Сладкарничка за книги - тема 27

  • 22 919
  • 703
# 435
Добър ден и от мен.
Гиговче, видях че си писала в другата тема за книгата, като я прочета ще споделя мнение.

Много неприятни водни проблеми имате...бързо да отшумят. Ние вчера вечерта бяхме на гости на едни приятели, прибрахме се и ми беше много студено през целия път...направих си горещ душ, но днес като се събудих и ми е цъфнал херпес...не стига че и пъпки малко си разчоплих и приличам на.... ooooh!
Виж целия пост
# 436
Деси,
Скрит текст:
ако имаш масло от чаено дърво - мацай с клечка за уши, веднага изгаря  Peace
Виж целия пост
# 437
Добър ден  Hug

Как сте сладурки , работите ли , почивате ли си ?  Hug

Вени , перипетии си имала снощи четох , стискам палци бързо да оправи водопроводчика проблема , че без вода е лошо  Hug

Гиговче , дано и вашата вода да пуснат , направо си е отврат без вода , а е такава необходимост , като дишането  Hug

Имам промеждутък свободен , но книжка така си стои неутворена днес под бюрцето  Crossing Arms

Гледахте ли снощи филма по бтв ?
Виж целия пост
# 438

Имам промеждутък свободен , но книжка така си стои неутворена днес под бюрцето  Crossing Arms


Ми Утвори я, де...  smile3534 Аз ли да ти давам идеЙ?  gydi
И аз нищо не съм утваряла... прибягах до пощата - да спирката термометърът показваше минус 8  Shocked
В пощата интернетът им не работеше и не можах да ти пратя книжките Нарче  Confused От понеделник натам надявам се да им работи нетът и да ти ги пратя, ще ти пиша, за да знаеш  Hug
Е, поне си получих моите две, иначе щеше да ме е яд, че се разкарвах  Laughing
Виж целия пост
# 439
Стуууд  + вятър cold

Фейса ми е като прогнозата на Емо Чолаков  Mr. Green Всеки снима, пише  hahaha

Аз си написах курсовата и вече мога да се отдам на един мързелив следобед. Утре пътувам към София, че в събота имам 2 изпита  Shocked Дано не е много студено при вас момичета  Hug
Виж целия пост
# 440
Нарче, чакам да се появиш да ти кажа че мнооого ми хареса филма,исках още не исках да свършва..има ли го по торентите? И друго си мисля, че и книгата ще ми хареса,защо винаги съм се дърпала от книгите на Ф.Грегъри не знам,може би защото не обичам много историческите,но тази е лека и приятна с много лИбоФ и хубави артисти и невероятн природа и качествено сниман...просто страхотия! Много съм въодушевена и чакам с нетърпение следващата довечера ама ми се струва че няма да изтрая и ще тегля Simple Smile
А ти защо не четеш книжка Нарче?
Виж целия пост
# 441
Моите хора вчера гледаха "Фюри", пък аз четох и не стигнах до сериала. Но аз го следих още когато се появи в торентите - Гиговче, това е вариант, теглиш и гледаш. Честно казано книгите ми бяха по-интересни. Сериалът е правен по два от романите и е малко трудно да пресъздаде някои елементи от атмосферата и емоциите на героите.
Виж целия пост
# 442
Мижче , вече си искарах книжката , започнах на Ели книжката , ама съм прочела само 5-6 странички , шефа ми излезе и аз юруш на маслините  Joy А не се притеснявай за твоите , когато можеш , не са спешни да ги чета  Hug

Гиговче , наистина е много хубав филма , аз съм го гледала от замунда , но само първите 5-6 епизода , довечера пак ще го дават така ли ? Ако искаш след като прочетеш Кристин да ти пратя на Филипката книжка да видиш дали ще ти хареса , аз много обичам исторически книги и филми , слабост са ми .  Heart Eyes

Отивам да чеееетаааа  Hug
Виж целия пост
# 443
Мижче , вече си искарах книжката , започнах на Ели книжката , ама съм прочела само 5-6 странички , шефа ми излезе и аз юруш на маслините  Joy


А, така! Оспокоих се, че си я утворила  Mr. Green  Hug


А мен филмът нещо не ме грабна...  Rolling Eyes
Аз и книгата не съм я чела още , така че не мога да кажа как е в сравнение с нея  Hug


Виж целия пост
# 444
Исках нещо приятно и отпускащо да гледам,че напоследък ММ тегли все едни сложни сериали или много трябва да разсъждаваш или пък са някакви ужасии,този ми се стори много спокоен и приятен,не че е нещо върха на сладоледа чак,но просто ми допадна...а и то сега има хиляди сериали вече и човек все по трудно отсява кое да гледа и все по малко неща могат да го заинтригуват. Ние толкова много сериали гледаме и аз толкова съм се разглезила на тематики,че трудно нещо ми хваща интереса, но понякога някои не знайно как ми стават фаворити,може би заради артистите...
Виж целия пост
# 445
Ох , много е тежка тази книга  Sad Cry Направо ми се къса сърцето  ooooh!
Виж целия пост
# 446
 Привет!

Вени, безкрайно ти благодаря за всичко, което намерих в кашона!  Hug Ти си един добър Приятел и Човек!  Heart Eyes
 Благодарна съм и на Маришка, защото и тя има пръст в тази работа.  Hug
 Винаги съм насреща и аз да помогна с каквото мога.

 Умрях от студ...

 
Виж целия пост
# 447
Нелкоооо, страхотна си просто!  Hug Hug Hug Взех си пратката от пощата! Имам си не само прекрасната "Калуня Каля" за прочит, но и подаръчета, които ми стоплиха сърцето! Благодаря ти сърдечно, мила Нели, за шоколада, календара и картичката! Прекрасни са! Hug Hug Hug
Скрит текст:
Нели, една от най-големите ми приятелки от училище има същата фамилия като теб! Много ми стана мило! Hug Hug Hug
Бързаш ли я книжката, Нели? (Ако да, ще й дам приоритет! ) Hug
Виж целия пост
# 448
Наричка, коя книга, пак нещо съм изтървала?
Виж целия пост
# 449
 Пете, не бързай да я четеш. И аз, и мъжът ми вече я прочетохме. Нека да стои в теб.  Hug Отлична работа на пощите, браво!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия