Сладкарничка за книги - тема 27

  • 22 919
  • 703
# 105
Значи ще го включа и Картър в списъка "Чакащи на стенд-бай"  Mr. Green

Венка, прочетох ти мнението за Планината в другата тема  Simple Smile
Определено ще я искам  Laughing

Уф, искам вкъщи вече!!!!  #2gunfire Така хубавко си свикнах  Mr. Green
Аман нещо от работа ...   Joy
Виж целия пост
# 106
Уф, искам вкъщи вече!!!!  #2gunfire Така хубавко си свикнах  Mr. Green
Аман нещо от работа ...   Joy
И аз добре си свикнах, пък и много ме мързи, а колко книги ме чакат  Grinning!

Кали ти е казала за Картър - хващаш и четеш която ти падне електронно или която ти донесем хартиено  hahaha. За "Планината Грей" си първа в списъка  Wink.
Виж целия пост
# 107
Незиииии, ураааааа  Party  Grinning  Heart Eyes  Flutter Страхотна новина!   bouquet  Hug Да е здраво, силно и даровито малкото благо вързопче, да има много щастливо детство, да ви носи много радост и вие на него!
Виж целия пост
# 108
Незинка, честита ви радост! Да е жива и здрава малката принцеса, и много да ви радва!  Hug Hug Hug А на снахичката - бързо възстановяване! Ти позна, че скоро ще бъде голямото събитие!

Мижжжче, силно споделям твоите чувства по отношение на работата... днес, а и не само...  Joy  Hug Hug

Кали, благодаря за прекрасната нова темичка!   bouquet Hug Hug

Венка, радвам се, че всичко е наред с ключовете за колата ти и дистанционното за алармата! Hug Hug Hug

Кифче, гушкай бебка сега, ще се появи и време за четене, това да е проблемът!  Hug Hug Hug

Миле, за много години! Радвам се, че се появи! Hug Hug Hug

Мая, подхванах и аз книга от Херман Хесе, много увлича от самото начало. И какъв език! Харесва ми!  Heart Eyes

Мариетка, харесаха ли ти разказите на О Хенри? (У дома също се върти тази малко книжка и се чудя дали да не взема и аз да я прочета ) Hug Hug Hug

Гиговче, случва се да се загуби някоя тетрадка, не се ядосвай! Hug Hug Hug

Елинка
, и ММ не беше очарован от "Тангра и неговия син" като теб... Ще видим на мен дали ще хареса....  Rolling Eyes

Нелка, много сте зарибяващи всички с Калуня, ще я търся и аз за прочит!  Hug Hug Hug

Мери, разбирам те отлично с непоносимостта към жегата... А за онези двамата с якетата - мисля, че има хора, чийто усет към температурата (и не само) е напълно притъпен...

Паяче
, това е основната причина да нямаме животни у дома... - миризмата и чистотата...  Но съм сигурна, че това е пренебрежимо на фона на обичта, която даваш и получаваш!  Wink Hug Hug

На всички - хубава седмица! Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 109
Нези,честита ви рожба  и тук  Hug
Изчаквах  първо ти да се похвалиш,че е много лична радостта,но виждам,че другите вече са писали затова и аз се присъединявам   bouquet

Нека да е хубавица, жизнерадостна умница,
цял живот да е щастлива, грижи да не ви създава,
само радост да дарява и момците да пленява! Heart Eyes


Гани,сърдечни пожелания и за твоята сестричка,да ти е жива и здрава   bouquet

Милеее,добре си дошла  Hug
Липсваше  Wink
Кифче,прегръдки за теб и Ева  Heart Eyes
Виж целия пост
# 110
Миле, добре завърнала се! Страхотна почивка сте имали.

Аз ски не мога да карам, не съм опитвала дори. Страх ме е да не се потроша. Laughing Но обичам да гледам всички зимни спортове. Най-вече ски и фигурно пързаляне.
Виж целия пост
# 111
  Здравейте! Идвам много развълнувана.  Simple Smile

Нези, честита ви голяма радост!  Вече детето ти има дете, едва ли има сравнимо с това щастие. Честит нов член на прекрасното ти семейство, миличка! Пожелавам на малката душица да е здрава и да наследи най-доброто от родителите си. Бъдете много щастливи!   ylinfant  

 Миле
, радвам се да те видя. Как хубаво звучиш.  Simple Smile Остана да ми кажеш, че сте били в хотел Рила. Или не. Аз съм ходила в Рила и в Иглика. И искам пак на Боровец, но този път през зимата. Дано и вие пак да отидете!  Hug

Пете, не знам сега дали Незито ще има време за книги, но искаш ли тези дни да пратя на теб Калуня Каля. А като я прочетеш, ти да я дадеш на Нези. Аз се натискам да я пращам, пък никой не я иска.  Laughing
 
 Чакам си книжките от бг мама, но ги няма.  Thinking А пък нямам търпение вече.

Киф, гушкайте се с бебка. Книгите са си книги, винаги ги има, но беб расте бързо, сега е моментът на гушкането. Просто е незабравим период, още помня как можех по цял ден да гушкам Тони и да го душа. Пълноценно майчинство изкарах с него. Цели три години бяхме неразделни по 24 часа. А с Десито беше друго, тогава съвместявах толкова много задължения...Ощетих я в някои отношения.  Confused Но пък ми е прекрасна!  Heart Eyes

 Аз днес отидох с мерак на работа, така дойдоха  и децата. А някои плакали през ваканцията, искали да тръгват на у-ще. Laughing И това ми го казаха майките, не децата. Чак хубаво ми стана. Просълзени ме прегръщаха днес, но и те много ми липсваха. Чувствам се пълна днес. Но пък имам главоболие, явно се адаптирам, а не е изключено и да е от друго.
Скрит текст:
снощи малко спах, имало пълнолуние. ooooh!

 Честит рожден ден на порасналата сестричка на Гани! Да е здрава, Гани, да се обичате много!    bouquet

Здравейте, гости! Ставате все повече на балкона. Thinking
Виж целия пост
# 112
Благодаря за милите пожелания! Аз съм на работа и само минавам да Ви видя и бягам. Hug
Виж целия пост
# 113
Момичета идвам да се хваля,въпреки че вече знаете новината!  Grinning Кали,как ще се сърдя! Hug Толкова спешно се изнесохме към болницата,че не съобразих да взема зарядно и рано останах без батерия.  После трябваше и на работа да отида и затова се включвам че сега.  Peace
И така ,станах баба! Детето ми стана баща! Много е вълнуващо,не мога дори да го опиша с думи!  Малката Анна е голям бонбон! Мъничка е-2,850 кг и 48 см,но е много оформена и прилича на сина ми на пръв поглед.
Майката е добре,леко уморена ,но много щастлива. Бебето се роди на нейния рожден ден,и почти в същия час. Снаха ми е родена в 6.00,а бебка се роди в 6.44.  Съдба!  Heart Eyes
Благодаря на всички за милите пожелания! Много ме развълнувахте! Днес само плача...но от щастие!
Киф,да в началото казваха ,че ще е момче,но после на 3D се видя ,че ще е момиче.   Wink
Виж целия пост
# 114
Нези, ти чак и мен просълзи.  Heart Eyes Какво събитие само - подарък си е направила снаха ти. А с тези размери се родиха и моите деца, но въпреки мини размера, имат си всичко - нежни черти и предизвикват умиление. Бъди щастлива баба и мама, Нези! А как се чувства леля Теди? А за таткото да не питам. Той сигурно върви с ръце зад гърба, горд и доволен.  Grinning Шегувам се, но да си татко да не е лесно. Ти плачи, днес може, поводът позволява.  Hug  Hug Hug Гушни Анна, страхотно име сте й избрали.  Heart Eyes Величествено звучи.
Виж целия пост
# 115
Нези, какъв подарък само навръх рожденния ден на майката! Да са живи и здрави! И Света Ана да ги закриля!   bouquet Hug Hug

Нели, много ще се радвам, ако ми пратиш Калуня-Каля за прочит! Hug Hug Hug (Ти ми имаш адреса, нали?)
Виж целия пост
# 116
Благодаря ти ,Нели!  Hug
Леля Теди е на седмото небе,а таткото още не знае на кой свят се намира,но не може да си събере усмивката!  Grinning Сега говорих с него ,казва ми ,че само гледа снимката и не може да повярва ,че това е неговата дъщеря. Вече е готов на всичко за нея !  Heart Eyes
Виж целия пост
# 117
Нези, звучиш много хубаво, опитах си да си го представя...Пожелавам на всяка жена да изживее момента "детето ми има дете".  Hug

 ooooh! вчера взех хляб /черен ли, ръжен ли  newsm78/ със семена от тяхната витрина на Лидъл...няма такава вкуснотия, ей сега си го нагъвам сух и го приключвам, чак на А. му се услади /а той не обича хранителни експерименти/. По-скъп е, но е много вкусен.
Виж целия пост
# 118
И майката, и бебка родени на една и съща дата?! Това е наистина страхотно!  Heart Eyes
Прекрасно име са й избрали - Анна! Да е жива и здрава  babydust7

Никакви хлябове не могат ме изкушат - от днес съм на диета, че положението е страшно след тези празници  Animal Pig
Яла съм само 4 мандаринки днес  Cry
Виж целия пост
# 119
Незиии, добре дошла на малката Анна   bouquet направо ми се прииска моите да растат бързо и да ми донесат такова щастие  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия