Звездни компромати-227 част

  • 57 412
  • 729
# 165
Още една Николета
http://instagram.com/p/xZyDyJP60E/?modal=true
http://instagram.com/p/xbz6jjv6_p/?modal=true
Виж целия пост
# 166
Не мисля, че носа на Калина (стария) е камба, по - скоро е естествен, изглежда добре според мен. Просто от всички тези пластики къде ли не забравихме как изглежда естественото.

А Николета не я ли е срам така да си удължава краката, все едно не знаем колко е висока в действителност? Не знам какво си мислят фотошопвайки си снимките  Outta Joint
Виж целия пост
# 167


Преди час - Соня Васи при Диков - никога не съм я харесвала - нито физически, нито по същество, но сега интервюто много ми хареса - тя изглеждаше много добре, без сценичен грим, беше искрена, не се изхвърляше ....
Гледах я ,много интересен живот е имала.Амбициозна много,много и хубави и се получават нещата.Може ли да ми кажеш в началото каза нещо за детето си ,спечелило ли е награда  момиченцето?

Спечила е някаква престижна тенис-награда, за южната част на САЩ.
Виж целия пост
# 168
Добре бе, не ги ли е срам все сами да се снимат (Николета и последователките). Толкова никой няма интерес към тебе, че в очилата ти винаги отразени собствените ти ръце с фотоапарат/телефон. И на ден се бълват по няколко такива снимки, че и обработени  hahaha. Патология.
Виж целия пост
# 169


Преди час - Соня Васи при Диков - никога не съм я харесвала - нито физически, нито по същество, но сега интервюто много ми хареса - тя изглеждаше много добре, без сценичен грим, беше искрена, не се изхвърляше ....
Гледах я ,много интересен живот е имала.Амбициозна много,много и хубави и се получават нещата.Може ли да ми кажеш в началото каза нещо за детето си ,спечелило ли е награда  момиченцето?

За жалост не го гледах в началото, но ще го видя утре в novaplay  Peace
Виж целия пост
# 170
Калина Паскалева има(ше) нос като камба...
Точно, четейки дебатите ви за двете "величини", си мислех, че щеше да изглежда много по-добре, ако беше вложила пари да си оправи носа, отколкото да си направи устните по-зле и от тези на Мария. Тя е тъмна и наистина устата ѝ прилича на гадна в*лва. Sick
Виж целия пост
# 171
Бременната Славена и бъдещият съпруг


Николета с Мошино
Виж целия пост
# 172

Леко да ви се намеся в темата ама не можах да се въздържа  Crazy Не им ли писна от толкова много марки и модели, които излизат всеки сезон, да се купуват еднакви неща и да си се хвалят на кой седи по-убаао...
Виж целия пост
# 173

Това малко на реклама на Мак Доналдс мяза...  ooooh! Абсолютно цигане.
Виж целия пост
# 174
Колекцията на Москино е много хитова и Николета иска да е и тя на върха и затова хоп селфита с Макдоналдса.
Аз друго се чудя като е толкова модерна и все гледа да се появи с "черешката на тортата", защо не ползва стик за селфитата си, а все гледаме тъпи отражения. Да и услужа с моя или да вземе да си купи?
Виж целия пост
# 175

Николета прилича на препържен картоф  Confused
Виж целия пост
# 176
Добре бе, това Москино имам чувството, че Киара Ферани го разхождаше из блога си преди 2 години, а нашите принцеси сега му наскачаха  Crazy
Виж целия пост
# 177
Това смешно тоалетче го видяхме лятото още при Цветелина Янева,
после в някакви клипове.
Сега и другата ,,модна икона,,.
На мен пък винаги ми е приличало на ето тази нощница за кърмене.За протокола моята е от март Laughing Laughing Laughing
http://instagram.com/p/xcTHcuP66a/?modal=true
http://www.bing.com/images/search?q=%d0%bd%d0%be%d1%89%d0%bd%d0% … ;selectedIndex=34
Виж целия пост
# 178
Това смешно тоалетче го видяхме лятото още при Цветелина Янева,
после в някакви клипове.
Сега и другата ,,модна икона,,.
На мен пък винаги ми е приличало на ето тази нощница за кърмене.За протокола моята е от март Laughing Laughing Laughing
http://instagram.com/p/xcTHcuP66a/?modal=true
http://www.bing.com/images/search?q=%d0%bd%d0%be%d1%89%d0%bd%d0% … ;selectedIndex=34

Коя? Аз виждам Николета.

ПП
Видях, че си добавила и друга снимка  Peace.
Виж целия пост
# 179
Как се произнася всъщност- Москино или Мошино? Мислех, че е второто, но май е първото  Blush Blush Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия