Боледуване на децата ни – тема 21

  • 103 059
  • 745
# 555
moonlight_80,  съжалявам Sad Дано оздравява бързо детенцето Praynig
Виж целия пост
# 556
Оххх, оздравявайте бързо! Пиши ако можеш да ни държиш в течение как сте.
Виж целия пост
# 557
moonlight_80 стискам палци бързо да се оправи дететнце Praynig Hug
Виж целия пост
# 558
moonlight_80,  съжалявам Sad Дано оздравява бързо детенцето Praynig

Ех, неприятно! Задължително ли ви е влизането в болница? Аз питам като много патила- с голямата всяка година между 1 и 4 сме лежали в болница с пневмония. Но откакто смених лекарката, с малката лекувахме 2 пъти пневмония вкъщи...
Оздравявайте!
Виж целия пост
# 559
Бързо да оздравява малката кукла!  Hug
Виж целия пост
# 560
И аз това се чудя за пневмонията  задължително ли е да се лекува в болницата?
Да оздравява бързо детето.
Виж целия пост
# 561
Ако се налага венозно вливане на АБ Thinking трябва в болница.
Да, и аз се присъединявам към пожеланията за скорошно оздравяване Praynig
Виж целия пост
# 562
Ако се налага венозно вливане на АБ Thinking трябва в болница.


Разбира се!

 Мисълта ми е друга. Старата ни докторка беше страхлива явно, не й се занимаваше ли, не знам, но не е и ставало дума да ни остави вкъщи да се лекуваме. Директно направлението и в болницата. Докато сегашната ми лекарка първо изписва АБ през устата, виждаме как тръгват нещата, всеки ден я слуша и така. Ако не дай боже нещата се влошат, със сигурност ще се влезе в болница. Преди да сменя лекарката, все се чудех как ги лекуват с пневмонии тези деца вкъщи...
Виж целия пост
# 563
moonlight_80, бързо оздравяване!

При нас се оказа бронхит. И незнайно защо педи не ни каза на прегледа ooooh! Явно ще се наложи да я сменим. И този спазъм, за който писах е бил бронхоспазъм Rolling Eyes На инхалации с пулмикорт и вентолин и АБ и т.н. сме. Значително по-добре е, ама нещо съвсем ми е притеснено вече на тема здраве.
Виж целия пост
# 564
Ох, момичета, чета ви и направо ми се плаче. Толкова много болнички дечица - бързо оздравяване на всички.
moonlight, стискам палци бързо да овлаеете нещата. Миналият месец на големият му бяха поставили диагноза пневмония, но въпреки снимката се оказа, че не е било това.
Аз съм го спряла моят от ДГ, защото заглъхването в ушето се оказа отит и капем капки (иначе нищо друго няма, нито Т, нито го боли, слава Богу), но мислех другата седмица да го пускам...
Виж целия пост
# 565
moonlight ,бързо оздравяване  Praynig Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 566
...Миналият месец на големият му бяха поставили диагноза пневмония, но въпреки снимката се оказа, че не е било това.


Как въпреки снимката и какво се оказа? То зависи кой как разчита снимката и какво чува, ама все пак на снимка рядко се бърка пневмония. Т.е. точно със снимка се доказва или отхвърля диагнозата.
Виж целия пост
# 567
...Миналият месец на големият му бяха поставили диагноза пневмония, но въпреки снимката се оказа, че не е било това.


Как въпреки снимката и какво се оказа? То зависи кой как разчита снимката и какво чува, ама все пак на снимка рядко се бърка пневмония. Т.е. точно със снимка се доказва или отхвърля диагнозата.

Няколко дни беше с много висока Т. Почти всеки ден е преслушван, от различни лекари. Всички бяха категорични, че нищо не чуват. На 5тия ден на своя глава - бях притеснена, че не мога да му сваля Т, го заведох в частна клиника, където дежурната лекарка чу хрипове и ни прати на снимка. Рентгенологът каза - "пневмония" и му изписаха Клацид. Започнах го, но още преди първият прием детето изведнъж свали Т, живна, абе като че ли с магическа пръчка всичко мина. Аз започнах АБ, въпреки това. На другия ден и ЛЛ и пулмолог казаха, че категорично детето нямам пневмония  Shocked Нито чуват нещо на слушалка, нито снимката категорично говори за това. Той е с астма, а при астматиците имало специфичен рисунък, който може да подведе този, който разчита снимката - буквално това казах.
Виж целия пост
# 568
Ясно.
Виж целия пост
# 569
Бързо оздравяване на болните дечица Hug
Децата ви как приемат взимането на кръв,инжекциите в болница ?
Днес водих малката да й вземат кръв от пръстчето да видим ПКК и ДКК-до едно време мълча,и като се отпусна и ревна.Големия лятото го водих да правим изследвания - пребледня и се изповърна като излязохме от лабораторията.
Малката има едни лимфни възелчета на вратлето ,за които се притеснявам,и затова пуснахме диференциално броене.Лимфоцитите са над горната граница,всичко друго си е в норми.Но тези възли не изчезват дори когато е здрава,и вече 2 години са си там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия