Перилни препарати и омекотители - 28

  • 78 037
  • 723
# 615
Благодаря! Ще го пробвам Hug
Макар че се надявах някак да туширам миризмата на гела, много ми е силна. Crazy
Виж целия пост
# 616
Макар че се надявах някак да туширам миризмата на гела, много ми е силна. Crazy
Едва ли ще успееш да го тушираш с някакъв омекотител. Най-много да излезе някоя гадна комбинация от две силни миризми накрая.  Crazy  Grinning
В противен случай - ако избереш омекотител с по-слаб аромат - Ариела винаги ще надделява.   bouquet
Виж целия пост
# 617
Да, права си предполагам, тази задушлива миризма трудно ще бъде преборена. Mr. Green Ще заложа на омекотителя на ДМ при това положение, поне да свърши работа.
Виж целия пост
# 618
Най-сетне пробвах праха за фини дрехи Denkmit от дрогерии DM.

Прахът е изцяло бял и много фин. Има склонност към слепване и образуване на бучки. Добре се отмива от отделението за прах и се разтваря идеално без бели следи върху тъмните дрехи.

Прах на 40° цветни плетени блузи и пуловери от памук и синтетика, предназначени за деликатна програма. Сложих 110 мл прах като за нормално замърсени дрехи (дозата за леко замърсени дрехи е 85 мл). Не сложих омекотител, защото на една ветроустойчива блуза от Лидл пише да не се пере с такъв.

Прахът се разпенва, но не прекалено много, напълно в рамките на нормалното. При плакненията, понеже пералнята пълни повече вода на програма синтетика, се образува повечко пяна, но моята пералня се справи чудесно с изплакването - никакви остатъци от пяна след последното плакнене. Дрехите са изключително приятни на допир, не скърцат, пухкави и меки са. Миришат съвсем леко на праха. Няма пренос на цвят. Общите замърсявания са изпрани идеално.

Като цяло съм доволна от този прах и бих си купила отново особено като се има предвид, че не обичам много-много течните препарати, а този е единственият прах за деликатни материи и вълна на нашия пазар. Препоръчвам го.
Цената е около 7 - 8 лева за 35 пранета, изчислени на база средно твърда вода и леко замърсени дрехи (доза 85 мл = 50 г).
Виж целия пост
# 619
Има за бяло има и за цветно. От магазина на Хр. Ботев и Тодор Александров. Пуснах една пералня без омекотител за да го оценя по достойнство. Добре пере съвсем незабелижим аромат.
Там си харесах и един на chanteclair- шантиклер Simple Smile помня че във Франция съм го виждала, но вече италианци го правят.

А случайно забеляза ли дали имат омекотител на същата марка с аромат на марсилски сапун?
Виж целия пост
# 620
Жената е супер отзивчива, но омекотители не съм гледала, само бебешко
Виж целия пост
# 621
Най-сетне пробвах праха за фини дрехи Denkmit от дрогерии DM.

Прахът е изцяло бял и много фин. Има склонност към слепване и образуване на бучки. Добре се отмива от отделението за прах и се разтваря идеално без бели следи върху тъмните дрехи.

Прах на 40° цветни плетени блузи и пуловери от памук и синтетика, предназначени за деликатна програма. Сложих 110 мл прах като за нормално замърсени дрехи (дозата за леко замърсени дрехи е 85 мл). Не сложих омекотител, защото на една ветроустойчива блуза от Лидл пише да не се пере с такъв.

Прахът се разпенва, но не прекалено много, напълно в рамките на нормалното. При плакненията, понеже пералнята пълни повече вода на програма синтетика, се образува повечко пяна, но моята пералня се справи чудесно с изплакването - никакви остатъци от пяна след последното плакнене. Дрехите са изключително приятни на допир, не скърцат, пухкави и меки са. Миришат съвсем леко на праха. Няма пренос на цвят. Общите замърсявания са изпрани идеално.

Като цяло съм доволна от този прах и бих си купила отново особено като се има предвид, че не обичам много-много течните препарати, а този е единственият прах за деликатни материи и вълна на нашия пазар. Препоръчвам го.
Цената е около 7 - 8 лева за 35 пранета, изчислени на база средно твърда вода и леко замърсени дрехи (доза 85 мл = 50 г).

Благодаря за споделеното Peace Полезно ми беше..
Виж целия пост
# 622
Гес, дозата на този прах е за 4-5 кг пране или както на специализираните - за 2-3 кг?

Малко се притеснявам от другите отзиви за разпенването, но в крайна сметка ще пробвам как действа сензорът за пяна  Mr. Green Пера с течния за вълна на ДМ и определено прави пяна, но досега не съм попадала на гел за вълна, който да не прави.

Как ли ще се справя с фини вълнени дрехи обаче  newsm78  Не за друго, а поради спецификата на плетивата от вълна да не се задържа между нишките.
Виж целия пост
# 623
За втори път си взимам този прах за пране 
бях взимала течния за цветно но не останах доволна.Моя съпруг взе преди време на прах и останах изненадана.Успя да изпере петно от фулмастер на блузата на малката ми дъщеря.Без да го третирам с нищо преди това.Останах изненадана защото без да третирам дрехите предварително не ми се е изпирал фулмастер преди.Съчетавам го с техен омекотител
ето този
след сушилня аромата се запазва.Много деликатен и приятен .Сега отново си го купих.
Чудя се обаче за черно на какъв прах да заложа.Доволна бях от савекс за черно пране действително не ми избледняваха дрехите а аз пера доста често Simple Smile .Сега се колебая между Персил за черно и perwoll вие кой бихте препоръчали?
Виж целия пост
# 624
Сега се колебая между Персил за черно и perwoll вие кой бихте препоръчали?

Персил!  Peace

Гес, благодаря за споделеното мнение!   bouquet
Виж целия пост
# 625
И аз да питам за Первол за черни и тъмни дрехи - искам да го пробвам и да ви питам долни ли сте като цяло за изпиране на общи замърсявания т.е без петна.
Виж целия пост
# 626
И аз да питам за Первол за черни и тъмни дрехи - искам да го пробвам и да ви питам долни ли сте като цяло за изпиране на общи замърсявания т.е без петна.
За общи замърсявания става, но на мен ми избеляха дрехите, докато перях с него Naughty
От течното Бинго за черни дрехи съм по-доволна.
Виж целия пост
# 627
Гес, дозата на този прах е за 4-5 кг пране или както на специализираните - за 2-3 кг?
Дозата е за 2.5 кг сухо пране.
Виж целия пост
# 628
И аз да питам за Первол за черни и тъмни дрехи - искам да го пробвам и да ви питам долни ли сте като цяло за изпиране на общи замърсявания т.е без петна.
За общи замърсявания става, но на мен ми избеляха дрехите, докато перях с него Naughty
От течното Бинго за черни дрехи съм по-доволна.

Избеляха, ужас  Shocked Нали уж за това е за тъмни цветове, да не избелва. Коя съставка би могла да действа така, нали няма кислородни избелители  newsm78
Гес, би ли могла да помогнеш?
Виж целия пост
# 629
И аз съм за Персила за черни дрехи  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия