И ние със съпруга ми сме от Търново, но понеже професията ми ме доведе в Своге, сега сме тук вече четвърта година
А нашата дъщеричка се роди в София, в Шейново
!Аз съм варненка
,от 7 години живееща в Г. Оряховица.През 2002г родих
в тукашната болница.Притеснявах се за раждането си тук,искаше ми се да родя пак във Варна,но като размислих
,че може напразно да си усложняваме живота с разстоянията поразпитах и се ориентирах към д-р Косев.Злато
ЧОВЕК.Беше ми казал да си продължа консултациите при наблюдаващата ме лекарка и като дойде момента да му се обадя.Термина ми премина и след 1 седмица с багажа и в отделението.Бяха ме наплашили
,че трудно ще родя,защото от последното раждане имаше 16г. разлика-попитах дали в този случай не е по-добре СЕКЦИО -на което д-р Косев реагира категорично
"В никакъв случай!Раждаш си както трябва,ако се наложи случайно екипа винаги е на разположение"Навсякъде чисто,алуминиева дограма,има цветни телевизори,храната е хубава,има и рум-сервиз,ИМА ЧОВЕШКО ОТНОШЕНИЕ ОТ ВСИЧКИ-санитарки,акушерки и лекари
!Акушерката не се отдели от мен,доктора също!Когато настъпи момента и моя малък мъж проплака аз запитах с половин уста дали ще ме шият-НЕ,РОДИЛА СЪМ БЕЗ НИКАКВИ
РАЗКЪСВАНИЯ,предизвиквайки тиха завист
у по-младите родилки!Децата са в отделно отделение-също чисто ,стерилно,топличко!Доволна съм!Пепоръчвам нашето родилно отделение най-горещо
!И още нещо по време на бременноста ми са ме гледали само на видеозон,никакво "бъркане"На тия които ще раждат- успешно
и безпроблемно раждане!Идеята за среща ми допада!
.
И ми кажи къде се намира сладкарницата, че отсега да съм подготвена.
, защото всички отидоха да израждат 2 други бебета (като че ли моето не е важно и не беше тръгнало да излиза). Както и да е. Добре, че се съмна и в 7ч дойде новата смяна, та се появиха Хаджирадев и Цочева. Доволна съм и от 2-мата. Даже много. Правеха ремонт, м/у другото, и май вече има "VIP" стаи. Дано тези от вас, на които предстои да раждат, да бъдат настанени в нови, хубави стаи!Препоръчани теми