Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са правилата и как се играе играта за размяна на подаръци-книги?
Какви са изискванията за участие в играта за размяна на подаръци-книги?
Какви са мненията за книгата „Харем“ на Колин Фалконър?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са правилата и как се играе играта за размяна на подаръци-книги?
Играта за размяна на подаръци-книги включва съставяне на списък с желани заглавия, теглене на жребий между участниците и изпращане на книга като изненада. Важно е да се спазват следните правила: ограничение на стойността на книгата, участие само от хора в чужбина, включване на картичка и възможност за добавяне на дребен сувенир и шоколад. Играта се провежда два пъти годишно - веднъж през зимата и веднъж през лятото. Играта включва създаване на списък с желани заглавия, теглене на жребий сред участниците и изпращане на книга като изненада. Участниците трябва да следват правилата и да се представят в темата, за да участват в играта.
-
Какви са изискванията за участие в играта за размяна на подаръци-книги?
-
Какви са мненията за книгата „Харем“ на Колин Фалконър?
-
Какви са впечатленията от книгата „Светлина между два океана“?
-
Какви са мненията за филма "Осиротяло" и книгите на Стивън Кинг?

Така хубавко си свикнах
!
. За "Планината Грей" си първа в списъка
.
Страхотна новина!
Да е здраво, силно и даровито малкото благо вързопче, да има много щастливо детство, да ви носи много радост и вие на него!
А пък нямам търпение вече.

/ със семена от тяхната витрина на Лидъл...няма такава вкуснотия, ей сега си го нагъвам сух и го приключвам, чак на А. му се услади /а той не обича хранителни експерименти/. По-скъп е, но е много вкусен. 