Звездни компромати-227 част

  • 57 421
  • 729
# 510
Майко мила, изпратих преждевременно една от любимите си актриси в Отвъдното. Да ме прощава баба Бети, много я харесвам, и ето че сега имам повод да се зарадвам. Факт е, че я бях отписала.  ooooh! И не съм я сбъркала със споменатата Вирна Лизи, понеже онази изобщо не я знам.  Peace
Виж целия пост
# 511
Още едно звездно бебе е на път- това на Бенедикт Къмбърбач.
Виж целия пост
# 512
Галена
Виж целия пост
# 513
Още едно звездно бебе е на път- това на Бенедикт Къмбърбач.
... и още едно  Simple Smile на Andrew Buchan и Amy Nuttall.
Виж целия пост
# 514
Нали преди време наш Мара,когато беше омъжена за Митко имаха хотел на Банско.Та...сега кой ли го стопанисва  Rolling Eyes Попаднах на ваучер за почивка...http://grabo.bg/ski-i-spa-v-bansko-0rghsvk?affid=6540&affid2=7  явно са го закъсали.

Това не е хотелът на Мариин Митко. Неговият се казва Вихрен Палас, но не знам дали все още е негов.
Ох,този прословут хотел,строен без кредити. Joy
Виж целия пост
# 515
На мен ли така ми се струва или Златка пак си е увеличила устните? Доближава Мара вече  ooooh!
Виж целия пост
# 516
Итън Хоук , този зад него много ми прилича на единия съдия от "Мастър шеф на Америка" , Джо Бастиани
Страхотен аутфит - палто и панталон Heart Eyes, направо ми се прииска да му ги взема Laughing

На мен винаги ми е било странно, защо когато някой не харесва даден човек, то той първо трябва да бъде убеден, че не е прав, после става злобен и завистлив, накрая се иска доказателство, че превъзхожда дадения човек, защото иначе как така ще дава оценка?! #Crazy #Crazy #Crazy
Различни хора сме, харесваме различни неща. Някои се фокусират върху лошото и дразнещото, други върху положителното. Аз предпочитам да избягвам дразнителите, но това не значи, че всички трябва да го правят Peace
Песента на Сиа ми харесва, благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 517
У, много грозни устата златкини  Stop
Сигурно ще поспаднат, ама сега...
Виж целия пост
# 518
На  мен ми се струва, че си е сложила червилото доста извън контура.  Peace
Виж целия пост
# 519
Всъщност - май да  Peace
Сигурно се бъзика с някого  Laughing
Виж целия пост
# 520
Златка се е докарала с модерните напоследък устни на цвят и очертание ала Кайли Дженър..
пп: очилата й ми харесват.
Виж целия пост
# 521
Златка каквото и да си направи ми е ужасно груба. Tired
Виж целия пост
# 522
И на мен! Най-противната ми плеймейтка.
Виж целия пост
# 523
Златка каквото и да си направи ми е ужасно груба. Tired
Мъжествена,с тези челюсти здрави,грубовата ,недодялана
Виж целия пост
# 524
Златка каквото и да си направи ми е ужасно груба. Tired
Мъжествена,с тези челюсти здрави,грубовата ,недодялана

Аха, точно. Peace Нищо секси или красиво не намирам в нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия