - свършва на най-интересното  Mr. Green. Изабел Кастилска е много благодатна за исторически романи! Управлението й е дълго и наситено с изключителни събития. Христофор Колумб, инквизицията, управлението й, съвместно с нейния съпруг, дори съдбите на децата й сами по себе си са много любопитни.
Аз прочетох две книги на изд. Ера, които са писани от сценаристите на едноименния сериал. Романите в никакъв случай не са черешката на тортата в литературен аспект, но въпреки това са интересни. Сега съм ги дала на Сливчето, но като ги прочете с удоволствие ще ги споделя и с теб, стига да не си се отказала заради "Обетът на кралицата".
Милето също чете една книга за нея, която предполагам, че е по-стойностна, обаче й забравих името. Миле, помагай  Hug!
Виж целия пост
# 325
Привет и от мен  Hug

Изчетох ви от снощи.Чакам на Точ и Лофчето да видя сладките ,че и аз се мотивирах да направя тази година сега ще ходя да диря рецепта за меденки.
Радвам се че Дев се разписа  Hug Hug
А на Деска ,много положителна енергия и стиснати палци.
Наричка ,все ще те питам какво работиш  Peace
По късно пак ще пиша ,много си ви обичаммммммм  Crazy
Виж целия пост
# 326
Добро утро, сладурки  Hug
Станала съм рано-рано, за да опаковам подаръците на детето, докато то е на училище и да ги занеса при майка ми преди да се запътя към работа. Е, не можах да опаковам всичко, тъй като ми свърши хартията, но не е болка за умирГане. То детето едва ли ще се впечатли от липсата й  hahaha

Дев, звучиш чудесно  Hug Все така да си и всичките болежки да са минало вече! Възхитих се на ентусиазма ти. Да минеш през вкъщи и за моите прозорци, ако не те свърта?  Mr. Green

Гиговче, весело да ти е в работата!

Сега да си призная без бой... Чета ви с каква лекота боравите с роднинските връзки - етърви, балдъзи и пр. За мен те са пълна мъгла, никога не съм ги знаела и винаги се обърквам кой какъв на кого се пада  newsm78  Embarassed Знам само основните - тъст/тъща, свекър/свекърва, братовчеди и чичо/леля. Не съм чела достатъчно книги явно  hahaha Защо трябва да е толкоз сложно; на английски всичко е in-low и приключват. При нас - хиляда различни думи  Crossing Arms

Отивам да се приготвям за тръгване.
До довечера  Hug
Виж целия пост
# 327
Вени , доооообре , има сделка без бой  Grinning  Относно "Обетът на кралицата"  , на мен много ми хареса , може би защото най - много си обичам историческите книги и са ми слабост  Crazy

Кали , споко и аз съм така относно кой на кого какъв се пада, бъркам ги понякога  Laughing

Лоренка ,само с мъже работя , къорава жена да се наплюем с нея няма , ама няма . За толкова години ако съм виждала жена ми идва да й скоча на врата да я разцелувам .  Joy А какво работя .... хайде толкова инфо да не даваме тук  Laughing
Виж целия пост
# 328
Нара мен ако питаш не ти трябват колежки ,по добре само с мъже че това женската злобаааааааа граници няма  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз още си търся рецепта за сладки  Laughing
Виж целия пост
# 329
Защо трябва да е толкоз сложно; на английски всичко е in-low и приключват. При нас - хиляда различни думи  Crossing Arms

Аз пък харесвам това, че имаме толкова много и различни думи за роднинските връзки  Mr. Green
Поне в едно отношение да ни е по-богат езикът от английския!  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия