Звездни компромати -226 част

  • 75 188
  • 769
# 630
Значи aniram* ще ти се разсърдя вече. Валерко младши го постна, а нашите ги пропусна. Е бива ли така!  Laughing
В интерес на истината напълно те подкрепям относно мнението за младши. Доста възпитано момченце е и прави добро впечатление.  Peace
tzvety26,
Скрит текст:
в две теми ме изядоха с парцалите, меко казано, за това, че съм се похвалила с постижение на баткото. Хората не обичат някой да се хвали, постига или има повече от тях. Предполагам си разбрала кое е моето дете
Виж целия пост
# 631
Значи aniram* ще ти се разсърдя вече. Валерко младши го постна, а нашите ги пропусна. Е бива ли така!  Laughing
В интерес на истината напълно те подкрепям относно мнението за младши. Доста възпитано момченце е и прави добро впечатление.  Peace
tzvety26,
Скрит текст:
в две теми ме изядоха с парцалите, меко казано, за това, че съм се похвалила с постижение на баткото. Хората не обичат някой да се хвали, постига или има повече от тях. Предполагам си разбрала кое е моето дете

Изпитвам съжаление към хора, които не могат да се радват на чуждия успех. Да са ви живи и здрави дечицата и да ви носят още много поводи за гордост.
Виж целия пост
# 632
Това акълът ми отказва да го асимилира  Crazy
Ми гледайте ги още и ги коментирайте...  То рейтингите им правят хонорарите!
Виж целия пост
# 633
Николета май наистина си е увеличила още бюста, огромен е Shocked
Физиономията с устничките е много важна за всяка уважаваща себе си ... кифла да ги наречем по-мило. Stop
Виж целия пост
# 634
Добре де, Николета кога ходи на плаж с толкоз ФТД, не й ли се разтича лицето като влезе във басейна?
Виж целия пост
# 635
Водоустойчив е Peace
Виж целия пост
# 636
Добре де, Николета кога ходи на плаж с толкоз ФТД, не й ли се разтича лицето като влезе във басейна?


Че тая зидария дето е по лицето й да не мислиш, че така лесно пада.
Виж целия пост
# 637
На мен на фотошоп ми прилича. Чудя се как се прави - снима се, праща за обработка, получава обратно и качва или...?
Виж целия пост
# 638

 ooooh!

Боже, колко съм проста! Сега чувам за водоустойчив ФТД.

И с какво тогава се маха - изстъргва ли се?  Laughing
Виж целия пост
# 639
Не с маслен дегримьор и после с олио за измиване на лице. Peace
Виж целия пост
# 640
С канго  Mr. Green
Виж целия пост
# 641

Представям си тоалетното й куфарче - канго, шпакла, мистрия Joy
Виж целия пост
# 642

Представям си тоалетното й куфарче - канго, шпакла, мистрия Joy

Забрави и назъбената маламашка  hahaha
Виж целия пост
# 643
Ми то има и едно такова дето бъркат фугиращите смеси hahaha
Виж целия пост
# 644
Малко плажни снимки на звездите

Хайди Клум и Вито Шнабел в Сейнт Бартс

Марк Уолбърг и съпругата му в Барбадос

Тара Рейд и приятелят и в Мексико

Дженифър Анистън и Джъстин Теру в Мексико

Ева Лонгория в Колумбия

Алесандра Амброзио в Бразилия

Лиан Раймс и Еди Сибриан в Мексико

Кристи Бринкли и дъщерите и на Карибите

Лана Дел Рей и годеникът и в Сейнт Бартс

Салма Хайек също в Сейнт Бартс

Наоми Кембъл и Кейт Мос в Бразилия

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия