Перилни препарати и омекотители - 28

  • 78 054
  • 723
# 495
Днес купих за тъмни дрехи Дрефт и нов омекотител на Сано, зелен, в плик, пише Адванс. Като ги пробвам ще споделя как са. Пробвах зеленият омекотител Сано с Алое вера в плик - невероятен просто.Днес като видях новият Сано Адванс го грабнах.
Advance e жълт. Не е нов. Даже тази разновидност ми беше първият омекотител Максима. Прекрасен както всички останали. Grinning

Има, има Wink Старата ми Иберна имаше отзад един отвор, в близост до маркуча за чистата вода. Когато за първи път ми наводни кухнята беше вътре с пердета.
Честно, не схващам замисъла на подобен отвор.

penelopy, радвам се, че се разкри мистерията.
Според мен нищо не се е разкрило.  Wink

Ev_e, интересна работа, аз съм прала с Май Форест и не ми е правел пяна. Защо ли праховете се държат различно при различните перални  newsm78
Ето при Рошличка ДМ-ския не се пени. Ще я наглеждам пералнята следващия път, за да видя какво се случва.
При мен Denkmit също не се пени. Има мехурчета, но в рамките на нормалното. Ако беше друго, първа щях да изпищя недоволно.
My forest също не правеше никаква пяна, ама никаква.
Виж целия пост
# 496
Днес купих за тъмни дрехи Дрефт и нов омекотител на Сано, зелен, в плик, пише Адванс. Като ги пробвам ще споделя как са. Пробвах зеленият омекотител Сано с Алое вера в плик - невероятен просто.Днес като видях новият Сано Адванс го грабнах.
Advance e жълт. Не е нов. Даже тази разновидност ми беше първият омекотител Максима. Прекрасен както всички останали. Grinning

Има, има Wink Старата ми Иберна имаше отзад един отвор, в близост до маркуча за чистата вода. Когато за първи път ми наводни кухнята беше вътре с пердета.
Честно, не схващам замисъла на подобен отвор.

penelopy, радвам се, че се разкри мистерията.
Според мен нищо не се е разкрило.  Wink

Ev_e, интересна работа, аз съм прала с Май Форест и не ми е правел пяна. Защо ли праховете се държат различно при различните перални  newsm78
Ето при Рошличка ДМ-ския не се пени. Ще я наглеждам пералнята следващия път, за да видя какво се случва.
При мен Denkmit също не се пени. Има мехурчета, но в рамките на нормалното. Ако беше друго, първа щях да изпищя недоволно.
My forest също не правеше никаква пяна, ама никаква.
Гес, за 1-ви път го виждам в плик, зелено жълтеникав. Извинявам се, как качвате изображение тук?
Виж целия пост
# 497
penelopy, радвам се, че се разкри мистерията.
Според мен нищо не се е разкрило.  Wink

Според мен пък се е разкрило - протекло е от чекмеджето  Wink :
Сега погледнах под чекмеджето за прах, както предложи mariyka и там наистина има остатъчен прах. Осветих с фенерче и видях, че има следи от чекмеджето надолу по пералнята отвън, значи тече от него.

Относно Ариела за цветно, прах - след изсъхване никакъв аромат  Sick  А от плика толкова силно ухаеше! Но съм доволна от изпирането, ще го проверя и на по-сериозни лекета (въпреки че лигавникът беше солидно оплескан и се изпра чудесно).

Установявам, че ароматът зависи най-вече от материята: изпрах олекотена завивка с прах Ленор и ливнах максимална доза Коколино грейпфрут, който при мен няма абсолютно никаква остатъчна миризма върху дрехите. Е, постигнах такава задушлива смрад, че трябваше да сложа чаршаф на завивката! Много прятно, обаче като се наведох над детето и цялата му коса и крачетата се бяха парфюмирали  Crazy Пълен ужас.
Върху памук обаче не мога и на милиметър да се приближа до това постижение  Laughing
Виж целия пост
# 498
О, да, аз отдавна съм установила, че различните материи различно поемат аромати.
Виж целия пост
# 499
Според мен пък се е разкрило - протекло е от чекмеджето  Wink :
Сега погледнах под чекмеджето за прах, както предложи mariyka и там наистина има остатъчен прах. Осветих с фенерче и видях, че има следи от чекмеджето надолу по пералнята отвън, значи тече от него.
Е, това мнение съм го изпуснала. Просто напоследък форума не ме води до първото непрочетено мнение в темата, а до първото мнение на страницата и съм го пропуснала. Съжалявам.

А този остатъчен прах дали е от Denkmit или от някой друг прах? Как ще влиза там толкова много прах, че и да протича вода през чекмеджето? newsm78
Виж целия пост
# 500
Гес, от Denkmit трябва да е. Последните няколко седмици само той ми е на прах, другите ми препарати са течен гел и капсули. Факт е, че при първото пране с него нямаше проблем, но при всяко следващо протича все повече и повече. Явно се натрупва под чекмеджето. Почистих, пък да видим какво ще се случи.
Виж целия пост
# 501
Извинявам се, как качвате изображение тук?
Устройство-снимка и линк.
Използвай този:
http://prikachi.com/
Виж целия пост
# 502
Гес, от Denkmit трябва да е. Последните няколко седмици само той ми е на прах, другите ми препарати са течен гел и капсули. Факт е, че при първото пране с него нямаше проблем, но при всяко следващо протича все повече и повече. Явно се натрупва под чекмеджето. Почистих, пък да видим какво ще се случи.
Странно нещо и страшно неприятно.
Аз бърша дупката където влиза чекмеджето след всяко пране и няма никакви остатъци от прах. Случва ми се е да има, когато ползвам мегаперли, но те се търкулват и влизат в един улей в предната част на отвора още докато ги изсипвам в чекмеджето и след това като бърша ги вадя скашкани.
А каква ти беше пералнята? Да не би налягането да е слабо и водата да не може да отмие праха хубаво, затова да се натрупва?
Виж целия пост
# 503
Здравейте,
Имам един въпрос - намерих в шкафа позабравен омекотител Коколино, станал е гъст, но пък ухае още по-хубаво от преди. Мога ли да го използвам или вече му е минал срока на годност затова да се е променил?
Виж целия пост
# 504
Аз бих си го използвала. Моите семана редовно стават така.
Виж целия пост
# 505
Дами,какво ще кажете за Perwoll за цветно.В момента е на промоция в Кауфланд 75 пранета за 12.79 лв. което ми се стори доста добра цена, и се чудя дали да си го взема.
Виж целия пост
# 506
Момичета, аз ли съм проспала или не сте коментирали този омекотител, обаче с надпис Силан  newsm78    http://lh5.googleusercontent.com/-j5f-Fd65K-A/VKro2Ukdr-I/AAAAAA … s640/P1020329.JPG

Преди малко си го взех от Пикадили, но си пише Силан - лилав, намален на 2,99 , както и Ариел подс за цветно 32 капсули за 14,99 лв.   
Виж целия пост
# 507
Коментираше се назад в темата... Доколкото си спомням нямаше възхитени newsm78 На мен ми оставя съвсем лек, фин аромат.
Виж целия пост
# 508
Коментираше се назад в темата... Доколкото си спомням нямаше възхитени newsm78 На мен ми оставя съвсем лек, фин аромат.

  bouquet  Знаех си че съм го проспала  ooooh!  Ще го пробвам и аз на следващата пералня и ще кажа, ако не ще го подаря на баба, тя ще е доволна  Mr. Green
Виж целия пост
# 509
Новата ми любов  Heart Eyes- тези омекотители Ленор

и

Страхотни са и за омекотяване и за ароматизиране, паралелен внос са и го няма това усещане за лигавост на дрехите, което се коментираше тук  Peace
Скрит текст:
Между другото ми се сториха и доста изгодни - голяма опаковка 1,2 литра за 48 пранета- 4,80 лв
Следващата ми покупка ще е златния от същата серия  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия