Перилни препарати и омекотители - 28

  • 78 041
  • 723
# 90
Помирисах тъмнозеления нов Ленор (омекотител, паралелен внос). Ами... за мен е тежка и гадна миризмата му... Sad
Аз го харесвам, защото е нестандартен. Всеки с вкуса си  Peace
Виж целия пост
# 91
Здравейте  Simple Smile
Възможно ли е пълното обезцветяване (избелване) на тъкани в домашни условия?  Blush Става дума за червена римска щора. Готова съм да рискувам, защото не ми е жал и да я изхвърля  Mr. Green
Виж целия пост
# 92
Освен да пробваш с белина, но не знам дали ще можеш да я докараш чак до бяло.
Виж целия пост
# 93
Здравейте,някой знае ли как да премахна изпрано вече петно от флумастер newsm78,не съм го видяла в началото,после пробвах с препарат на Астониш за петна,но нищо не стана,още си стои.Петното е върху детско памучно екипче,оригинално и не ми се ще да го прежаля. Naughty
Виж целия пост
# 94
Купих 5 литра белина вече. Магазинерката ме изгледа все едно ще разлагам труп  Joy
Готова съм да пробвам, да  Peace
Да добавя ли и вода?  Blush
Виж целия пост
# 95
Днес пробвах капсула Ариел и миризмата не ми харесва ама хич .
 Определено има силен аромат след пране . За мен е прекален .Но мирише на нещо като веро или препарат някакъв .
  Тези капсули по принцип не са удачни за мен -обикновено пера по 1/2пералня.
  Дрехите обаче си излязоха меки и нямат нужда от омекотител / при Персил течен са твърди и скриптящи/.
   Странно ми е само защо точно тази миризма са избрали . / Изсуших дрехи на радиаторите и сега вътре смърди обилно -самите дрехи са яко парфюмирани с тази миризма./
  Та като цяло ако река да пера с такива капсули трябва и омекотител да търся с цел убиването на миризмата /или получаване на странна смесица дето да ме натрови хептен Grinning /
  Споделям за да разбера само на мен ли не ми допада този аромат / или имам някакво обострено обоняние и едва ли не се чуствам отровена от аромата Grinning /
   Ариела на промоция в Кауфланд  хубав ли е и нали не мирише така!?
 
Виж целия пост
# 96
Аз пък много харесвам миризмита на Ариел под формата на всякакви препарати, които съм ползвала. Преди време бях взела една кутийка от тези капсули:
Скрит текст:
Влюбих се в аромата и трайността му, но за съжаление старата пералня често "плюеше" капсулите между люка и уплътнението и не съм купувала повече.
Въпрос на вкус.  Wink Аз като цяло обичам силните миризми.
Харесвам дори миризмата на Омо, която задушава голяма част от съфорумките.  Grinning
Виж целия пост
# 97
Аз много харесвам конкретно тези капсули на Ариел като аромат.
 
Доста дълготраен и не натрапчив. На плетени или вълнени дрехи най- се усеща и запазва. Попринцип слагам омекотител винаги, но чат пат правя компромис.
Виж целия пост
# 98
Явно на мен не ми допада -капсулата беше за цветно - 3в 1 мисля .Но защо си мисля ,че беше син гела и бяло .
 Определно си мирише на веро и то не от много скъпите .
Не погледнах кутията -купих за проба една капсула от магазина просто.
 Дрехите вече са сухи и прибрани - апартамента е като обгазен -едвам дишам. /Дразни ми на носа и гърлото.Клепачите също./ Пере добре ,но явно не е моя препарат.

 Дали може да има фалшив Ариел / то кварталният магазин продава скъпо и прескъпо Grinning /
Виж целия пост
# 99
Здравейте,някой знае ли как да премахна изпрано вече петно от флумастер newsm78,не съм го видяла в началото,после пробвах с препарат на Астониш за петна,но нищо не стана,още си стои.Петното е върху детско памучно екипче,оригинално и не ми се ще да го прежаля. Naughty
С обезмаслител Meglio. Пръскаш обилно, оставяш малко да престои и в пералнята (аз пера на 40 градуса). Маха се почти винаги освен ако не е перманентен маркер. Дъщерята последните няколко месеца идва с цели картини от флумастер по блузките и потниците  Crazy не искам да знам какво правят учителките през всичкото това време и как е възможно да не забележат  ooooh!
Виж целия пост
# 100
Благодаря,malina07,в момента нямам меглио,с друг обезмаслител съм,но утре непременно ще купя да пробвам и с него  Wink
Виж целия пост
# 101
Маркер за бяла дъска изпран веднъж след това го третирах с какво ли не, не се махна! Чисто нови панталонки, страхотни бяха.... станаха само за вкъщи.
Виж целия пост
# 102
Зависи от маркера, да. Мелиото помага в повечето случаи ако не с едно пране, то с още едно две.
Иначе съм пробвала и със спирт, но се избели и дрехата заедно с флумастера.
Виж целия пост
# 103
Пробвай със Спот.
Аз първо винаги пробвам със студена вода и сапун -обикновен /тези турските / и доста петна излизат.
Има и сапуни за петна .Гес хвалеше този на Милва / който за съжаление така и не откривам никъде тук/ .
 Махала съм петно от химикал / направо мастило с прясно мляко -накиснах дрехата и излезе.
Виж целия пост
# 104
Имам спот и един специален сапун за петна,но не пробвах с тях,въпреки че съм доволна,доста петна изчезват с тях,но още щом ги видя в началото.Сега си помислих,че няма да стане,щом вече петното е третирано и изпрано.Но нищо не пречи да пробвам.Благодаря и на теб yulmana! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия