Перилни препарати и омекотители - 28

  • 78 023
  • 723
# 675
Днес видях в Лидл голяма туба  Maxi Trat - универсален . Даже и не погледнах за колко пранета -на 7,77 беше / то добре някаква жена я загледа ,че я видях Grinning
.... и хич не се сетих да погледна за Формил за цветно .
Виж целия пост
# 676
Аз пък си купих Формил за цветно. Laughing Вече е разделен на три и ще бъде пробван в най-скоро време. По-нататък ще пусна снимка, че явно е много труден за намиране и разпознаване, нищо, че в Лидл има шест марки прах за пране. Wink
Виж целия пост
# 677
Ами не е труден за намиране -просто аз за друго отидох там и кат си блея не се сетих да гледам за Формил.
 / Бях с кулинарна цел там за една телешка кайма и взех едно веро евтино за експеримент и то водица Grinning И на входа даже и друго мислех да гледам и сега се сетих кат зърнах стара брошура Grinning Аз съм си заплес ./
Виж целия пост
# 678
Този Maxi Trat си стои поне от две седмици на промоция.
Виж целия пост
# 679
Този Maxi Trat си стои поне от две седмици на промоция.
И е пълен боклук за мен.. Tired
Втор път не се лъжа с него...
Виж целия пост
# 680
Благодаря за ценното инфо Дев / то той е универсален и не бях се засилила ,ама знае ли човек какво може да ми хрумне Grinning /
Виж целия пост
# 681
Аз бях питала за него в темата пред време/Гес буквално ми кажа да нямам никакви очаквания...,ама пусто Тома неверни..око да види,ръка да пипне..пералня да пусне... Crazy/
Хубаво,че не беше голяма разфасовка,та бързо го изтиках за работните дрехи на ММ.
Имах чувството,че със сол переше тази пералня... ooooh!
Виж целия пост
# 682
Течният Макситрат го заглеждах и аз. Мирише много хубаво, но ми се стори много рядък и забравих да препиша баркода, за да му видя състава.
Виж целия пост
# 683
За бяло ли ползвате тези универсални препарати.
 Аз съм купувала само Формил -марсилски сапун и не ми е избелил нищо.
Имам забележки в аромата и малко е слаб като изпиране . Инак дрехите са мекички .
Виж целия пост
# 684
За перящите в големи количества и фенове на течните препарати:
От понеделник в Кауфланд Persil XXL - за 70 пранета за 19,99лв. в два варианта - Expert и Color expert.
И още: Омекотител Бинго 1л. за 1,65. Wink
Виж целия пост
# 685
Толкова голямо количество! Ще се давим ли в него?! Laughing
Обаче цената е супер - 29 ст./пране. Peace
Виж целия пост
# 686
Ама не забравяйте да си купите омекотител -при мен дрехите ставаха като дърво и скърцаха .
Виж целия пост
# 687
Това е лошо. Не можеш да се придвижваш безшумно: веднага те познават по скърцането. Wink

Според мен не се изплаква много добре, затова дрехите стават така твърди. Което ми напомня на една реклама на омекотител Бинго, но не мога да я намеря.
Виж целия пост
# 688
Толкова голямо количество! Ще се давим ли в него?! Laughing
Обаче цената е супер - 29 ст./пране. Peace
Да! Наистина огромна опаковка. Но имам познати, които биха й видели сметката за нула време. На мен обаче това количество би ми стигнало поне за една година.  Simple Smile

Всъщност в ДМ течният Персил също е на промоция до сряда, но там промоцията важи за Сензитив и Колор. 30 пранета за 9,69лв. (малко по-скъпо идва - 0,33ст/пране). Wink
Виж целия пост
# 689
В Елитис също видях намален Персил за 16 пранета, около 5 лв. струва по 0,31ст. излиза, но холандски.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия