Звездни компромати-227 част

  • 57 415
  • 729
# 135
И аз не разбрах защо да не се сравняват двете? Едната пробила като плеймейтка, другата в някакво риалити за изкусителки. Това, че семейството и имало пари не означава автоматично, че отрочето ще е читаво, още по-зле говори за нея, че е имала възможност за развитие, а е избрала такава насока на живота си.
Виж целия пост
# 136
И аз не разбрах защо да не се сравняват двете? Едната пробила като плеймейтка, другата в някакво риалити за изкусителки. Това, че семейството и имало пари не означава автоматично, че отрочето ще е читаво, още по-зле говори за нея, че е имала възможност за развитие, а е избрала такава насока на живота си.


За кого говориш? Семейството на Николета също е заможно, доколкото съм чела.
Виж целия пост
# 137
За Калина, нали за нея пишете, че била реститутка. Николета не я знам от какво семейство произхожда.
Виж целия пост
# 138
Ако помня добре, някакви магазини имали техните. Тя нямаше ли сестра?
Виж целия пост
# 139
И аз не разбрах защо да не се сравняват двете?
Какъв е смисълът да се сравняват две идентични величини? На мен поне ми се струва преливане от пусто в празно.

Антигона, явно моят критерий за ум е различен от твоя. Не виждам такъв в Паскалева.
Виж целия пост
# 140
Не виждам за нужно да ми се изопачават чак толкова думите, Джой.
Просто обяснено - Калина не е празноглаво същество с 3 думи в речника си. Не е и вундеркинд с 200точки на IQ тест. Така по-лесно смилаемо ли е?
Виж целия пост
# 141
Аз много добре те разбрах, но от броените интервюта, които съм засичала на въпросната, ми се струва, че е точно празноглаво същество с три думи в речника си. Наистина не е точно Николета, но пък "по-добре от Николета" не значи "добре".
Виж целия пост
# 142
Аз смятам, че мнение се налага за всяка жена застояла се по вестници или медии.
Виж целия пост
# 143
Аз много добре те разбрах, но от броените интервюта, които съм засичала на въпросната, ми се струва, че е точно празноглаво същество с три думи в речника си. Наистина не е точно Николета, но пък "по-добре от Николета" не значи "добре".

И аз имам такова усещане за вятър между ушите.

Как съм го написала. Laughing За Калина иде реч.
Виж целия пост
# 144
Наистина не е точно Николета, но пък "по-добре от Николета" не значи "добре".
Виж целия пост
# 145
Аз смятам, че мнение се налага за всяка жена застояла се по вестници или медии.
Зависи с какво се е застояла. Понеже например за Ивет Лалова се налага усещане за ерудирана жена и дама, а тя също не е кандидат за Нобелова награда и кандидат-монахиня. Само че тя като се снима по гащи на корица днес, утре, вдругиден и следващия месец ще е тема на заглавие със спортно постижение. А Николета и сие само с гащите си са по медиите.
Виж целия пост
# 146
Аз смятам, че мнение се налага за всяка жена застояла се по вестници или медии.
Зависи с какво се е застояла. Понеже например за Ивет Лалова се налага усещане за ерудирана жена и дама, а тя също не е кандидат за Нобелова награда и кандидат-монахиня. Само че тя като се снима по гащи на корица днес, утре, вдругиден и следващия месец ще е тема на заглавие със спортно постижение. А Николета и сие само с гащите си са по медиите.


Моля, моля! От Николета книга недейте да очаквате  Laughing Пък било то и за житието и битието на софийската к*рва.
Виж целия пост
# 147
Кличко и семейство

http://ladyzone.bg/gallery/mama-i-tatko/ekskluzivni-snimki-na-se … malkata-kaja.html
Виж целия пост
# 148
нова песен на Риана

Виж целия пост
# 149
Жена му Клеър от Герои ли е ?  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия