Re: Електронни четци - IV

  • 15 733
  • 779
# 645
cinderella2, и аз съм с Покетбук. Отиваш в "Настройки", "Допълнителни настройки", "Поверителност", "Защити конфигурациите с парола".
Да това меню и аз го намерих,но то ти защитава настройките с парола.Аз искам като на GSM да защити устройството още на първи екран.
Явно съм една от малкото с такъв проблем ,иначе щеше вече да е направено.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 646
Шефът Антонио,аз лично ползвам калъфче с вградена лампичка.Калъфът е твърд,добре защитава.Осветлението го ползвам рядко,но в абсолютно тъмна стая върши работа.Аз си го поръчах от китайците,много си го харесвам.
http://www.aliexpress.com/item/New-Luxury-Lighted-Leather-Case-C … t/1530152769.html
Такъв е, ярко червен.
Разгледай в olx,там има много оферти и за калъфи,и за нови четци.
Виж целия пост
# 647
Здравейте,
влизам да се похваля че си получих новият Kindle Paperwhite и не мога да му се нарадвам  Grinning. Старият го напълних с детски книжки и го връчих на щерката, надявам се вече да възцари мир и спокойствие в нашата къща  Laughing.
Виж целия пост
# 648
Момичета да се похваля, kindel-а ми вече е в България и дори е пуснат по еконт. Благодаря много на дамите, които ми препоръчаха gabco  Hug Макар, че е за подарък, много ми се иска да го включа да го разгледам   Flutter  Въпроса ми е дали ще ми иска някакви първоначални настройки и регистрации, които собственика е хубаво да си направи.

3ори честито да си го ползваш много време   bouquet
Виж целия пост
# 649
3ори, честито, само хубави книжки да прочетеш на него!! Hug Ох, и аз така искам да направя на дъщеря ми, че сега само ми го взема, но не успях със стария, че трябваше да уредим и другия дядо.. Затова обмислям на нея да й взема по-натам един Nook.

deska90, радвам се, че всичко е наред. Можеш да го включиш, без да активираш Wi-Fi, но все пак си мисля, че е добре той да си го отвори пръв, а и опаковката не е такава, че да не личи, ако я разопаковаш. Wink
Виж целия пост
# 650


deska90, радвам се, че всичко е наред. Можеш да го включиш, без да активираш Wi-Fi, но все пак си мисля, че е добре той да си го отвори пръв, а и опаковката не е такава, че да не личи, ако я разопаковаш. Wink


Ох Сиси ♥♥ еми щом трябва ще трая. И двамата ще му се радваме на Коледа  Laughing   bouquet
Виж целия пост
# 651
Някой руутвал ли си е четеца? Как точно става?
Виж целия пост
# 652
Някой руутвал ли си е четеца? Как точно става?

И аз се присъединявам към въпроса  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 653
Тук един младеж байпасва кабела и PC-то при сваляне на книги от Читанката, направо в MOBI формат. Но е само за Kindle 3 и 4, за Paperwhite не работи. Иначе веднага бих заобиколила амазонските ограничения  Mr. Green.

А тук е описано как с четец за андроид може да се ползва библиотеката на Читанка.

Как мога да разбера дали Kindle-а е модел 2013 или 2014 година? И колко му е паметта?
Виж целия пост
# 654
..... Как мога да разбера дали Kindle-а е модел 2013 или 2014 година? И колко му е паметта?
Аз преди време проверявах колко е паметта на Paperwhite. Цифри не помня, но превърнато в книги беше около 1700. Не знам дали помогнах.
Виж целия пост
# 655

За размера на паметта
Стъпките са :
От основното меню -->настройки избираш Settings -->пак се избира настройки Device Info
Виж целия пост
# 656
Какъв модел е Киндъла пише тук http://wiki.mobileread.com/wiki/Kindle_Serial_Numbers
Виж целия пост
# 657

За размера на паметта
Стъпките са :
От основното меню -->настройки избираш Settings -->пак се избира настройки Device Info
Намерих го. Има 4GB вградена памет (3GB за потребителя). Според едни източници Kindle 2014 е с 4GB и това го отличава от 2013 (2GB).

Според този линк, обаче е модел 2013 с 4GB  newsm78

Чудя се, не може ли някъде да напишат човешки с кой модел си се сдобил  Thinking
Виж целия пост
# 658
Здравейте, пак аз с въпроси за калъфи  Embarassed На новия Kindle Glare  какви калъфи ще паснат? В смисъл размерите му еднакви ли са с Киндъл 3 и 4 и калъфите за тях стават ли и на Kindle Glare?
Виж целия пост
# 659
Здравейте, пак аз с въпроси за калъфи  Embarassed На новия Kindle Glare  какви калъфи ще паснат? В смисъл размерите му еднакви ли са с Киндъл 3 и 4 и калъфите за тях стават ли и на Kindle Glare?
Шефът Антонио, може ли линк към четеца (KIndle glare), тъй като написа новия и да не се мина да взема стар модел. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия