Звездни компромати-227 част

  • 57 413
  • 729
# 60
Във феса видях този клип, стана ми едно тъжно и носталгично ...

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152330147783577

Надявам се да се вижда.

мх, Дж. Клуни сега е по- хубав от младини. Затвръждава ми се мнението, че азиатците остаряват по- красиво от останалите раси. Като цяло- времето на никой не прощава.

Снимки на принц Джордж

Най- добре облечените звезди за 2014, според сп. Вог

Виж целия пост
# 61
Запис с една гола Николета   bouquet

http://instagram.com/p/xW0LMHv6-k/
Виж целия пост
# 62
И един гол Божов  Mr. Green

http://instagram.com/p/xZtQn3v67R/?modal=true
Виж целия пост
# 63
 Shocked Частите под и над шортите са доста  Thinking като на различни хора  Outta Joint
Виж целия пост
# 64
Днес си разглеждах телефона и се оказа, че можел да прави чудеса със снимките. Николета ако има 1 мозъчна гънка би могла за 2 мин да си удължи краката и да си китоса лицето.  Peace
Виж целия пост
# 65
А коментара на Николета за "ефтинджоси"... ooooh!
Виж целия пост
# 66
Тя явно не се счита за еФтина вече. hahaha
Виж целия пост
# 67
Присмял се хърбел на щърбел е нейната работа.  Laughing
Виж целия пост
# 68
Хубаво някой й помага за фейсбук, но да не й дават самичка да пише коментари и в Инстаграм.
Всичко трябва да й се проверява като на първокласник  hahaha
Виж целия пост
# 69
Във феса видях този клип, стана ми едно тъжно и носталгично ...

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152330147783577

Надявам се да се вижда.

Вижда се!  Peace Дам!  Sad Тъжно, но се ла ви! От всички само Клуни харесах след и Дж. Фонда в преди и след.
Виж целия пост
# 70
Джордж Клуни като млад не ми харесва толкова, колкото като по-възрастен.
Виж целия пост
# 71
Мишел Обама според мен в доста неподходящ тоалет, но е написано, че е stylish.
Виж целия пост
# 72
Мишел Обама според мен в доста неподходящ тоалет, но е написано, че е stylish.

Наистина е доста неподходящ като за първа дама. За къде се е натъкмила така  Thinking
Виж целия пост
# 73
Във феса видях този клип, стана ми едно тъжно и носталгично ...

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152330147783577

Надявам се да се вижда.
Ракел Уелч си е същата  Laughing браво на хирурга и ,перфектно работи....Каквото и да е пипнал не се набива  на очи
Семейство Озмънд  също е супер
Виж целия пост
# 74
А коментара на Николета за "ефтинджоси"... ooooh!

Тъкмо това ми избоде очите. То просто просто, ама и еФтино.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия